آیا راه جایگزینی برای اتو کردن وجود دارد؟

اتو کشیدن واقعا بهترین کار برای از بین بردن چروک لباس نیست. همیشه راه های دیگری هم وجود دارد که ضررهایی که اتو به جنس لباس وارد می کند را کمتر می کنند. از طرفی برای مواقعی که وقت ندارید روش های جایگزین می توانند انتخاب های بهتر باشند. آیا راه جایگزینی برای اتو کردن وجود دارد؟ با چی بپوشم همراه باشید تا روش های جایگزین را باهم مرور کنیم.

آیا راه جایگزینی برای اتو کردن وجود دارد؟

روش خشک کن

تمام کاری که باید بکنید این است که یک حوله ی حمام بردارید و سپس آن را در آب خیس کنید و به همراه لباس های چروکتان در خشک کن بیندازید. خشک کن را روی دور تند تنظیم کنید و بعد از ۱۰ دقیقه می بینید که همه ی چروک لباس ها محو شده است.

دلیل این امر آن است که آب حوله در خشک کن تبخیر شده و این بخار آب باعث از بین رفتن چروک لباس ها می شود. پس هرچه این دما بیشتر باشد چروک ها سریعتر از بین می روند. از طرفی هر چه لباسهای قرار داده شده به همراه حوله کمتر باشد هم این امر زودتر اتفاق می افتد.

برای لباس های پشمی و بافت نیز همین روش را با حوله ی کوچکتر و تعداد لباس کمتر انجام دهید.

روش دوش آب

اگر خشک کن در منزل ندارید از روش سنتی دوش آب استفاده کنید. کافیست لباس ها را به مدت ۵ الی ۱۰ دقیقه در حمام پر از بخار آویزان کنید و سپس می بینید که چروک لباس ها از بین رفته است.

مطالب مرتبط:

۱- بدون اتو چروک را از روی لباس ها محو کنید

۲- اصول اتو کشیدن

۳- اتو کردن پیراهن مردانه در ۷ مرحله

۴- نکات کاربردی برای اتو کردن شلوار مردانه

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :