chadmin در
0

تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز

تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز

منگو برند مشهور اسپانیایی که توسط دو برادر به نام‌های اسحاق و نامن اندیک در کاتالونیا تاسیس شد. مانگو یک برند چند ملیتی است که در زمینه تولید و طراحی لباس مردانه، زنانه و اکسسوری فعالیت دارد. تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز عنوان مقاله‌ای است که کارشناسان چی بپوشم آن را انتخاب کرده‌اند. 

تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز

تاریخچه برند مانگو

منگو در سال 1984 میلادی توسط دو برادر ترکیه‌ای که به اسپانیا مهاجرت نموده بودند تاسیس شد. منگو هم اکنون بیش از 8،600 کارمند در سراسر دنیا داشته و بیشترین فروشگاه‌های این برند در اسپانیا واقع شده است. میزان درآمد حاصل این برند در سال 2014 بیش از 2 میلیارد دلار تخمین زده شده است. کمپین‌های تبلیغاتی برند منگو تاکنون توسط ستارگان مختلفی مانند: زین الدین زیدان و کیت ماس اجرا شده است.

برند مانگو تیمی جوان و مشتاق دارد که میانگین سنی آن‌ها 29 سال است و 86 درصد کارکنان آن زن هستند.

در سال 1984 اولین فروشگاه مانگو در بارسلونا افتتاح شد. یک سال بعد و در سال 1985 اولین اولین فروشگاه این برند در والنسیا تاسیس شد و توسعه و گسترش بین المللی آن از همینجا آغاز شد.

در سال 1992 دو شعبه خارج از اسپانیا و در کشور پرتغال تاسیس شدند. در آن سال مانگو صدمین فروشگاه خود در اسپانیا را افتتاح کرده بود.

در سال 1994 سیستم مدیریت تخصصی کسب و کار بر اساس تیم‌های حرفه‌ای و هماهنگ، که امروز هم مانگو از آن استفاده می‌کند راه اندازی شد.

در سال 1995 وبسایت مانگو راه اندازی شد.

تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز

در سال 1997 برای اولین بار گردش مالی خارجی برند مانگو از گردش مالی داخلی آن بیشتر شد و اولین فروشگاه این برند در پاریس تاسیس شد.

در سال 1998 مانگو به عنوان دومین صادر کننده منسوجات در کشور اسپانیا جایگاه خود را تثبیت کرد.

در سال 2000 فروشگاه جدیدی در لندن افتتاح شد و فروشگاه آنلاین این برند هم در این سال شروع به کار کرد تا به همه بگوید در این حوزه هم جزو پیشگامان است.

در سال 2002 با 630 فروشگاه در 70 کشور جهان مانگو به توسعه و دستیابی به بازارهای جدید در کشورهایی همچون استرالیا، بلغارستان، چین و ایتالیا ادامه می‌داد.

تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز

 تاریخچه برند منگو از گذشته تا امروز

برند منگو در سال 1995 وب سایت خود را به صورت رسمی راه اندازی نمود و سپس در سال 2000 اولین فروشگاه اینترنتی آن نیز افتتاح شد. همچنین این برند که در ابتدا با هدف  تولید لباس زنانه عرضه شده بود در سال 2008 محصولات مرتبط به آقایان را نیز وارد بازار کرد.

شعار و هدف اصلی منگو “هر شهر، یک شعبه”  است. که تاکنون بیش از 2،000 فروشگاه در 103 کشور دنیا تاسیس نموده است.

 برند مانگو چندی است که انقلابی در طراحی لباس های خود داشته است و به یکی از برندهایی تبدیل شده است که کالاهایی با کیفیت و در عین حال مد روز و زیبا را می‌توان در میان محصولاتش یافت. محصولاتی که به سرعت از نمایش‌های مد به کمد لباس ما راه پیدا می‌کنند. مانگو برای تثبیت و تقویت جایگاه خود در میان بزرگان صنعت مد یکی از بهترین کمپین‌های تبلیغاتی خود تا به امروز در سال 2017، اجرایی کرد.

مطالب مرتبط:

1- زندگی نامه تام فورد مالک مشهورترین برند مد و لباس

2- زندگینامه مایکل کورس طراح مد و فشن آمریکایی

3- روبرتو کاوالی طراح خلاق ایتالیایی

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

a.naseri در تاریخ 03 ژوئن 2017

عاااالی بودشارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :