اصول انتخاب پوشت مناسب

وقتی صحبت از داشتن یک تیپ خاص و منحصر بفرد می شود شما باید چند قدم بیشتر گام بردارید و یک سری مرزها را پشت سر بگذارید تا به هدف نهاییتان برسید. ولی نباید تلاش زیاد کردن را با تلاش اشتباه کردن، اشتباه بگیرید. یک جنتلمن واقعی باید بداند چگونه اکسسوری انتخاب کند و چه اکسسوری هایی را انتخاب کند. در این مقاله همراه ما باشید تا در انتخاب پوشت مناسب اصولی را باهم مرور کنیم.

اصول انتخاب پوشت مناسب

اصول انتخاب پوشت مناسب (دستمال جیبی کت و شلوار)

قانون کلی در انتخاب اکسسوری ها این است که دو و نهایتا سه اکسسوری در تیپتان وجود داشته باشد. مثل یک پوشت و کراوات.

انتخاب کردن یک پوشت مربعی همرنگ کراوات یا پاپیونتان آسان ترین راه برای انتخاب یک پوشت مناسب است. ولی متخصصان فشن از ست کردن رنگ پوشت و کراوات شما ایراد می گیرند و نظرشان این ست که این روش خیلی ساده و قدیمی است.

به جای اینکار پیشنهاد ما به شما این است که به دنبال رنگ ها و طرح های مکمل باشید و دقیقا یک رنگ انتخاب نکنید. از طرح های ترکیبی نیز می توانید در این انتخاب ایده بگیرید.

تنها نکته ای که خیلی باید به آن توجه کنید این است که طرح‌ها نباید خیلی ناسازگار باشند. مثلا اگر کراوات شما یک طرح هندسی بزرگ در خود جای داده است به دنبال یک پوشت با طرح گلدار کوچک در همان زمینه ی رنگی باشید.
مطالب مرتبط:

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :