پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

0

پژمان بازغی را شاید با فیلم گمگشته که ساخته رامبد جوان بود به یاد بیاوریم که به مرور بعد از این سریال توانست به روند رو به رشد خود ادامه دهد و به عنوان بازیگر نقش اول بسیاری از سریال  های تلویزیونی و سینمایی تبدیل شود. چی بپوشم پژمان بازغی را به عنوان خوش تیپ هفته انتخاب کرده و به بررسی استایل این بازیگر پرداخته است. 

1- بیوگرافی پژمان بازغی

بازغی ۱۹ مرداد سال ۱۳۵۳ در یک خانواده ۵ نفره در تهران متولد شد. در دوران کودکی به واسطه شغل پدرش در شهرهای مختلف زندگی کرده است. پس از تولد ۴ سال در تهران و در منازل سازمانی نیروی دریایی زندگی کرده و همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی به شهر رشت می‌رود. با شروع جنگ ایران و عراق و اعزام پدرش برای محافظت مرزهای آب ایران و خلیج فارس به بوشهر رفته و با پایان جنگ خانواده به تهران باز می‌گردند.

پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

بازغی پس از قبولی در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان برای تحصیل رشته مهندسی معدن به آنجا بر می‌گردد و از همان‌جا با سینما آشنا می‌شود. در سال ۱۳۷۳ با ورود به سینمای جوانان مرکز گیلان در اولین فیلمش با نام اعتراف ساخته مجید فهیم خواه بازی می‌کند. پس از آن به مدت ۲ سال به ایفای نقش در سریال آژانس دوستی می‌پردازد که باعث شهرت او می‌شود و سپس ایفای نقش در فیلمهایی همچون جوانی و بلوغ و سریال گمگشته باعث تثبیت جایگاه او در سینما و تلویزیون شد. همسر او مستانه مهاجر از تدوین‌گران سینمای ایران است.

پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

2- تیپ پژمان بازغی

در یک نگاه کلی پژمان جزو بازیگران خوش تیپ سینما محسوب می شود و تقریبا اغلب تیپ هایی که تاکنون داشته است مناسب چهره و بدن او بوده اند. هیکلی خوب و ساخته شده دارد و از این رو تیپ های رسمی با کت و شلوار مناسب او هستند. پیراهن سفید را بر مشکی در تیپ های رسمی ترجیح می دهد ولی به دفعات او را در پیراهن مشکی هم مشاهده کرده ایم که این رنگ با پوست صورتش نیز همخوانی دارد. تیپ غیر رسمی برای پژمان بازغی در سویشرت های زیپ دار جلو باز تعریف شده است و در اکثر تصاویر او را یا با تیشرت و یا با تیشرت و سویشرت های زیپ دار دیده ایم. شلوار جین را دوست دارد و اگر قرار باشد تیپ خودمانی بزند این مدل شلوار را به شلور رنگی کتان ترجیح می دهد.

پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

در استفاده از اکسسوری های هوشمندانه عمل می کند. اغلب مواقع ساعت را در دست او مشاهده می کنیم و در تیپ های رسمی استفاده از پاپیون را ترجیح می دهد. خوشبختانه پژمان بازغی در تیپ رسمی از اکثر اکسسوری های استفاده کرده است و در تصاویر او پوشت و دکمه سرآستین و ساعت جیبی و جلیقه را نیز مشاهده می کنیم.

پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

به دلیل فرم صورتش عینک های خلبانی را بیشتر انتخاب می کند که زیبایی چهره اش را دو چندان می کند. رنگ مویی گندم گون دارد و اخیرا ریش زیبا و بلندی که روی صورتش مشاده کردیم از جمله نقاط قوت چهره او به شما می آمد. رنگ چشمانش سبز است و این نیز در زیبایی چهره او تاثیر گذار است.

پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

مدل موی بلند هم مناسب چهره اش است ولی او را بیشتر در مدل های کوتاه و یا حتی خیلی کم مو مشاهده می کنیم که احتمالا دلیلش نداشتن وقت کافی برای مراقبت از موهای بلند است. قد او ۱۷۵ سانتی متر است ولی خوش اندام بودن او باعث شده در تصاویر بلند تر از این قد به نظر برسد.

پژمان بازغی خوش تیپ هفته 9

برای این بازیگر خوش چهره تلویزیون و سینما آرزوی موفقیت می کنیم.

مطالب مرتبط:

۱- تیپ مصطفی زمانی

۲- تیپ شهاب حسینی

۳- تیپ سام درخشانی

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :