چگونه بارانی و پالتوی زرد بپوشید؟

اگر شما چندین لباس در رنگ‌های مختلف را کنار هم بچینید، اولین چیزی که دیده می‌شود لباس زرد است چون رنگ زرد این ویژگی را دارد که سرعت و در اولین نگاه جلب ‌توجه می‌‌کند. پس رنگ زرد تضمینی بر دیده شدن شماست. اگر به دنبال تاثیرگذاری  سریع  دیده شدن هستید، رنگ زرد را بیشتر استفاده کنید. یکی از لباس‌هایی که در رنگ زرد بیشتر دیده می‌شود بارانی و پالتو است. برای پوشیدن این لباس‌ها باید نکاتی را بدانید و رعایت کنید. چگونه بارانی و پالتوی زرد بپوشید؟

رنگ زرد، رنگ گرم و شادی است که به ایجاد صمیمیت در محیط کمک می‌کند و در گروه رنگ‌های تابستانی جای می‌‌گیرد اما دلیل نمی‌شود که در زمستان آن را نپوشید. اگر می‌خواهید روز خاصی از هفته لباس زرد بپوشید، حتما یکشنبه را انتخاب کنید چون زرد رنگ روز یکشنبه است و با این هماهنگی روز خوبی برای خود خواهید ساخت.

چگونه بارانی و پالتوی زرد بپوشید؟

رنگ زرد به دلیل قوی بودن آن در هر مجموعه‌ای بیشتر جلب توجه می‌کند در نتیجه در ترکیب آن با رنگ‌های دیگر مشکلی نخواهید داشت. قبلا توصیه می‌شد که از رنگ زرد به مقدار کم در لباس‌های خود استفاده کنید اما اکنون این قانون شکسته شده است و به راحتی می‌توانید پالتو یا بارانی زرد یپوشید.

چگونه بارانی و پالتوی زرد بپوشید؟

اگر می‌خواهید اصولی و هنری رنگ‌ها را ترکیب کنید استفاده از رنگ‌های متضاد در کنار زرد توصیه می‌شوند چون باعث تعادل بیشتر در استایل شما خواهند شد مثلا پالتوی زرد را می‌توانید با یک شال زرشکی یا بنفش و کیف و کفش آبی استفاده کنید.

رنگ زرد در کنار رنگ‌های خنثی نیز جلوه زیبایی دارد و این رنگ‌ها به آرام تر شدن رنگ زرد کمک می‌کنند مثلا بارانی زرد روی مانتوی خاکستری و شلوار جین تیره به همراه یک شال کرم ترکیب زیبایی خواهد بود.

مطالب مرتبط:

1- اصول رنگ بندی لباس‌ها

2- ست کردن رنگ لباس

3- رنگ‌هایی که بعد از برنزه کردن باید بپوشید

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :