اصول ست کردن پیراهن مردانه خاکستری

با اینکه خاکستری رایج ترین رنگ برای لباس‌های مردانه نیست، ولی می‌توان گفت یکی از تطبیق‌پذیرترین رنگ‌هاست که می‌تواند برای کامل کردن استایل شما به کار برده شود. اگر به دنبال جایگزینی برای پیراهن کلاسیک سفید مردانه هستید شاید این رنگ مناسب شما باشد. در ادامه اصول ست کردن پیراهن مردانه خاکستری را برای شما شرح می‌دهیم. 

ad banner

طیف رنگ خاکستری

رنگ خاکستری طیف رنگ متنوعی دارد و هر کدام از این رنگ‌ها ویژگی‌های خود را دارند. طیف رنگ تیره‌تر خاکستری می‌توانند جایگزینی برای رنگ مشکی باشند و در مراسم‌ها مجالس رسمی مورد استفاده قرار بگیرند. طیف‌های روشن خاکستری حس راحتی را منتقل می‌کنند و می‌توانند جایگزینی برای رنگ سفید باشند. دوخت و مدل پیراهن مردانه نیز تاثیر مهمی در تغییر استایل شما دارد ولی اولین چیزی که باید به آن دقت کنید رنگ لباس است.

پیراهن آستین کوتاه خاکستری

پیراهن‌های مردانه در مدل‌های مختلفی موجود هستند. پیراهن آستین کوتاه مردانه هم گزینه‌ای است که برای موقعیت های غیر رسمی و هوای گرم و تابستان کاملا مناسب است. در این مدل پیراهن مردانه رنگ پیراهن شما اهمیت زیادی ندارد چرا که مدل پیراهن، استایلی کژوال به ظاهر شما می‌بخشد. پیراهن اسلیم فیت و آستین کوتاه خاکستری روشن خود را با شلوار کتان سرمه‌ای رنگ ست کنید و از کفش های قایقی آبی برای تاکید بر ظاهری تابستانی استفاده کنید. اگر رنگ خاکستری تیره را انتخاب می‌کنید باید شلوار خود را از رنگ‌های تیره انتخاب کنید مانند سرمه ای و مشکی.

 اصول ست کردن پیراهن مردانه خاکستری

پیراهن آکسفورد خاکستری

پیراهن‌های آکسفورد مردانه پرکاربرترین پیراهن‌ها در استایل مردانه هستند اگرچه که رنگ سفید این پیراهن‌ها بیشتر استفاده می‌شود. اگر معمولا استایل کژوال را ترجیح می‌دهید بهتر است هنگام خرید پیراهن، انواع اسلیم فیت را انتخاب کنید. رنگ پیراهن خاکستری بهتر است از طیف روشن‌تر با رنگمایه آبی باشد. این پیراهن به راحتی با شلوار کتان و جین‌های رنگ روشن ست می‌شوند.

برای استایل رسمی و مجلسی دقت داشته باشید که پیراهن شما جنسی خوب داشته باشد. این یک قانون همیشگی است که پیراهن‌های رسمی ارزان ظاهری خوبی نخواهند داشت. خاکستری با رنگ‌های زیادی ست می‌شود ولی بهترین رنگ کت و شلوار سرمه‌ای است.

اصول ست کردن پیراهن مردانه خاکستری

با پیراهن مردانه خاکستری چه لباسی بپوشیم 

به توناژ رنگ خاکستری هنگام خرید پیراهن مردانه دقت کنید. اگر دوست دارید استایلی راحتی و کژوال داشته باشید رنگ‌های روشن‌تر و برای استایل رسمی و مجلسی رنگ‌های تیره‌تر را انتخاب کنید.

پیراهن‌های آستین کوتاه برای استایل و ظاهر راحتی و کژوال کاربرد دارند و پیراهن‌های آستین بلند برای موقعیت‌های رسمی بهتر هستند.

پیراهن‌های یقه دیپلمات یا بدون یقه را برای استایل راحتی و کژوال انتخاب کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- چگونه بهترین پیراهن مردانه را انتخاب کنید؟

۲- کدام پیراهن مردانه را با شلوار جین بپوشیم؟

۳- انتخاب یقه پیراهن مردانه متناسب فرم صورت

 

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

سارا هنجنی در تاریخ 12 می 2017

مهفام تو بی ظیری… من همیشه مقاله های تو رو میخونم و لذت میبرم.
مرسی از هم تیم چی بپوشم

مریم در تاریخ 19 می 2017

ممنون من رنگ خاکستری خیلی دوست دارم خیلی کمکم کرد

احمد در تاریخ 19 می 2017

عالی بود رنگهای مختلف رو هم بگذارید که بهتره چطور ست بشنارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :