نگار پورجواد در
4,507

چند ایده جذاب برای استایل عکاسی فرمالیته؛ شیک و در عین حال ساده باشید

چند ایده جذاب برای استایل عکاسی فرمالیته؛ شیک و در عین حال ساده باشید

اگر می‌خواهید کلیپ عروسی‌تان خاص و منحصر به فرد باشد و عکس‌های یادگاری دونفره جذابی در لوکیشن‌های مختلف داشته باشید، باید به سراغ عکاسی فرمالیته بروید.

استایل عکاسی فرمالیته

اما سؤالی که در این مواقع برای خیلی‌ها به وجود می‌آید این است که برای این کار چه لباسی بپوشند. در این مطلب قصد داریم ایده چند استایل شیک برای عکاسی فرمالیته را به شما بدهیم. پس با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

استایل عکاسی فرمالیته

برخی عروس خانم‌ها ترجیح می‌دهند عکاسی فرمالیته را با همان لباس روز عروسی خود انجام دهند که هیچ اشکالی ندارد. اما برای اینکه تنوع عکس‌هایتان بیشتر باشد بهتر است یک لباس دیگر را برای عکاسی فرمالیته انتخاب کنید. آقایان نیز می‌توانند هم کت و شلوار و کروات روز عروسی خود و هم لباس‌های دیگر را برای این کار انتخاب کنند.

ویژگی‌های لباس فرمالیته

  1. بهتر است برای عکاسی فرمالیته از لباس دیگری به جز لباس عروس خود مثلاً از یک دامن سفید بلند، لباس حریر مجلسی، لباس‌ طلایی یا لباس بلند و سفید استفاده کنید. آقایان نیز می‌توانند از لباس دامادی خود یا انواع تیپ‌های اسپرت، ساحلی یا کژوال برای عکاسی فرمالیته بهره ببرند.

۲. بهتر است رنگ لباس عروس و داماد تا حد امکان با هم ست باشد.

۳. پوشیدن لباس دنباله دار و تور عروسی به خاطر دست و پاگیر بودن و یکنواختی معمولاً توصیه نمی‌شود.

۴. شما می‌توانید عکاسی فرمالیته خود را با استایل اسپرت نیز برگزار کنید. خانم‌ها می‌توانند شومیز و شلوار یا حتی تی شرت و شلوار جین بپوشند و آقایان هم می‌توانند تیشرت و شلوار یا شلوارک به همراه پیراهن دکمه باز را امتحان کنند.

۵. بین رنگ پس زمینه و لباس شما بایستی تفاوت وجود داشته باشد.

پیراهن بلند و سفید برای عروس و تی شرت و شلوار کژوال برای داماد

استایل عکاسی فرمالیته

عروس خانم می‌تواند یک لباس سفید و بلند بدون تور و دنباله انتخاب کند و داماد هم یک لباس کژوال (بلوز و شلوار یا تی شرت و شلوار) بپوشد. این استایل شیک در همراهی با لوکیشنی رمانتیک مانند ساحل، غروب آفتاب یا جنگل عکس‌های فرمالیته شما را به عکس‌هایی فوق العاده زیبا و خاطره انگیز تبدیل می‌کند.

پیراهن و شلوار با ساسبند برای آقا داماد

استایل عکاسی فرمالیته

یکی دیگر از استایل‌های بسیار جذاب برای داماد، پیراهن و شلوار رسمی به همراه ساسبند است. می‌بینید که این استایل با پس زمینه غروب آفتاب و منظره دشت یا مزرعه چقدر عاشقانه و زیبا به نظر می‌رسد.

پیراهن کوتاه و سفید برای عروس خانم

استایل عکاسی فرمالیته

یکی دیگر از استایل‌های شیک برای عکاسی فرمالیته دامن کوتاه و کفش پاشنه بلند است. لباس کژوال داماد با بلوز و شلوار روشن نیز کاملاً با استایل عروس همخوانی دارد.

لباس فرمالیته رنگی

استایل عکاسی فرمالیته

اگر کسی به شما گفت که برای عکاسی فرمالیته حتماً باید سفید بپوشید عکس بالا را به او نشان دهید. ترکیب جذاب رنگ تیره پیراهن عروس و شلوار داماد با پس زمینه کویر موجب شده است که این عکس فرمالیته از عکس‌هایی که پیشتر آوردیم نیز خاص‌تر به نظر برسد.

چند نمونه دیگر از استایل رنگی برای عکاسی فرمالیته را در زیر مشاهده می‌کنید. دقت داشته باشید که ست بودن لباس عروس و داماد و وجود کنتراست بین رنگ پس زمینه و لباس‌ها بسیار مهم است.

لباس مشکی هم گزینه دیگری است که جدیداً عروس خانم‌ها علاقه خاصی به آن پیدا کرده‌اند. شما در لباس مشکی در هر لوکیشنی خواهید درخشید.

استایل عکاسی فرمالیته

استایل عکاسی فرمالیته

استایل عکاسی فرمالیته

عکاسی فرمالیته لباس عروسی

همانطور که گفتیم برخی عروس‌ دامادها ترجیح می‌دهند عکس فرمالیته‌شان را با لباس روز عروسی خود بگیرند که هیچ اشکالی هم ندارد. انتخاب لوکیشن مناسب و تکنیک خوب تصویربرداری می‌تواند این عکس‌ها را به عکس‌هایی بی نظیر بدل سازد.

استایل عکاسی فرمالیته

استایل جلیقه هم برای داماد خیلی طرفدار دارد. آقا داماد می‌تواند عکس فرمالیته را با کت یا بدون کت و تنها با جلیقه زیرین آن بگیرد.

استایل عکاسی فرمالیته

عکاسی با کلاه

کلاه هم جزو آن اکسسوری‌هایی است که در عکاسی فرمالیته بسیار به کار می‌آید. آقایان می‌توانند استایل جذاب دامادی خود برای عکاسی فرمالیته را با یک کلاه لبه دار تکمیل کنند. پوشیدن جلیقه روی پیراهن سفید هم می‌تواند بیش از پیش چشم‌ها را به عروس و داماد خیره سازد.

استایل عکاسی فرمالیته

استایل عکاسی فرمالیته

استایل اسپرت

استایل اسپرت برای عروس و داماد نیز جدیداً طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر می‌خواهید در عکس‌ها و فیلم‌های یادگاری خود لباس کژوال و اسپرت داشته باشید و خود واقعی‌تان را در لحظه ثبت کنید می‌توانید با ست کردن بلوز و شلوار یا شومیز و شلوار عکس‌های قشنگی را در لوکیشن‌های مختلف بگیرید.

استایل عکاسی فرمالیته

انتخاب بهترین استایل برای عکاسی فرمالیته

در این مطلب چند نمونه استایل شیک برای عکاسی فرمالیته را به شما معرفی کردیم که شما می‌توانید بسته به سلیقه خودتان از میان آن‌ها انتخاب کنید. برخی از افراد ترجیح می‌دهند که لباس روز عروسی‌شان را برای عکاسی فرمالیته بپوشند. اما اگر به دنبال ایده‌های خلاقانه برای جذاب‌تر کردن کلیپ عروسی و عکس‌های فرمالیته خود می‌گردید، می‌توانید موارد دیگر را هم امتحان کنید.

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :