بررسی تیپ مردانه بندیکت کامبربچ

0

حتما بندیکت کامبربچ بازیگر انگلیسی الاصل و هالیوودی را با لهجه بریتانیایی شیرینش در سریال “شرلوک” و یا فیلم “بازی تقلید ” می شناسید. علاوه بر جذابیت چهره اش تیپ او نیز به طرز عجیبی همیشه خوب و مثال زدنی است. در این مقاله می خواهیم کمی بیشتر در مورد او بدانیم و تیپ او را مورد بررسی قرار دهیم. 

بررسی تیپ مردانه بندیکت کامبربچ

یکی از نکات بارز در شخصیت این سلبریتی معروف اعتماد به نفس بالای اوست. او را هم در تیپ های رسمی با کت و شلوار دیده ایم و هم در تیپ های غیر رسمی مانند تصویر زیر ولی در هر دو صورت با اعتماد به نفس کامل ظاهر می شود. در تیپ غیر رسمی او شلوار جین با پاچه های تاخورده را ست شده با بوت می بینیم. تیپ لایه ای بندیکت کامبربچ مناسب این فصل است و در آن ما ژاکت چرم به همراه بافت نازک و تیشرت را مشاهده می کنیم. تکمیل کننده تیپ او مسلما شال گردن زیبایش خواهد بود.

شال گردنی سنگین وزن و در عین حال خوش رنگ پوشیده است و این یکی از نقاط قوت تیپ اوست. این شال گردن به خودی خود پوشیدنش جذابیت ندارد و اگر در تیپ های لایه دار پاییزی به عنوان اکسسوری برتر تیپ شما انتخاب شود خودش را نشان می دهد.

برای انتخاب تیشرت توجه داشته باشید که رنگ های ساده و در عین حال کلاسیک انتخاب کنید. شلوار جین های مناسب این فصل اصلا چسبان و کشی نیستند. می توانید با تا زدن پاچه آن ها به جذابیتشان بیفزایید ولی سعی کنید جنس های گرم تر و غیر کشی را انتخاب کنید. محافظت از بدن شما در برابر سرما باید اولویت اول شما باشد.

انتخاب بوت های زمستانه و ضخیم و در عین حال سبک باید اولویت اول شما برای داشتن تیپی زیبا باشد. می توانید رنگ شلوار و کمربندتان را بعد از خرید بوت با توجه به رنگ آن انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:

۱- مهدل پاکدل خوشتیپ هفته ۱۱

۲-  رازهای استایل سلنا گومز

۳-  کت و شلوار دست دوز یا آماده؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :