محمد رضا اهوارکی در
0

تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟

تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟

این تابستان هم مانند تابستان های قبل جین مد است یا شاید باید بگیم که جین همیشه مد روز بوده و هست! روزهایی که جین را باید با همه ی لباس ها ست می کردید تمام شده است. این را به خاطر داشته باشید که امسال جین شما می تواند اصلی ترین قسمت استایل شما باشد. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا در انتخاب جین مناسب به شما کمک کنیم.

تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟

برش های نامتقارن، فاق های کوتاه و بلند و پاچه های تنگ بازگشته اند و همچنین دامن های جین که چندسالی مد بودند دوباره امسال هم  مد شده اند. امسال سال این مدل هاست. برخی استایل های قدیمی هم هنوز مد هستند و قرار نیست آن ها را فراموش کنیم. سعی کنید جین های راسته و پاچه گشاد خودتان و همچنین دامن جین هایتان را نگه دارید را که هنوز از مد نیفتاده اند.

تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟

جین های امسال بزرگترین فاصله ی بین نسل ها را ایجاد کرده اند چرا که مدل های پاره، فاق کوتاه، سنگ شور و تنگ مواردی است که در گذشته خاطره ی زیادی با آن ها نداریم و محصولات مورد علاقه ی  نسل امروزی است. سعی کردیم در این تصاویر چیزهایی که گفته شد را به طور خلاصه به شما نشان دهیم:

تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟ تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟ تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟ تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟ تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟ تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟ تابستان امسال چه مدل جینی مد است؟

مطالب مرتبط:

1- 8 تیپ مختلف با شلوار جین سفید

2- جین وست سلطان فروشگاه های لباس جین

3- شلوار جین مناسب برای اعضای خانواده چیست؟دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :