این مدل ژاکت مردانه امسال پاییز مد شده است

0

از اواخر تابستان برندهای مختلف به ارایه جدیدترین محصولات برای دو فصل پایانی سال می پردازند.  برند فرانسوی Aimé Leon Dore برای پاییز امسال طرح جالبی برای ژاکت های مردانه ارایه کرده است. این مدل ژاکت مردانه امسال پاییز مد شده است. 

نکات جالبی که بهتر است در مورد ژ‌اکت مردانه بدانید

۱- مدل های ژا‌کت همه ساله از مدل هایی نیستند که شما از آن ها فقط یک سال استفاده کنید. ژاکت ها با هر مدلی که باشند سال ها برایتان ماندگار خواهند بود.

۲- برای خرید آن ها انتخاب های بسیاری پیش روی شماست. مجبور نیستید دقیقا همان مدلی که دوست شما دارد را تهیه کنید.

۳- ژا‌کت برند Aimé Leon Dore تیپ شما را از این رو به آن رو می کند و باعث می شود متفاوت بودن را حس کنید.

با خرید این ژا‌کت شما در پولی که برایش هزینه می کنید سرمایه گذاری کرده اید و واقعا دیگر نگران پاره شدن یا لکه دار شدن ژاکتتان نخواهید بود. تمام قسمت های جزیی آن از یقه گرفته تا زیپ ها و جیب ها و آستین هایش، همگی با دقت بالایی کار شده اند.

این مدل ژاکت مردانه امسال پاییز مد شده است

ولی نکته ای که این ژاکت را از بقیه ژاکت ها متمایز می کند جنس ترکیبی آکرلیک- پلی استر آن است که معمولا در ژاکت های دیگر فقط در قسمت یقه یا درزها از آن استفاده می شود و د همه قسمت های این مدل ژاکت مردانه به کار رفته است. مدل این ژاکت شبیه به مدل های پشت و رو شده است و این نیز جذابیت دیگری در آن است.

دو فاکتور مهم دیگر به کار برده شده در این ژاکت عبارتند از : اول زیپ طلایی آن است که تیپ لایه ای شما را حرفه ای تر نشان می دهد و دیگر رنگ های غیرمعمولی است که در ساخت ژاکت از آن ها استفاده است و شما قادر خواهید بود از میان آن ها انتخاب کنید. نترسید، یک مدل مشکی رنگ این ژاکت نیز وجود دارد که مخصوص کسانی است که عاشق رنگ های سنتی هستند و دو رنگ خاکستری و کرم آن هم مدرن هستند و هم کلاسیک و می توانند بهترین انتخاب های شما باشند.

این مدل ژاکت مردانه امسال پاییز مد شده است

این مدل ژاکت مردانه با هر تیپ و رنگ و لعابی قابل استفاده است.

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تا کنون

۲- این ۴ مدل شلوار مردانه را در محل کار بپوشید

۳- نکات مهمی در زمینه پوشیدن کت و شلوار خوش دوخت

۴- کت تک مردانه و چند ست شیک برای تمام فصول سال

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :