نکاتی کلیدی برای انتخاب لباس سفید در تابستان گرم

0

به عقیده طراحان مد لباس سفید منبعی از آرامش و تازگی است. هر چه به روزهای گرم تابستان نزدیک می‌شویم پوشیدن لباس‌های خنک بیش از هر زمانی نیاز می‌شود. و بدون اغراق باید گفت که خواستگاه پوشیدن لباس سفید فصل تابستان است.  پوشیدن لباس سفید شما را آرام و خونسرد نشان می‌دهد، کارشناسان چی بپوشم نکاتی کلیدی برای انتخاب لباس سفید در تابستان گرم را به شما کاربران عزیز ارایه می‌دهند.

 1- طیف رنگ مناسب خود را انتخاب کنید

به یاد داشته باشید که پوشیدن رنگ  سفید روشن به همه افراد توصیه نمی‌شود؛ ابتدا تن رنگ پوست خود را شناسایی کنید.

  • رنگ پوست‌های سرد (آنهایی که دارای تُن آبی و صورتی هستند) این افراد می‌توانند رنگ سفید روشن به تن کنند.
  • رنگ پوست‌های برنز (آنهایی که دارای تُن  نارنجی، زرد و قرمز هستند) این افراد می‌توانند رنگ سفید به  تن کنند.
  • رنگ پوست سیاه (آنهایی که دارای تُن زرد، آبی و قرمز هستند) این افراد می‌توانند همه نوع رنگ سفید را به تن کنند.
  • رنگ پوست قهوه‌ای روشن تا تیره (آنهایی که دارای تن زرد هستند) این افراد می‌توانند رنگ سفید کرم به تن کنند.

انتخاب لباس سفید

2- میزان عبور نور از لباس را چک کنید

برای شناسایی میزان عبور نور از داخل لباس آن را روبروی نور قرار دهید و ببینید که میزان عبور نور از آن چگونه است؟ یک راه دیگر قرار دادن دست خود در پشت لباس و مشاهده آن است. هر چه میزان تار و پودهای لباس بیشتر باشد احتمال دیده شدن بدن کمتر خواهد بود.

انتخاب لباس سفید

3- انتخاب لباس زیر مناسب

هرگز و تحت هیچ شرایطی از لباس زیر سفید استفاده نکنید! چرا که به راحتی از روی لباس قابل مشاهده است. برای حل این مشکل تنها لباس زیری بپوشید که رنگ پوست شما می باشد و یا حداقل طیفی از آن است.

انتخاب لباس سفید

4- چه رنگ کفشی بپوشم؟

رنگ سفید رنگ سادگی است با این رنگ تقریبا هر نوع رنگی را می توانید بپوشید حتی یک کفش پاشنه بلند قرمز برای بانوان و یا یک کفش کتانی برای آقایان.

ولی اگر به فکر رعایت اصول و قوانین دنیای مد و فشن هستید رنگ های بژ، شتری، طلایی و برنزی از رنگ‌هایی هستند که می‌توانید برای کفش‌های خود برگزینید.

مطالب مرتبط: 

1-  پنج نکته کلیدی برای خوش تیپ تر شدن

2- شیک پوشی با کت و شلوار بدون کراوات

3- چه کت و شلواری انتخاب بکنیم؟

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

sara در تاریخ 31 جولای 2015

سلام من یک پیراهن سفید (میدی ) خیاط برایم دوخت. که دور یقه و دور پایین آستین این لباس را با سنگهای کوچک رنگ مشکی تزئین دادند. این لباس بسیار زیبا است،پارچه اصلی لباس کرپ وا ستر آن معمولی است.ولی متاسفانه تمام بدن من را باین حال که استر دارد نشان میدهد لطفا مرا راهنمایی کنید اگر استر کلفت تری بگیرم این مشکل حل خواهد شد……

استاد مد و لباس در تاریخ 31 جولای 2015

سارا جان
یک اشتباهی که بسیاری از افراد در هنگام پوشیدن لباس سفید می کنند این است که لباس های زیر خود (بالاتنه و پایین ته) را از رنگ سفید انتخاب می کنند. خاصیت پارچه سفید این است که transparent می باشد. لطفا از لباس زیر با رنگ پوست بدن انتخاب کن مشکلت حل میشه مطمئنا. همچنین به یاد داشته باش هر چه قدر هم که آستر ضخیم باشد باز هم بخش هایی از بدنت پیدا میشه و ربطی به ضخامت پارچه ندارهارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :