مهفام میرزایی در
0

آوت لت چیست؟

آوت لت چیست؟

اگر اهل گشت و گذار در سایت های فروش لباس به ویژه سایت های خارجی بوده باشید حتما با کلمه آوت لت برخورد داشته اید. آیا می دانید آوت لت چیست؟

آوت لت چیست؟

فروشگاه های آوت لت به فروشگاه هایی گفته می شود که محصولات یک برند را به صورت مستقیم وارد بازار می کنند و در عمل، فروشگاه هایی هستند که محصولات collection قدیمی برندها را با قیمت ارزان تر می فروشند. مثلا برند منگو در ماه سپتامبر، محصولات جدید خود را ارائه می کند، لذا محصولات مجموعه ها و فصل های قبلی آن را که مربوط به چند ماه قبل تر است با تخفیف زیاد می فروشد که خرید از آن ها می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد. پس کلمه آوت لت در واقع به معنای لباس های خارج از فصل است که به دلیل این که دیگر ترند نیستند با تخفیف های فراوان به فروش می روند چون در انبار ماندن این محصولات هزینه های بسیار بالا تری را برای تولید کنندگان به همراه خواهد داشت.

آوت لت چیست؟

مزایای خرید از فروشگاه های آوت لت بیش از هر چیز بهره مندی از تخفیف های بالا است. شما یک محصول با برند اصل را که نو و استفاده نشده است و دارای استاندارد های لازم و کیفیت عالی است با قیمتی بسیار ارزان تر خریداری می کنید فقط بهاین دلیل که فصل ارائه آن گذشته است. در بسیاری از کشور ها مثل امریکا فروشگاه های آوت لت عملا برای افراد کم درآمد و افراد خارجی که قصد خرید دارند طراحی می شوند و حتی فروشندگان به زبان های دیگر مثل زبان چینی صحبت می کنند. پس اگر ترند بودن لباس هایتان اهمیتی ندارد اوت لت استور ها بهنرین گزینه برای خرید شما هستند.

هر چند فروشگاه های آوت لت در کشور ما هنوز وجود ندارند اما دیده می شود که افرادی در سفرهای خارجی خود  این محصولات را از فروشگاه های آوت لت با قیمت های ناچیزی خریداری کرده و در فروشگاه های داخل کشور و اکثرا سایت های داخلی فروش لباس به نام کالای برند خارجی با قیمت گزاف به فروش می رسانند و افراد نا آگاه که درباره ترند ها و مد های هر فصل اطلاعات کافی ندارند با خرید این محصولات سود های کلانی به جیب این دلالان واریز می کنند. پس لازم است که قبل از چنین خرید هایی آشنایی کافی با مد ها و ترند های هر فصل و هر برند داشته باشیم تا سرمان کلاه نرود.

مطالب مرتبط:
1- راهنماي اصولي براي داشتن لباس کمتر

2- چگونه از شر لباس هاي اضافه کمدتان خلاص شويد

3- چرا نبايد لباس ارزان بخريم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :