بهراد در
0

کت و شلوار جین مد شده

کت و شلوار جین مد شده

به تازگی کت و شلوار جین مد شده و این بازگشت دوباره این جنس بدین معنی نیست که باید به استایل Canadian tuxedo برگردیم. اون استایل را کاملا فراموش کنید. اون لباس ها نه از نظر کانادایی ها مناسب بود و نه مناسب مراسم رسمی، پس اسمش کلا اشتباه بود. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا کمی اطلاعات درباره این سری جدید بهتون بدیم.

هنوز هم بعضی از ما همون کت و شلوار های جین سری قدیم رو تو کمدمون داریم ولی حالا با طراحی های جدید برخی کمپانی ها، کت و شلوار جین مد شده و اینبار داره با قدرت بیشتری به صجنه های مد و خیابان ها حمله میکنه. این سری جدید بر خلاف سری قدیم، شباهت ظاری زیادی به جنس کتان داره و پس از نمایش در هفته مد پاریس خیلی طرفدار پیدا کرده.

کت و شلوار جین مد شده

آرنولد سیلورسترون طراج برند سامودلسون میگه که “کت و شلوار جین جدید خیلی راحت میتونه استیل شما را در فصل جدید بالا ببره و از آنجا که کت و شلوار جین مد شده دیگه نیاز نیست نگران مد و بروز بود لباستون باشید.” اون که خودش طراح یکیاز همین مدل ها بوده میگه که طرح مورد علاقش بدون هیچ نقش و نگار و کاملا یک دست هستش و میگه اگه ای کت و شلوار را با پیراهن مردانه بپوشید حیلی راحت تو مراسم رسمی راه باز می کنید و اگه ک تیشرت باهاش بپوشید، میتونید به قرار با دوستاتون بروید و خیلی هم خودمونی بنظر بیاین.

مطالب مرتبط:

1- تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟

2- شلوار جین های مناسب برای اعضای خانواده چیست؟

3- چه شلوار جینی به من می آید؟ 

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :