محمد رضا اهوارکی در
0

چه شلوار جینی به من می آید؟

چه شلوار جینی به من می آید؟

شلوار جین عضو اصلی پوشاک آقایان محسوب می شود. بر اساس مطالعات انجام شده شما میانگین یک تا 7  جفت شلوار جین را در خانه دارید. ولی امروزه شلوارهای جین در انواع و اقسام مختلفی عرضه می شوند، مانند حالت های سنگ شور یا پاره یا استایلیش. حالا با این همه توضیح چه شلوار جینی به من می آید؟ با ما همراه باشید. 

مدل تنگ و چسبان

چه شلوار جینی به من می آید؟

 اگر پاهای لاغری دارید باید بگویم با پوشیدن شلوار گشاد دیگران گمراه نمی شوند. به جای آن سعی کنید یک قالب خاص برای پاها تعیین کرده و شلواری را انتخاب کنید که در قسمت پاها باریک و در قسمت کمر کمی گشادتر باشد. حتما موقع تست کردن شلوار جین تنگ بنشینید و حالت های مختلف قرار گرفتن بدن را با آن تست کنید. از گذاشتن فلش و گوشی های خیلی بزرگ در جیب آن هم خودداری کنید. سنگ شور های روشن و بدون زرق وبرق برای پای شما مناسب است.

مدل فیت بدن شما یا همان ساده و ورزشی

چه شلوار جینی به من می آید؟

اگر ورزشکار هستید و جنب و جوش زیادی دارید بدانید که شلوارهای جین سنتی و راسته به درد شما می خورد. این شلوارها جین در جنب و جوش های زیاد و ناگهانی پاره نمی شوند و برای نشان دادن فیزیک جسمی شما مناسبند. به دنبال جین های 2 تا 3 درصد لیکرا باشید ولی درصد آن بیشتر نباشد و فقط توجه کنید که از شلوارهای تنگ دوری کنید.

مدل های گشاد یا راحت

چه شلوار جینی به من می آید؟

اگر چاق و یا درشت اندام هستید باید به دنبال یک متعادل کننده باشید. شلواری که از نظر دور کمر دقیقا روی کمر شما فیت شود و کمی گشادتر در قسمت ران ها و باسن. سعی کنید رنگ های تیره انتخاب کنید، آن ها وزن شما را کمتر نشان می دهند.

قانون های جدید شلوار جین

برای رسیدن به تناسب شلوار مناسب این قوانین را هم اجرا کنید:

پاچه ها را تا کنید

پاچه های شل و افتاده ی شلوار شما را زیاد جالب نشان نمی دهند. آن ها را دقیقا تا بالای کفشتان تا بزنید ولی اگر نیاز به 3 تا داشتید حتما شلوار را پیش خیاط برده و کوتاه تر کنید.

شرتتان معلوم نشود

ما دقیقا نمی دانیم که از چه زمانی معلوم شدن شرت از روی کمر مد شد ولی این کار را نکنید.

جیب ها را چک کنید

آن ها شلوار جین شما را تقسیم می کنند و اگر این طور نیست سعی کنید شلوارهای با جیب کوچک تر انتخاب کنید که باسن شما را بزرگتر نشان دهد.

شلوارخود را بالا بکشید

هیچ کسی دوست ندارد که نمای پشت بدن شما را با شلوار جین تا نیمه پایین آمده ببیند پس سعی کنید شلوار خود را در مکان خودش با کمربند حفظ کنید.

مطالب مرتبط:

1- 10 پیراهن جین زنانه برای تابستان

2- 3 قانون ساده برای تا زدن شلوار جین

3- راهی بهتر برای پوشیدن شلوار جیندیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :