۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام

0

آقایان درشت اندام چگونه لباس بپوشند ؟ منظورمان از ابعاد بزرگ آقایان صرفا شکم آن ها نیست. همه ی ما دور برمان کسانی هستند که جثه ی بزرگی دارند و معمولا از نظر قدی هم یک سر و گردن از ما بلندتر هستند و در کل بزرگ هستند. مخاطب این پست ما این عزیزان هستند. اگر جزو آن ها هستید حتما در انتخاب لباس دچار دشواری هایی شده اید. در این مقاله همراه ما باشید تا ۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام را با هم مرور کنیم.

قبل از ذکر کردن نکاتی در این باره باید بگویم برای شمایی که هیکل درشتی دارید اولویت ها در انتخاب لباس هایتان باید به این صورت باشد:‌ اندازه بودن، سادگی، سبک بودن وزن لباس ها.

۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام

نکات کلیدی لباس مناسب آقایان چاق

اندازه بودن لباس را در اولین اولویت قرار دهید. لباس های گشاد و بگی و شل شما را کوتاه و به اصطلاح خپل نشان می دهند و همچنین به هیچ وجه در آن ها راحت نخواهید بود. منظورمان از اندازه بودن تنگ بودن هم نیست. تنگ بودن لباس ها هم به نوعی آزاردهنده است.

از لباس های طرح دار و شلوغ دوری کنید. این لباس ها همیشه شما را میان اطرافیان و در مکانی که هستید بیشتر توی چشم می آورند و این قضیه برای نه تنها کسانی که هیکل خاصی دارند بلکه هیچکس زیاد جالب نیست.

از آنجایی که وزن شما زیاد است و این به خودی خود می تواند موجب خستگی و آزار شما شود باید سعی کنید لباس های سبک انتخاب کنید که در تحمل وزن آن زجر زیادی نکشید.

۱- کمربند را حذف کنید و به سمت ساس بند بروید

اگر شکم بزرگی دارید کمربند اصلا گزینه ی مناسبی برای شما نیست. گرد بودن شکم شما شکل کمربند و تیپ خودتان را خراب می کند. دقیقا به مثابه توپ بسکتبالی که روی آن کمربند بسته اید. پس کمربند را کنار بگذارید و ساس بند را روی کار بیاورید.

۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام

نکات کلیدی لباس مناسب آقایان چاق

۲- پیراهن هایی با یقه ی پهن انتخاب کنید

اگر صورت پهنی دارید اولین اولویتتان این باشد که یقه ی پیراهنتان با آن مچ باشد. یقه ها میان برندهای مختلف لباس متفاوت هستند پس مجبورید که پیراهن ها را پرو کرده و مناسب ترین یقه را انتخاب کنید.

۳- کلاه بپوشید

یکی از مواردی که هر مردی را جذاب تر نشان می دهد کلاه است. شما با انتخاب کلاهی شیک می توانید جذابیت را به تیپتان بیاورید.

۴- بزرگ بپوشید

از آنجایی که هیکل شما بزرگ است باید اکسسوری هایتان هم بزرگ انتخاب شوند. مثلا به جای یک خودکار جیبی کوچک جمع و جور شما باید از خودنویس هایی با عرض بیشتر در جیب پیراهنتان استفاده کنید. اگر ساعت به دست می کنید ساعت های با صفحه ی بزرگ بهتر است.

۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام

۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام

۵- پیراهنتان را درون شلوارتان نگذارید

یکی از اشتباهات رایج میان آقایان درشت هیکل همین است. یه هیچ وجه نباید لباستان را درون شلوارتان قرار دهید که حجم شکمتان را به خوبی نمایان کند. پیراهن هایتان را به خیاط بسپارید تا برای سایز و طول شکم شما آن ها را اندازه کند. اگر جین یا شلوار رنگی هم می پوشید حتما پیراهن تان را روی شلوار بیندازید.

۵ نکته اساسی برای آقایان درشت اندام

لباس مناسب آقایان چاق

مطالب مرتبط: 

۱- لباس متناسب با هیکل مردان

۲- وقتی تلاشم داره جواب میده چی بپوشم

۳- چگونه لباس بپوشیم که عضلانی تر دیده شویم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :