مهفام میرزایی در
0

نگاهی به برند Coach

نگاهی به برند Coach

برند Coach یک برند لاکچری آمریکایی است به خاطر اکسسوری های زنانه و مردانه مانند کیف و محصولات چرمی، ساعت مچی، روسری و جواهرات شهرت دارد. این برند اصالتی نیویورکی دارد و در دهه 1940 میلادی تاسیس شده است. در این مطلب نگاهی به برند Coach و تاریخچه آن می اندازیم.

نگاهی به برند Coach

برند کوچ در سال 1941 به عنوان یک کسب و کار خانوادگی در خیابان سی و چهارم منهتن در نیویورک تاسیس شد که در ابتدا شش کارگر داشت و کیف پول تولید می کرد. در سال 1946 مایلز کان و همسرش لیلیان به شرکت پیوستند. آن ها صاحب یک شرکت تولید کیف چرمی بودند و دانش کافی در زمینه تولید و تجارت چرم داشتند.

نگاهی به برند Coach

در 1950 کان مسوولیت شرکت را به عهده گرفت. پس از مدتی کان روشی تازه برای ساخت چرم های نرم تر و محکم تر ابداع کرد و آن ها را در رنگ های مختلف تولید کرد. همسرش پیشنهاد کرد که خط تولید کیف های زنانه را نیز به کارخانه اضافه کنند. در سال 1961 کان و همسرش کمپانی را خریدند و به طور کامل مالک و مدیر آن شدند.

در همین سال کان طراح لباس های ورزشی بانی کشین را به استخدام شرکت درآورد. او با طراحی کیف های تازه محصولات کوچ را متحول کرد. کیف های با رنگ های روشن تر از معمول که جیب هایی در بغل داشتند و همچنین کفش هایی هماهنگ با کیف ها طراحی کرد که با الهام از ماشین های اسپرت طراحی شده بودند.

نگاهی به برند Coach

تا اواخر دهه 70 محصولات کوچ فقط در امریکا و به خصوص شمال شرقی امریکا توزیع می شود اما در سال 1979 لوییس فرانکفورت به معاونت کمپانی انتخاب شد و سیستم توزیع را متحول کرد. به این ترکیب برند کوچ در شهرهای مختلف دارای شعبه و فروشگاه شد. در سال 1985 کان و همسرش کمپانی را فرختند تا بقیه عمر خود را به مزرعه داری بپردازند و کمپانی به قیمت سی میلیون دلار به شرکت سارا لی فروخته شد اما فرانکفورت در سمت خود ابقا شد.

در طول دهه 80 و 90 کمپانی با مدیریت لوییس فرانکفورت به موفقیت خود ادامه می داد. در سال 1996 او رید کراکوف را به عنوان مدیر هنری برند استخدام کرد که این طراح با طرای های خود کوچ را از یک شرکت محدود به برندی جهانی بدل کرد. در سال 2014 استوارت وورز جای او را گرفت. انی برند در دهه های اخیر به موفقیت ادامه داده و در سال 2016  75 امین سالگرد خود را جشن می گیرد.

نگاهی به برند Coach

مطالب مرتبط:

1- نگاهي به برند لويي ويتون

2- نگاهي به برند بالمين

3- ده برند مشهور جواهرات

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :