انتخاب یقه پیراهن مردانه متناسب فرم صورت

اگر همیشه به دنبال بهترین انتخاب‌ها برای حضور در دفتر کار، و یا برای یک موقعیت خاص هستید و می‌دانید که هر چیز کوچکی در ظاهرتان نقش دارد و برایتان مهم است که المان‌های کوچک در لباس شما مانند جیب، یقه و سرآستین، مناسب با تیپ  و ظاهر خودتان انتخاب گردد تا تاثیر خوبی داشته باشد. باید انتخاب نوع یقه پیراهن مردانه متناسب با فرم صورت‌تان باید برای شما مهم و جذاب باشد.

خوشبختانه، انتخاب نوع مناسب یقه پیراهن به راحتی با نگاه کردن در آینه و تطبیق پیراهن با حالت صورت امکان پذیر است. با این وجود در این مقاله قصد داریم جزییات انتخاب درست یقه پیراهن متناسب با حالت صورت شما را در اختیارتان بگذاریم، با ما همراه باشید:
1- یقه پیراهن مناسب با صورت گرد
اگر شما صورتی گرد دارید، پیراهن‌هایی با مدل یقه‌ باریک و در صورت گرد بودن یقه از انواع پیراهن‌هایی که زیر یقه دکمه دارند استفاده کنید. این نوع از یقه‌ها گردن را باریک‌تر و کشیده‌تر نشان می‌دهند.

انتخاب یقه پیراهن مردانه متناسب فرم صورت
یقه پیراهن مناسب با صورت لاغر
اگر صورتی لاغر با چانه کشیده و گونه‌های استخوانی مانند چهره دیوید بکهام یا آدام لوین، دارید. صورت‌تان با یقه‌هایی با عرض وسیع بهتر به نظر خواهد رسید. این نوع یقه‌ها صورت را پهن‌تر و قوی تر نشان می‌دهند.
یقه پیراهن مناسب با صورت بیضی
تبریک می‌گوییم افرادی با صورت‌های بیضی شکل، گونه‌های برجسته و چانه باریک، مانند ستاره هالیوودی ویل اسمیت، هر نوع یقه را می‌توانند انتخاب کنند. چه یقه‌های باریک و چه انواع عریض آن برای شما مناسب خواهد بود. اما بهترین پیشنهاد ما به شما یک یقه با عرض و طول متوسط است. یقه‌هایی نه بسیار عریض و نه بسیار باریک مناسب‌ترین انتخاب برای شما خواهد بود.

انتخاب یقه پیراهن مردانه متناسب فرم صورت
با این وجود هرکسی برای پوشیدن پیراهن سبک شخصی خود را دارد و با کمی دقت و تمرکز بهترین و مناسب‌ترین پیراهن، که با آن خوب به نظر برسد را انتخاب خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

1- یقه مناسب اندام خود را پیدا کنید

2- استاندارد طول آستین پیراهن مردانه چقدر است؟

3- راه و رسم ست کردن پیراهن مشکی مردانهدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :