ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

یک مرد روشنفکر صورتی را به عنوان رنگی که فقط خط‌هایی از آن روی لباس یا دکمه‌هایی با رنگ صورتی پیرامون آن وجود دارد، در نظر نمی‌گیرد هرچند که هنوز هم رنگی کمیاب در اغلب کمدهای لباس است.  ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش عنوان مقاله ای است که در ادامه به آن اشاره خواهیم نمود. با چی بپوشم همراه باشید.

ad banner

کدام رنگ صورتی مناسب رنگ پوست شماست؟

نگرانی اصلی برای اکثر آقایان این است که رنگ صورتی را رنگی زنانه می‌بینند اما هیچ رنگی محدودیت نداشته بلکه راهی است برای مد کردن آن و به دست آوردن اعتمادبه‌نفس. اگر این رنگ به درستی استفاده شود برای شما وجهه و شخصیت آورده و دیگران در خصوص اعتماد به نفس شما خواهند گفت. نکته‌ی کلیدی برای استفاده از رنگ صورتی اطمینان از انتخاب درست سایه رنگ‌های آن است. انتخاب اشتباه این رنگ‌ها می‌تواند پوست شما را بی‌رنگ نشان داده و با رنگ چهره‌ی شما هم‌خوانی نداشته باشد.

برای رنگ پوست زردتر، یک رنگ صورتی قوی‌تر و عمیق‌تر بهترین عملکرد را دارد. صورتی کم‌رنگ معمولاً با پیراهن‌های آکسفورد هم‌خوانی داشته و برای تعطیلات تابستانی و برای افرادی با پوست تیره‌تر انتخاب کاملی است. اگر رنگ پوست شما، بسیار روشن است نمی‌توانید طیف‌های مختلف این رنگ را بپوشید و انتخاب‌هایی محدود خواهید داشت.

ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

از اکسسوری صورتی استفاده کنید

به‌غیراز انتخاب رنگ صحیح و مناسب، پوشیدن صورتی نیاز به اعتمادبه‌نفس بالایی دارد. اگر شما این سطح از اعتمادبه‌نفس را ندارید توصیه می‌شود ابتدا کار را با قطعات کوچک‌تر و ظریف‌تر آزمایش کنید؛ یک دستمال جیبی یا یک جوراب صورتی می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

می‌توانید از صورتی در زمستان استفاده کنید

برخلاف نظر عموم مردم لازم نیست صورتی را به تابستان محدود کنید. در زمستان می‌توانید لایه‌هایی از لباس‌های سرخابی را زیر لباس‌های تیره‌تر و با رنگ متضاد بپوشید.

ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

در لباس کار خود از صورتی استفاده کنید

این رنگ به‌خوبی با دیگر رنگ‌های مردانه و سنتی هماهنگ می‌شود. به همین دلیل است که پیراهن حنایی روشن و کت‌وشلوار لاجوردی تبدیل به یک قدرت مدرن در صنعت پوشاک شده است. همچنین برای لباس رسمی رنگ خاکستری نیز جلوه‌ی خوبی دارد و برای داشتن رویکردی مدرن‌تر می‌توان از مشکی و صورتی استفاده کرد.

ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

ست خود را ساده نگه دارید

زمانی که شما علاقه‌مند به رنگی جدید می‌شوید همواره به یاد داشته باشید که اولین قاعده‌ی موفقیت در انتخاب  لباس مردانه این است که همه‌چیز ساده باشد. ست کردن رنگ صورتی با رنگ‌ها و لباس‌های دیگر ازجمله سفید و لاجوردی ممکن است دشوار باشد. یک روش خوب این است که یک لباس صورتی تک برداشته و سپس به دنبال رنگ‌هایی مناسب با آن، که معمولاً رنگ‌هایی تیره هستند باشید.

ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

رنگ‌های مکمل را فراموش نکنید

هر رنگی مکملی دارد. برای رنگ شتری رنگ لاجوردی، برای سبز رنگ خاکستری و برای صورتی فرقی نمی‌کند! درحالی‌که طیف وسیعی از رنگ‌ها برای انتخاب وجود دارد به نظر می‌رسد صورتی در کنار رنگ‌های تیره‌تر مانند: قهوه‌ای و آبی بهترین جلوه را داشته باشند؛ همچنین می‌توان آن را با رنگ سفید برای داشتن ظاهر تابستانی بسیار خوب ترکیب کرد.

رنگ‌های مشابه (راحت‌ترین برای ست کردن رنگ صورتی): رنگ‌هایی از قرمز و ارغوانی

رنگ‌های متضاد (ست کردن سخت): سبز لجنی و آبی سیر

رنگ‌های مکمل (سخت‌ترین برای ست کردن): فیروزه‌ای

رنگ‌هایی که توصیه می‌شود: خاکستری، بژ و سفید همراه با سایه رنگ‌های تیره‌تر از سبز و آبی

ست کردن رنگ صورتی مخصوص آقایان شیک پوش

 

مطالب مرتبط:

۱- ساعت مچی های گران قیمت برای طرفداران لاکچری

۲- اصول کلیدی برای شیک پوشی آقایان

۳- اصول ست کردن پیراهن مردانه خاکستری

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

حمید شمس الهی
نویسنده: حمید شمس الهی


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :