بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

0

حتما همه با رامبد جوان این بازیگر و کارگردان و البته مجری ماهر تلویزیون و سینما آشنایی دارید. شاید برای شما هم جالب باشد که این هنرمند چه تغییری در ظاهر و نحوه لباس پوشیدن‌اش طی این سال ها بوجود آمده است.

بیوگرافی رامبد جوان

رامبد جوان دراولین روز از دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای بدنیا آمد، او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان و مجری تلویزیون می باشد. رامبد جوان در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. رامبد جوان یک خواهر به نام پوپک دارد که 8 سال از خودش بزرگتر است. به او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است. چندان به فوتبال علاقمند نیست و موسیقی را خیلی دوست دارد اما ترجیح می دهد از هیچ خواننده ای اسم نبرد. دوست صمیمی رامبد، اشکان خطیبی است.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

تئاتر شروعی برای ورود به به عرصه نمایش و فعالیت های هنری این کمدین محبوب بود. او به ترتیب در تئاتر، تلویزیون و سینما فعالیت کرده و از سال 1373 به عنوان بازیگر تئاتر مشغول فعالیت بوده است. اولین کارگردانی اش در تئاتر هم تئاتری برای معلولین بوده که به گفته خودش بسیار هم مورد توجه قرار گرفته است. او در همین سال در مجموعه صرفه جویی در آب کارش را در تلویزیون شروع کرد و سپس در برنامه نوروز 74 نقش آفرینی داشت.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

خندوانه نام برنامه ای تلویزیونی به کارگردانی و اجرای رامبد جوان است که در هر قسمت با چهره های سرشناس سینما، تلویزیون، ورزش، سیاست و مانند آن در مورد خنده و شادی گفت و گو می کند. خندوانه یکی از پر مخاطب ترین برنامه های تلویزیونی ایران محسوب می شود. ایدهٔ اجرای برنامه، یک بار در سال 1383 توسط رامبد جوان به شبکهٔ دو داده شده بود، ولی به خاطر تأمین نشدن بودجه و مسائلی مانند آن ساخت این برنامه به تعویق افتاد. فصل اول این برنامه از 21 خرداد 1393 شروع و در 3 آبان 1393 پایان یافت. و فصل دوم آن از 29 فروردین 1394 به روی آنتن رفت و در 21 مهر 1394 پایان یافت.  فصل سوم آن از 25 اسفند 1394 شروع شد.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

تیپ رامبد جوان

رامبد جوان بازیگری خوش چهره است و صورت گرد و خنده های زیبای او باعث جذابیت بیشترش شده اند. هیکلش نیز(اگر شکمش را فاکتور بگیریم) تا حدودی متناسب است و کت و شلوار و پیراهن ها به خوبی روی تنش می نشینند. برای تیپ های رسمی سعی می کند چیزی بین تیپ کلاسیک و مدرن بپوشد و غالبا در بلیزر یا کت تک به همراه شلوار کتان رنگی او را می بینیم. البته کت و شلوار نیز روی تن او دیده شده است ولی به مراتب کمتر از کت تک یا بلیزر. به الگو های چهارخانه علاقه زیادی دارد و آن ها را بیشتر به تن می کند. در برنامه ای که چند سالی است خودش آن را اجرا می کند (خندوانه) تعداد بسیار زیادی پیراهن ست شده با تعداد زیادی شلوار را تن او دیده ایم که غالب آن ها الگوهای چهارخانه یا راه راه داشته اند.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

علاوه بر پیراهن علاقه زیادی به پوشیدن پولوشرت و تیشرت های رنگی دارد. این را هم بگوییم که رامبد جوان از آن دسته انسان هایی است که از ست کردن رنگ های مختلف و جدید با هم باکی ندارد و ریسک این کار را بارها و با رنگ های مختلف انجام داده است. شلوار کتان های رنگی، شلوار جین ها و حتی کفش های متعددی را باهم ست می کند. کفش های قایقی و کالج را هم در تیپ های متعدد او علاوه بر کفش های رسمی ترش دیده ایم.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تا کنون

جالب است بدانید چندی پیش نشان برند پیراهن او (بازیکن چوگان) که برای برند “Ralph Lauren ” نیز بود در برنامه “خندوانه” مورد توجه زیاد مردم در شبکه های اجتماعی قرار گرفت و بعد از آن وفور این برند در بازار (چه تقلبی و چه اصل) را به شدت مشاهده کردیم!

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

قواعد قشن و مد را تا حدود زیادی می داند و آن ها را رعایت می کند. فریم عینکش را با فرم صورتش هماهنگ می کند. عینک های گرد و مربعی را با فریم های نازک و ضخیم امتحان می کند و از این بابت هم ریسک پذیریش در انتخاب ها بالاست. اکسسوری مورد علاقه اش همین عینک و ساعت است. ساعت های گرد را به همان اندازه ای که ساعت های مربعی شکل با بند چرمی را در دستانش می بینیم، می توان دید.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

مدل مو برای او این روزها تعریف خاصی ندارد و سعی می کند حداقل تراکم مو را روی سرش نگاه دارد. ولی در گذشته مدل موهای عجیب و غریب بلند هم روی سر او دیده بودیم که در تصاویر زیر مشاهده می کنید. درباره ریشش هم باید بگوییم که او تراشیدن ریش را به صورت کامل به مدل دار بودن آن ترجیح می دهد ولی ریش های مدل دار هم روی صورت او مشاهده شده است.

بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

مطالب مرتبط:

۱- هانیه توسلی خوشتیپ هفته ۱۰

۲- سبک لباس پوشیدن پارسا پیروزفر

۳- مدل مو بلند مردانه مناسب پاییز امسال

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :