از بین بردن لکه‌های سفید لباس مشکی

حتما برای شما نیز اتفاق افتاده که بعد از شستن لباس های مشکی  لکه های  سفید روی لباس پدیدار می شود که این لکه ها با هر بار شستن  بیشتر و بیشتر می شود. این  لکه های سفید خیلی اذیت کننده هست زیرا باعث می شود لباس تازه شما کهنه بنظر برسد. در اینجا برای شما ترفندی را ارایه  می دهیم که هم لباس های تازه تان را مثل روز اول در آورید و هم لباس های قدیمی که در کمدتان خاک می خورد و رنگشان رفته را دوباره قابل استفاده کنید. از بین بردن لکه‌های سفید لباس مشکی به چه طریقی؟ با ما همراه باشید. 

لباس های تیره خود را داخل ماشین لباس شویی قرار دهید و طبق روال عادی  شستشو آن ها را با آب سرد بشویید(شستشو با آب سرد برای پارچه های پنبه ای موثر است برای سایر نوع پارچه اثر مشابه ندارد)

از بین بردن لکه‌های سفید لباس مشکی

یک  قوری قهوه خیلی پررنگ دم کنید؛ هر چقدر قهوه پر رنگ تر باشد نتیجه بهتری روی لباس دارد و آن را بیشتر به رنگ اولیه اش  بر می گرداند. شما به ۲ فنجان پر قهوه نیاز دارید.

از بین بردن لکه‌های سفید لباس مشکی

۲ فنجان قهوه را به لباس های در حال شستشو  اضافه کنید، در ماشین لباس شویی را ببندید و اجازه دهید روال شستشو کامل شود. نگران رنگ قهوه باقی مانده روی جداره های ماشین لباس شویی نباشید به راحتی  با آب از بین می رود.

از بین بردن لکه‌های سفید لباس مشکی

لباس ها را آویزان کنید تا خشک شوند:  خشک کردن با لباس شویی باعث می شود که رنگ قهوه از بین برود پس  در فضای آزاد آنها را خشک کنید و اثر قهوه را روی آنها ببینید.

از بین بردن لکه‌های سفید لباس مشکی

مطالب مرتبط:

۱- چگونه از پارچه کنف استفاده کنیم؟

۲- کدام پارچه ها دوستدار طبیعت اند؟

۳- روش شستن لباش پشمی

مائده قربان زاده
نویسنده: مائده قربان زاده


دیدگاه شما

سامان در تاریخ 28 اکتبر 2018

لطفا توضیح بدید که در صورت در دسترس نبودن ماشین لباسشویی و شستن دستی، چطور می توان لکه ها را از بین برد؟ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :