شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

با توجه به اینکه امروزه مد و نحوه لباس پوشیدن بخش مهمی از زندگی هر فرد را تشکیل می‎دهد و خیلی از ما سبک‌های ویژه و نحوه فکر کردن خود را در لباس‌های خود منعکس می‌کنیم، عجیب نیست که این انتخاب‌ها موضوع تحقیقات روانشناسی قرار بگیرد. در ابتدای هر سال شما به تمیز کردن و دور ریختن لباس‌هایی که کهنه شده‌اند فکر می‌کنید. تصمیم دارید به سایت‌های فروش آنلاین سربزنید و لباس‌های جدید و مد روز را خریداری کنید. لباس‌های کمدتان را با یکدیگر ست کنید و … اما آیا تا به حال فکر کرده‌اید که نحوه قرار دادن لباس‌های شما در کمد لباس‌تان جنبه‌هایی از شخصیت شما را بازتاب می‌دهند؟ با چی بپوشم همراه باشید و مقاله شخصیت شناسی از روی کمد لباس را تا انتها بخوانید.

ad banner

 

احساس می‌کنید چیزی برای پوشیدن ندارید، با اینکه لباس‌های زیادی دارید!

هر زمان که شما لباسی را پشت ویترین مغازه یا در یک فروشگاه اینترنتی می‌بینید، تمایل به خرید آن دارید ولی به مشکلاتی که انتخاب عجولانه لباس ممکن است در پی داشته باشد فکر نمی‌کنید. یکی از این مشکلات همانطور که گفته شد، این است که این افراد انتخاب درست و معقولانه‌ای هنگام خرید لباس نخواهند داشت و در نهایت کمد لباس‌های آن‌ها و لباس‌های تشکیل دهنده آن هماهنگی خوبی با هم ندارند. در ضمن بیشتر این افراد دوست ندارند لباس‌هایی که دیگر استفاده نمی‌کنند را دور بریزند چون عقیده دارند که حتما یک روز این لباس‌ها را خواهند پوشید. این اشخاص هنگام خرید در مورد مناسب بودن لباس توسط فروشنده متقاعد می‌شوند و اغلب بیش از اندازه نیاز خود خرید می‌کنند. آن‌ها تلاش زیادی برای تصمیم گیری در مورد خرید دارند و هر روز صبح وقت زیادی را فکر کردن برای اینکه چه بپوشند می‌کنند.

شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

تمام لباس‌ها را بر اساس رنگ مرتب می‌کنید. کمد لباس شما رنگین کمانی از لباس‌ها است

این ساماندهی لباس‌ها می‌تواند نشان دهنده شخصیتی منظم و خلاق باشد. این افراد معمولا ظاهر را به کاربرد ترجیح می‌دهند و از نگاه کردن به یک کمد مرتب شده لذت می‌برند. این روش مرتب کردن لباس می‌تواند راهکار مناسبی برای تشخیص تعداد لباس‌ها از یک رنگ خاص باشد!

شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

معمولا لباس‌ها را آویزان و مرتب نمی‌کنید

متاسفانه این رفتار نشان دهنده شخصیتی آشفته و نامرتب است که به احتمال زیاد در جنبه‌های دیگری از زندگی هم بازتاب پیدا می‌کند. این افراد سعی می‌کنند مرتب نبودن خود را به مشغله‌های خود ارتباط دهند در صورتیکه با تغییر روند می‌توانند زمان بیشتری برای انجام دادن کارهای مورد علاقه و یا مهم خود پیدا کنند. این افراد معمولا به جلسه‌ها و قرارهای خود دیر میرسند و یا کارهایی که اولویت دارند را فراموش می‌کنند!

 

همه لباس‌ها در بسته بندی اورجینال خود هستند. جعبه کفش‌ها دوست صمیمی شما هستند!

این افراد شخصیتی مرتب دارند و به مراقبت از لباس‌های خود اهمیت خاصی می‌دهند. برای این افراد تجربه خرید بسیار مهم است و بسته بندی لباس و یا کفشی که می‌خواهند بخرند می‌تواند در ایجاد نظر مثبت برای خرید در آن‌ها نقش اساسی داشته باشد.

شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

لباس‌ها را بر اساس نوع‌شان مرتب می‌کنید

با توجه به این که این رویکرد مرتب کردن لباس‌ها کاملا کاربردی است می‌تواند به کاهش استرس برای پیدا کردن لباس‌ها در زمان‌هایی که فرصت کافی ندارید کمک کند و همیشه مطمئن خواهید بود که در کمترین زمان ممکن برای بیرون رفتن از خانه حاضر هستید. این افراد به اصول معتقد هستند و دوست دارند در زمان صرفه جویی کنند.

شخصیت شناسی از روی کمد لباس!

لباس‌های خود را متناسب با فصل داخل کمد لباس‌ها می‌گذارید

 چنین افرادی به احتمال زیاد در همه جنبه‌های زندگی منظم و دقیق عمل می‌کنند. ممکن است این کنار گذاشتن لباس‌ها به صورت فصلی به دلیل کمبود فضای لازم هم باشد. مرتب کردن لباس‌های فصل قبل نشان دهنده علاقه به زمان گذشته و خوش‌بینی به آینده است.

مطالب مرتبط:

1- روانشناسی رنگ و خواص روانی رنگ‌ها

2- سایز کف پای شما درباره‌تان چه می‌گوید؟

3- شخصیت شناسی از طریق رنگ رژ لب

سارا هنجنی
نویسنده: سارا هنجنی
دوستام به من میگن خوره مد بعضی هام میگن عشق تیپ زدن. لباس پوشیدن از بچگی برام مهم بوده، چند وقتی میشه که با سایت چی بپوشم به عنوان نویسنده همکاری میکنم. خیلی خوبه که آدم کاری انجام بده که دوست داره:)


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :