بهراد در
0

چرا باید ژاکت چرم خرید؟

چرا باید ژاکت چرم خرید؟

چرا باید ژاکت چرم خرید؟ سوال خوبیه. غیر از زیبایی و دوام، این استایل یکی از مواردیه که به گفته کارشناسان هر مردی باید تو کمدش داشته باشه ولی خریدن یک ژاکت چرم میتونه خیلی سخت تر از اون چیزی باشه که بهش فکر میکنید. چون اگه درست انتخاب بشه، شما تبدیل به یکی از افراد خوش پوش و شیک میشوید ولی اگه در انتخابش درست عمل نکنید، هر کاری برای اصلاح اشتباهتون بر فنا میره و به گفته قدیمیا “خود کرده را تدبیر نیست”. پس با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا بهتون بگیم چرا باید ژاکت چرم خرید.

اول از همه باید بدونید که یک ژاکت چرم میتونه دهه ها براتون عمر کنه، البته اگه نخواهیم بگیم که تمام عمر. میشه گفت یه سرمایه گذاری محسوب میشه و آغاز یک تعهد. (بیشتر تعهد عاطفی چون عاشقش میشید). بر خلاف ژاکت های معمولی ژاکت چرم تا آخر باهاتون هست.

چرا باید ژاکت چرم خرید؟

به محض خرید یک ژاکت چرم مناسب، بلافاصله استفاده خودش رو نشون میده و میتونه بعنوان یک اصلاح کننده استایل عمل کنه. مثلا اگه یه روز صبح از خواب پا شدید و سریع میخواهید بروید بیرون ولی از تیپ همیشگی خودتون که یک شلوار جین و تیشرت سفید هست خسته شدید، اینجاست که یک ژاکت چرم میتونه کل استایل شما رو تغییر بده. میشه گفت این دومین دلیل که چرا باید ژاکت چرم خرید.

چرا باید ژاکت چرم خرید؟

خیلی ها فکر می کنند نمیتونند با یک ژاکت چرم کنار بیان ولی بای بدونید که ژاکت چرم خودش جای خودش رو باز میکنه. فقط باید یک سری قوانین رو رعایت کنید. مثلا نباید بیش از حد شلوغ لباس بپوشید، چرا که ژاکت چرک خودش یک استایل متفاوت رو در شما ایجاد میکنه. دومین مورد اینه که برخی فکر می کنند که با پوشیدن ژاکت چرم شبیه اوباش های موتورسوار می  شوند، ولی باید بدونید که هزاران هزار استایل متفاوت با ژاکت چرم وجود داره که باید به دقت و متناسب با سلیقه و اندام خودتون انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

1- قوانین یک مرد جذاب و منحصربه فرد

2- ۶ استایل بهاره که مطمئنا سال بعد هم به تن خواهید کرد

3- ۱۰ ژاکت شیک و خنک که می توانید در فصل بهار بپوشید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :