برای همسرتان چه لباسی بپوشید؟

برای اینکه تو اولین نگاه خوش تیپ بنظر بیاید لازم نیست متخصص مد باشید. برای اولین قرار بهتر است خودتان رو جمع و جور کنید و بی‌خیال چیزی که می‌پوشید باشید. تو این دوران که همه چیز خیلی سریع اتفاق میافتد برداشت اول خیلی مهم خواهد بود. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا چند نکته مهم را گوشزد کنیم، برای همسرتان چه لباسی بپوشید؟

برای همسرتان چه لباسی بپوشید؟

بیشتر قرارها معمولا بعد دانشگاه یا روز کاری اتفاق میافتد و بنابراین خیلی مهم است که شما از قبل آمادگی لازم را داشته باشید. لباس‌های سیاه و خاکستری را برای محافل رسمی نگه دارید و از یکسری رنگ شاد و زنده استفاده کنید تا جذاب‌تر بنظر بیاید. تحقیقات نشان داده است که برخی از رنگ‌ها ترکیب عالی ای با هم دارند، پس در انتخاب رنگ خیلی دقت کنید و از پوشیدن لباس‌های خیلی بسته مثل یقه اسکی که یک جورایی شما رو منزوی نشان می‌دهد اجتناب کنید.  در زمستان بوت‌های بلند خانوم‌ها رو جذاب تر نشان می‌دهد.

برای همسرتان چه لباسی بپوشید؟

اتو کردن لباس اهمیت زیادی دارد و باعث می‌شود طرف مقابل دید بهتری نسبت به شما داشته باشد. نکته دوم اینکه حتما از امام زیر بغل و خوشبوکننده ها مثل دئودورانت استفاده کنید و همیشه بوی خوب بدهید.

برای قرارهای آخر هفته و تعطیلی‌ها هم بهتره مناسب مکان لباس بپوشید، مثلا برای رستوران یک لباس خوب و برای پارک یک چیز راحت بپوشید.

برای همسرتان چه لباسی بپوشید؟

یکسری  نکات دیگر برای که برای لباس پوشیدن باید رعایت کنید

  • یکسری لباس مناسب و ست برای خودتان آماده نگه دارید تا یک دفعه هول نشوید.
  • چیزی بپوشید که بنظر خودتان قشنگ بیاید و بهتون اعتماد به نفس بده.
  • تو لباس پوشیدن، خودتون باشید.
  • کاری کنید که ویژگی مثبت شما خودش را نشان بده.
  • خواهشا یکدفعه سراغ لباسای رو هم ریخته انبارتون نرید.
  • وسط قرار به انتخاب لباس تون شک نکنید. شما عالی هستید.
  • یادتون نره تمیزی هم به اندازه برند لباس (و حتی بیشتر) مهم است.

اگه با کسی ملاقات کردید که شخصیت خوبی داشته ولی بنظر شما انتخاب لباس‌اش افتضاح بوده، یادتون نره که ممکنه شخصیت آدما سخت تغییر کنه ولی خیلی راحت می‌شود لباس‌های بهتری داشت، پس عجولانه تصمیم نگیرید. در آخر باید گفت با اینکه اولین برداشت از لباس یک نفر اتفاق میافته ولی مهمترین و آخرین برداشت از شخصیت افراد است.

مطالب مرتبط:

۱- شیک شدن در ۳۰ دقیقه!

۲- در روز ولنتاین چی بپوشیم؟

۳- شیک بودن به هیکل یا نوع لباس پوشیدن شما بستگی ندارد!

بهراد
نویسنده: بهراد
بهراد هستم یه هوادار مد و فشن. بیشتر در مورد استایل آقایون می نویسم و مهندس مکانیکم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :