بهراد در
0

لباس تمام مشکی

لباس تمام مشکی

مد و فشن چیزهایی هستند که یک روز میان و روز بعد هم میرن ولی برخی لباس ها هستن که تو تاریخ مد جاودانه شدن، اونهم نه به واسطه دوخت زیباشون بلکه به خاطر رنگشون. لباس تمام مشکی یکی از همون موارد هست که نه تنها در قدیم بوده، بلکه همین الان هم خیلی از کت واک هاهنوز هم بخش بزرگی از کلکسیونشون را به این رنگ تخصیص دادن. لباس های تمام مشکی شاید به برخی از افراد نیاد ولی با دونستن مواردی که کارشناسان چی بپوشم تهیه کردن، میتونه به خیلی ها جلوه بهتری بده.

اول از همه باید گفت که رنگ سیاه تقریبا به هرچیزی میاد و پوشیدنش هم خیلی راحته. دوما گزینه هامون هم خیلی زیاده و علنا از هر چیزی یک دونه رنگ سیاهش هم موجوده. حالا دیر رسیدی بهت صورتی رسیده به من ربطی نداره. در ضمن سیاه رنگ قدرت هم هست و یکجور احساس قدرت و برتری هم به آدم میده.

لباس تمام مشکی

چاق ها هم که طرفدار بی چون و چرای این رنگ هستن. خودمون م بهتر میدونیم چرا اینطوره. نه؟

لباس تمام مشکی

حالا هم خیلی از فعالان مد که از لباس های پاییزی شون رونمایی کردن، رنگ سیاه رو غالب نشون دادن. البته Hermès و Dior دیگه شورش رو در آورده بودند و تقریبا میشه گفت بجز کیف و ساکی که دست مانکن ها بود، هیچ رنگ دیگه ای دیده نمیشد (حتی سعی شده بود از مانکن های تیره پوست هم استفاده بشه)

لباس تمام مشکی

اما طراحانی مثل الکساندر وانگ، بلانسیاگا و مک کوئین هم لباس تمام مشکی داشتند که دل خیلی ها رو برد. امیدوارم بعد از خوندن این مقاله شما هم با رنگ مشکی ،آشتی  کنید تا دیگه شاهد لباس ها با رنگ های نا مناسب بر تن جوانان سرزمین زیبای اسلامی خویشتن خویش نباشیم.

خلاصه اینکه مشکی بپوشید وگرنه از مد هم عقب افتادید.

لباس تمام مشکی

مطالب مرتبط:

1- چگونه کت و شلوار مشکی بپوشم؟

2- لباس مشکی چرا و چگونه؟!

3- برای مصاحبه دکتری چی بپوشیم؟

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :