chadmin در
0

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

افزایش دمای هوا در تابستان شما را به فکر پوشیدن تی شرت و شلوارک فرو خواهد برد؛ اما آیا برای رفتن به محل کارتان نیز می توانید این کار را انجام دهید؟ حال به جای اینکه از گرمای هوا گلایه کنید و تیپ های غیر رسمی بزنیم، سعی کنید با پوشیدن رنگ های مناسب این مشکل را برطرف نمایید. با مقاله آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟ که حاصل تلاش کارشناسان چی بپوشم می باشد همراه باشید.

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

1- لباس های سبک و خنک را برای پوشیدن در تابستان انتخاب کنید

به عنوان یک قانون می توان اشاره کرد که بهترین انتخاب در تابستان پوشیدن لباس هایی است که از الیاف طبیعی مانند پنبه یا کتان است. چرا که این دست پارچه ها سبک و خنک اند.

* لباس های تابستانی باید سبک باشند.

* لباس مورد نظرتان را روبروی نور بگیرد و چنانچه نور از آن عبور نمود انتخاب مناسبی است.

* یکی از مزیت های لباس های نازک این است که اگر تعرق تان زیاد باشد زودتر خشک می شوند.

 هر چقدر ضخامت پارچه بیشتر باشد، عرق بیشتری در میان لباس و پوست بدن حبس شده و باعث ایجاد بوی بد و عارضه های پوستی خواهد شد.

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

2- پارچه هایی که قابلیت تنفس داشته باشند، بهترین انتخاب در هوای گرم اند

گرمای زیاد هوا معمولا با خود رطوبت زیاد به همراه خواهد داشت و شرایط زندگی را برای افراد سخت و طاقت فرسا خواهد نمود. بدن انسان با تعریق خنک می شود و اگر از پارچه هایی استفاده کنید که هوا به خوبی از میان آن عبور کند مطمئنا گرمای کمتری را حس خواهید نمود.

توجه داشته باشید که تنها سبک بودن پارچه بیانگر داشتن قابلیت عبور هوا از درون آن نیست. پارچه های تولید شده از الیاف مصنوعی در تابستان انتخابی مناسب نبوده و علاوه بر ایجاد بو بد باعث آسیب دیدن پوست شما خواهند شد.

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

3-  از تماس نور خورشید با بدن جلوگیری کنید

شاید برای تان خوشتیپ بودن موضوع مهمی باشد، اما سلامتی پوست شما در اولویت است؛ سعی کنید از لباس های آستین بلند و یقه دار استفاده کنید، این گونه لباس ها از اشعه مضر نور خورشید جلوگیری می کند. همچنین برای محافظت از موی سرتان از کلاه آفتابی استفاده کنید.

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

4- جنس لباس شما در هوای گرم بسیار مهم است

سبک بودن پارچه لباس تنها فاکتور موثر برای انتخاب لباس در هوای گرم نیست. معمولا جهت جلوگیری از چین و چروک کت های مردانه از پارچه های مصنوعی مانند پلی استر و ابریشم و آستر استفاده می شود؛ این دست از پارچه ها انتخاب مناسبی برای تابستان نیستند. بنابراین در تابستان از کت های بدون آستر و نیمه آستر دار استفاده کنید تا گرمای کمتری حس کنید.

آقایان در تابستان چه نوع لباسی بپوشند؟

5- لباس های روشن بپوشید

رنگ های تیره نور خورشید را بیشتر جذب می کنند، بنابراین گرمای بیشتری را حس می کنید؛ در مقابل رنگ های روشن نور را منعکس کرده و احساس خنکی بیشتری خواهید نمود. بر همین اساس بسیاری از طراحان مد و فشن به تولید لباس با رنگ سفید، بژ، زرد و صورتی در تابستان می پردازند.

مطالب مرتبط:

1-  نکاتی کلیدی برای انتخاب لباس سفید در تابستان گرم

2-  ۶ موردی که نباید در تابستان بپوشید!

3- نکاتی کلی در انتخاب تی شرت در فصل تابستان

4- چگونه رنگ لباس خود را انتخاب کنیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :