بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

در این مقاله قصد داریم از یکی از خوش تیپ ترین های موزیک ایران یعنی بنیامین بهادری برایتان بنویسیم. کمتر کسی است از کاربران چی بپوشم را باید سراغ داشته باشیم که با یکی از موزیک های بنیامین خاطره نداشته باشد اما هدف ما در این مقاله بررسی استایل و نحوه لباس پوشیدن وی است. با چی بپوشم همراه باشید. 

بیوگرافی

بنیامین بهادری (وحید بهادری) خوانندهٔ ایرانی موسیقی پاپ در ۱۸ شهریور ۱۳۶۱ در تهران در محله جیحون متولد شد، بنیامین بهادری اصالتا اهل محله عماریه تنکابن از خانواده بهادری است، مسلم بهادری عموی اوست. از کودکی علاقهٔ بسیاری به فراگیری موسیقی داشت. ۱۶ ساله بود که به شعر و موسیقی روی آورد. در ۱۹سالگی به فراگیری گیتار پرداخت و قبل از شروع به کار حرفه‌ای به ترانه‌سرایی می‌پرداخت و سپس به‌صورت حرفه‌ای آهنگ‌سازی را آغاز کرد. در این مدت در چند آهنگ و ترانه با خوانندگان دیگرِ موسیقی پاپ همکاری داشت و یک آلبوم به نام «گلهای رنگین‌کمان» برای کودکان ساخته و سرانجام با آلبوم ۸۵ خوانندگی را به‌صورت حرفه‌ای آغاز کرد. وی تاکنون پنج آلبوم به نامهای ۸۵ و ۸۸ ،۹۳ ، ۹۴ و ماه مهربون (در مورد محرم) عرضه کرده و چندین تک‌آهنگ نیز ارایه داده‌ است. او تاکنون در چندین کنسرت در ایران و خارج از ایران به اجرای زندهٔ برنامه پرداخته‌ است.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

بنیامین همچنین در کسوت معلمی در «مؤسسهٔ کارنامه» در یک دوره کلاس به نام «و اما بیان من» به تدریس ادبیات و جهان‌بینی و هنر و نگرش خاص خود به دنیا پرداخت. در ۲۹ آذر ۱۳۹۲ بنیامین بهادری درحال رانندگی در یکی از خروجی‌های اتوبان همت دچار سانحهٔ تصادفی شد. او در این حادثه همسر خود نسیم حشمتی را از دست داد. بعد از مرگ همسرش، بنیامین به یاد او آهنگی با عنوان «یه خونه» را اجرا کرد و پس از وی با «شایلی» همسر دوم خود ازدواج نمود و ازدواجش را به رسانه‌ها اعلام کرد.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

تیپ بنیامین

در تیپ و طرز لباس پوشیدن این خواننده توانا هرچه بگوییم کم گفته ایم. تقریبا همه مدل تیپ را روی تن او مشاهده کرده ایم. تیپ های رسمی و غیر رسمی و تیپ های هوشمندانه ای که میان این دو مدل تیپ می زند به خوبی روی بدن او می نشینند. تیپ های ورزشی این خواننده با آیتم هایی مثل سویشرت و کتانی نیز بسیار زیباست.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

بینامین استایل مناسبی دارد و به صورت منظم به انجام فعالیت های ورزشی می پردازد. از این رو لباس هایی که می پوشد به خوبی روی بدن او می نشیند.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

زیاد او را در تیپ های رسمی نمی بینیم ولی کت و شلوار مشکی به همراه پیراهن سفید بدون کراوات و باز گذاشتن سه دکمه پیراهن از مواردی است که شدیدا به او می آید و در انجام آن نیز خوب عمل کرده است.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

تیپ های غیررسمی را بر تیپ رسمی ترجیح می دهد و اغلب او را با آیتم هایی از قبیل سویشرت، تیشرت و پیراهن می بینیم. در انتخاب شلوار، شلوار های جذب و کشی را بر شلوارهای راسته ترجیح می دهد و هنر ست کردن لباس هایش با هم را نیز به خوبی بلد است. در انتخاب کفش هایش نیز محدودیتی قائل نیست و از کفش های رسمی و مجلسی تا کفش های کالج و کتانی را در تیپ های او مشاهده می کنیم.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

کفش های کالج را بدون جوراب می پوشد و وقتی کتانی می پوشد سعی می کند تیپش را به سمت تیپ غیر ورزشی سوق دهد. از نکات جالب توجه در تیپ بنیامین این است که سعی می کند رنگ های مختلفی را در تیپش به کار ببرد و این موضوع به دلیل رنگ پوست درخشانی که دارد، به جذابیت تیپ او می افزاید.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

بنیامین صورتی کشیده و استخوانی و متمایل به بیضوی دارد. مدل موی بلند را تا چند سال پیش روی سر او مشاهده می کردیم ولی چند سالی است به سمت مدل موهای کوتاه روی آورده است. از طرفی ته ریش را روی صورتش مشاهده می کنیم که با این مدل مو ها همخوانی بالایی دارد و جذابیت چهره او را چند برابر کرده است. او سعی می کند فریم های عینکش را متناسب فرم صورتش انتخاب کند و فریم های خلبانی مشاهده شده روی صورت او مدرکی برای این ادعاست.

بنیامین بهادری خوش تیپ ترین خواننده ایرانی

صحبت از عینک شد، باید بگوییم که بنیامین بهادری به اکسسوری هایش اهمیت زیادی می دهد. علاوه بر عینک ما ساعت های متعدد با برند های مختلف و از انوع مختلف (کلاسیک،‌ هوشمند و ..) را در دستش مشاهده می کنیم. اهل کلاه نیز هست. کلاه های مختلف را امتحان کرده از جمله کلاه های پشمی زمستانی کشیده، کلاه کپ و کلاه فدورا. دستبند و گردنبد نیز از اکسسوری هایی هستند که وی استفاده می کند.

برای این خواننده خوشتیپ کشورمان آرزوی موفقیت روز افزون داریم.

مطالب مرتبط:

۱- هانیه توسلی خوشتیپ هفته ۱۰

۲- تیپ مردانه جذاب برای یک شام دو نفره

۳- توصیه های مد از ویکتوریا بکهام

۴- شیک پوشی به سبک نیک جوناس آمریکاییدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :