مهدی پاکدل خوش تیپ هفته ۱۱

مهدی پاکدل در سال 1359 در اصفهان متولد شد. او دانشجوی انصرافی رشته گرافیک دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز است. و برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است. عاطفه رضوی همسر برادر مهدی پاکدل نیز از بازیگران معروف سینما و تلویزیون می باشد. مهدی پاکدل در تاریخ 13 اسفند 1389 با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد. در این مقاله به بررسی استایل و نحوه لباس پوشیدن مهدی پاکدل می پردازیم. 

 بیوگرافی مهدی پاکدل

مهدی پاکدل در سال 1359 در اصفهان متولد شد. او دانشجوی انصرافی رشته گرافیک دانشگاه آزاد، واحد تهران مرکز است. و برادر کوچکتر حسین پاکدل نویسنده، مجری و کارگردان ایرانی است. عاطفه رضوی همسر برادر مهدی پاکدل نیز از بازیگران معروف سینما و تلویزیون میباشد. مهدی پاکدل در تاریخ 13 اسفند 1389 با بهنوش طباطبایی (بازیگر سینما و تلویزیون) ازدواج کرد. بهنوش طباطبایی بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در سال 1360 در تهران متولد شد. دارای مدرک لیسانس کامپیوتر است و یک دورهٔ بازیگری در دانشگاه تهران گذرانده است. بهنوش طباطبایی صبور و آرام و کم حرف است، اوقات فراغت خود را صرف مطالعه می کند، عاشق سفر است و رنگ مورد علاقه اش آبی است، بازیگر مورد علاقه اش آتیلا پسیانی و خواننده مورد علاقه اش علیرضا عصار است، اولین تجربه بازیگری اش با سریال کوی دامون در سال 81  بوده، با سریال مسافری از هند شهرتش را به دست آورد.

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل از شلوغی خوشش نمی آید. عاشق هیجان است و از خرافات متنفر است. خوش قول است. همه رنگها را دوست دارد. هنرپیشه مورد علاقه اش جانی دپ است و سریال هزاردستان را دوست دارد. پاتوقش تئاتر شهر است. مهدی پاکدل سابقه طراحی و اجرای ده ها پوستر تئاتر را دارد، او تدوینگر در استودیو نماهنگ اول از سال 1378 تا 1381 بوده و همچنین گرافیست در کانون تبلیغاتی تینانوا از سال 1381 تا 1383 را بر عهده داشته است.

مهدی پاکدل

تیپ مهدی پاکدل

مهدی پاکدل را می توان به عنوان یکی از خوش تیپ‌های سینمای ایران شناخته می شود. او چه در موارد آرایشی مثل مدل مو و ریش و چه در لباس پوشیدن مهارت دارد و این عوامل دست به دست هم می دهند تا او را خوشتیپ نشان دهند. هیکل متناسبی دارد و مسلما این موضوع در لباس پوشیدن او تاثیر گذار خواهد بود. کت و شلوار را در مراسم مختلف روی بدنش مشاهده کرده ایم و نشان داده که کت و شلوار مناسب هیکلش است. رنگ مشکی را برای کت و شلوار ترجیح می دهد و اگر لازم باشد از اکسسوری هایی مثل کراوات یا پاپیون هم برای خوشتیپ تر شدن استفاده می کند.

مهدی پاکدل

در تیپ روزمره یا غیر رسمی او اکثرا پیراهن مشاهده می شود. حال می تواند پوشیدن یک پیراهن به همراه شلوار کتان رنگی باشد یا پوشیدن پیراهن روی تیشرت و باز گذاشتن دکمه های آن و در نهایت ست کردنش با یک شلوار جین. در هر صورت پیراهن های مردانه با طرح های مختلف شاید لباس مورد علاقه او شمرده شوند. البته تیشرت هم می پوشد ولی به نسبت خیلی کمتر از پیراهن، تیشرت روی تنش مشاهده کرده ایم.

مهدی پاکدل

یکی از بارزترین نکات تیپ مهدی پاکدل موی اوست. موهای جو گندمی و خوش حالت او معروف است و سعی می کند روی این مو مدل های مختلفی را پیاده کند. معمولا یک طرفه موهایش را شانه می کند و در اکثر مواقع حجم بالای موی او زیاد است. ریش پروفسوری را بر هر مدل ریش دیگری ترجیح می دهد و ریش سفید زیر چانه اش را با سبیل مشکیش در این مدل ست می کند. ریش کامل و سبیل به صورت تکی هم روی صورتش مشاهده شده است که به خوبی با فرم صورت او سازگاری داشته اند.

مهدی پاکدل

در انتخاب اکسسوری هایش زیاد وقت نمی گذارد و عینک آفتابی و ساعت از اکسسوری های مورد علاقه اش هستند.

مهدی پاکدل

برای این بازیگر خوش چهره و خوش صدای کشورمان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

مهدی پاکدل

مطالب مرتبط:

۱- هانیه توسلی خوشتیپ هفته ۱۰

۲- بررسی تیپ رامبد جوان از گذشته تاکنون

۳- بنیامین بهادری خوشتیپ ترین خواننده ایران

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :