chadmin در
0

فقط ۸ گام تا خوشتیپ شدن فاصله دارید

فقط ۸ گام تا خوشتیپ شدن فاصله دارید

هیچ فردی خوشتیپ به دنیا نخواهد آمد. یک ضرب المثل قدیمی وجود داره که میگه: «عادت طبیعت دومه!» برای خوشتیپ و جذاب بودن کافیست که با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا با این مراحل ساده آشنا شوید. ولی نکته ای که نباید از آن غافل شد این است که هر شخصی باید استایل خاص خودش را داشته باشد.

فقط ۸ گام تا خوشتیپ شدن فاصله دارید:

لباس های سایز خودتان را به تن کنید

۱- لباس های سایز خودتان را به تن کنید

یکی از نکاتی که آقایان خوشتیپ همواره مدنظرشان قرار می دهند این است که لباسی را به تن می کنند که اندازه شان است. هرگز سایز کوچکتر و یا بزرگتر از آن چیزی که هستید را مورد استفاده قرار ندهید، حتی اگر آن لباس از یک برند مشهور بود.

۲- براساس فیزیک بدنی، شرایط آب و هوایی و همچنین مناسب لباس خود را انتخاب کنید

یکی دیگر از ویژگی هایی که آقایان خوشتیپ مد نظر قرار می دهند این است که با توجه به فیزیک بدن شان لباس به تن می کنند و خیلی به این نمی اندیشند که دیگران در موردشان چگونه قضاوت می کنند، و خیلی براساس مد حرکت نخواهند کرد. آنان در مراسم رسمی کت و شلوار به تن کرده و براساس فصل و درجه هوا لباس تهیه می کنند.

به صورت منظم به آرایشگاه بروید

۳- به صورت منظم به آرایشگاه بروید

یکی از مواردی که تمام بازیگران و افراد خوشتیپ به آن توجه می کنند آرایش موی سر است. سعی کنید حداقل یکماه در ماه به آرایشگاه خود سر بزنید و موهایتان را آراسته نمایید.

افراد خوشتیپ به تمیزی لباس و کفش خود نیز توجه می کنند

۴- افراد خوشتیپ به تمیزی لباس و کفش خود نیز توجه می کنند

یکی از عادت های افراد خوشتیپ شستشوی منظم لباس هایشان است. شما نمی توانید فردی خوشتیپ باشید اما لباس های کثیف به تن داشته باشید. همچنین فراموش نکنید که باید کفش های خود را به صورت منظم واکس بزنید تا همواره درخشان باشد.

اکسسوری هایتان را در یک مکان مشخص نگهداری کنید

۵- اکسسوری هایتان را در یک مکان مشخص  نگهداری کنید

نظم یکی از مهم ترین ویژگی های افراد خوشتیپ است، اگر اهل استفاده از اکسسوری های مختلف هستید، سعی کنید همه آن ها را در یک مکان مناسب جمع آوری کنید، به عنوان مثال کشوی دراور شما می تواند مکان مناسب برای نگهداری آن ها باشد.

حداقل یک کت و شلوار تیره داشته باشید

۶- حداقل یک کت و شلوار تیره داشته باشید

برای رفتن به مصاحبه های شغلی، رفتن به مهمانی های مهم مانند عروسی و … همه این موارد به شما یادآوری می کند که حتما یک دست کت و شلوار تیره در کمد لباس های خود داشته باشید.

سعی کنید همیشه خوشبو باشید

۷- سعی کنید همیشه خوشبو باشید

به صورت روزانه استحمام کنید، و از عطر و ادکلن مناسب با پوست تان و فصلی که در آن حضور دارید استفاده کنید. به یاد داشته باشید که عطرهای گرم برای فصل های سرد سال و عطرهای خنگ برای فصل های گرم مناسب است.

چند دست پیراهن مردانه مشابه داشته باشید

۸- چند دست پیراهن مردانه مشابه داشته باشید

اگر جز افرادی هستید که هر روز در محل کار خود پیراهن سفید و یا آبی آسمانی به تن می کنید بنابراین سعی کنید حداقل سه دست از آن لباس را داشته باشید. این مورد به شما کمک می کند که یک پیراهن بیش از اندازه کهنه نشده و همواره ظاهر حرفه ای خود را حفظ کرده و خوشتیپ حاضر شوید.

مطالب مرتبط:

۱- ۹ تیپ متفاوت با ساس بند

۲-برای خوشتیپ شدن به این موارد توجه کنید

۳- تاریخچه ساسپندر و قوانین استفاده از آن

۴- بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن ایان سامرهالدر

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

طاها در تاریخ 07 مارس 2016

بسیار زیبا و مفیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :