راه و رسم ست کردن پیراهن مشکی مردانه

19 اکتبر 2016 ساعت 19:00

توسط محمد رضا اهوارکی

راه و رسم ست کردن پیراهن مشکی مردانه

یکی از گزینه های ما برای مراسم سوگواری یا ختم پیراهن مشکی مردانه است که البته محدود به این مراسم نمی شود و می توان آنرا در هر شرایطی پوشید. راه و رسم ست کردن پیراهن مشکی مردانه چگونه است؟ 

اولین نکته ای که در مورد پیراهن مشکی مردانه باید خدمتتان عرض کنیم این است که یک سری باید ها و نبایدها برای پوشیدن و انتخاب آن وجود دارد. در زیر آن ها را مشاهده می کنید:

  • آن را در محل کار نپوشید

این رنگ پیراهن مناسب تیپ غیررسمی است. شاید تا به حال زیاد دیده باشید افرادی را که در محل کار هم لباس مشکی می پوشند ولی متاسفانه آن ها از قوانین مد اطلاعی ندارند.

  • آن را به همراه کراوات نپوشید

از آنجایی که پیراهن مشکی برای تیپ های غیررسمی به کار می رود بستن کراوات به همراه آن ترکیب جالبی نمی شود و از طرفی هم شما باید کراواتی انتخاب کنید که تیره تر از پیراهنتان باشد. از این رو بهتر است اگر به زیبایی تیپ خود اهمیت می دهید به همراه پیراهن مشکی کراوات نزنید.

  • در پوشیدن آن زیاده روی نکنید

پوشیدن پیراهن مشکی به همراه شلوار مشکی و جوراب مشکی و کفش مشکی زیباست اما تنوعی در آن نیست و جالب دیده نمی شود. پس از تیپ های ترکیبی استفاده کنید.

با پیراهن مشکی چه چیزی ست می شود؟

دو راه برای ست کردن پیراهن مشکی دارید. یکی تیپ مونوکرومتیک است که جلوتر آن را توضیح می دهیم و دیگری استفاده از پیراهن مشکی برای ایجاد کنتراست در تیپتان است:

1- تیپ مونوکرومتیک: شاید این کلمه تلفظش کمی سخت باشد و فکر کنید کاری دشوار است ولی در واقع تیپ مونوکرومتیک تیپی است که در آن از یک رنگ خاص به عنوان هسته استفاده می شود و بقیه رنگ ها در خانواده یا تقریبا هم رنگ آن انتخاب می شوند. برای مثال اگر شما پیراهن مشکی به تن کرده اید می توانید بقیه لباس هایتان را در رگه های دیگر مشکی و یا قهوه ای انتخاب کنید. بهتر است تا می توانید از تعداد رنگ های کمتری در این تیپ استفاده کنید که تاثیر گذاری بیشتری داشته باشد.

راه و رسم ست کردن پیراهن مشکی مردانه

2- ایجاد کنتراست: راه دیگری که پیش رو دارید ایجاد تیپی است که در آن تفاوت رنگ ها به خوبی حس شود. در این تیپ ما برای بهتر نشان دادن رنگ خاصی که به عنوان هسته به کار برده ایم از مشکی استفاده می کنیم. برای مثال انتخاب رنگ قرمز انتخاب خوبی است زیرا مشکی باعث بهتر دیده شدن آن می شود. ولی اگر این رنگ زیادی جیغ باشد مثل زرد یا زیاد مات باشد مانند طوسی، ترکیب مناسبی با مشکی تشکیل نمی دهد. حال چگونه این رنگ مناسب را انتخاب کنیم؟ سعی و خطا. بهترین وسیله شما آینه و بهترین راه شما برای انتخاب تیپ مناسب سعی و خطا کردن است.

پیراهن مشکی با چی ست می شه؟

مطالب مرتبط:

۱- نحوه پوشیدن لباس مشکی مردانه

۲- از بین بردن لکه های سفید لباس مشکی

۳- لباس تمام مشکی

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

آرایش آرایش صورت آرایش چشم استایل استایل آقایان استایل بازیگران استایل زنانه استایل مردانه اصول انتخاب لباس اصول انتخاب لباس مناسب اصول انتخاب کفش مردانه اصول خوش پوشی اصول درست لباس پوشیدن اصول شیک پوشی اصول لباس پوشیدن افراد مشهور انتخاب رنگ لباس انتخاب ساعت مچی انتخاب شلوار جین انتخاب لباس مجلسی انتخاب لباس مردانه انتخاب پیراهن مردانه انتخاب کت و شلوار مردانه اکسسوری برند لاکچری برند مشهور برندهای مشهور برندهای مشهور جهان برندهای مشهور مد بوت زنانه ترفند خوشتیپ شدن تناسب اندام جواهرات خوشتیپ خوش تیپ بودن خوشتیپ بودن خوشتیپ شدن خوشتیپ شدن آقایان خوش پوشی راهنمای خرید رنگ لباس رنگ مو ساعت مچی سلامت مو شلوار جین شلوار جین زنانه شلوار زنانه طراح لباس طراحی لباس عطر عطر و ادکلن عینک آفتابی لباس لباس زمستانی لباس زنانه لباس شب لباس عروس لباس مجلسی,مدل لباس مجلسی,لباس شب,مدل لباس شب لباس مجلسی زنانه لباس مردانه مانتو,مدل مانتو,مانتو مجلسی,مدل مانتو مجلسی مانتو مجلسی مدل لباس شب مدل لباس مجلسی مدل مانتو مدل مانتو مجلسی مدل مو مد و فشن مراقبت از مو مراقبت از پوست نکات خوشتیپ شدن پالتوی زنانه چی بپوشیم کت و شلوار کت و شلوار مردانه کفش زنانه کفش مردانه کفش پاشنه بلند کمد لباس کیف زنانه

©چی بپوشم / بازنشر مطالب تنها با کسب اجازه کتبی و پرداخت هزینه بابت هر مطلب و همچنین ذکر منبع و لینک مستقیم به همان مطلب مجاز است

This site is protected by wp-copyrightpro.com