تیپ سام درخشانی

تیپ سام درخشانی همواره مورد توجه بسیاری از خبرگزاری ها و روزنامه ها بوده است در این مقاله قصد داریم به بررسی دقیق تری از تیپ این بازیگر ایرانی بپردازیم. 

سام درخشانی (زاده ۳۱ تیر ۱۳۵۴ – تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است.

تیپ سام درخشانی

او در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. پس از آن با بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج و دارا و ندار و مجموعه پژمان، رؤیای گنجشک ها، آوای باران و همه چیز آنجاست نقش آفرینی کرده است.

عاشق بازی های قایم باشک ، لی لی ، هفت سنگ و خرپلیس نیز بوده و متها سرگرمی اول و آخرش پوشیدن لباس های زورو بود و مدتها در گیر لباس خلبانی بود و خانواده او هم دوست داشتند که او خلبان شود.

تیپ سام درخشانی

همسر سام درخشانی 

سام درخشانی، بازیگری كهنه‌كار و محبوب است و قطعا شناخت زیادی روی او دارید ولی بد نیست درباره همسر او بدانید كه عسل امیرپور نام دارد و متولد سال 1362 است؛ او به عنوان مربی بدنسازی مشغول به كار است ولی تحصیلاتش را در رشته نقاشی تا مقطع لیسانس پشت‌ سر گذاشته؛ بنابراین  نقاشی می‌كند و اتفاقا جالب است بدانید كه خواهر سام‌ درخشانی هم نقاش است و به گفته سام، حالا خانه آنها تبدیل به یك گالری نقاشی شده است.

تیپ سام درخشانی

تیپ سام درخشانی

از نکات مثبت در تیپ او هیکل اوست که راه را برای داشتن تیپ های مختلف برایش باز گذاشته است. سام درخشانی را بیشتر در تیپ های رسمی دیده ایم و کت و شلوار از هسته های تیپ او محسوب می شود. گشت و گذاری در عکس های اینستاگرام او باعث شد بفهمیم در تیپ های غیررسمی بیشتر به سمت تیپ ورزشی با گرم‌کن ورزشی علاقه دارد و پلو شرت. در فصل های گرم پولوشرت را ترجیح می دهد و در فصول سرد سویشرت یا گرم‌کن ورزشی را.

تیپ سام درخشانی

سام درخشانی چهره جذابی دارد. چشمانی رنگی و فرم صورت و استخوان بندی او فوق العاده زیباست. اگر بخواهیم نکته مثبتی در چهره او نام ببریم حتما به ته ریش اشاره خواهیم کرد که جذابیت چهره او را دوچندان کرده است. ته ریش و دندان های همیشه درخشنده او در تصاویر نشان از اهمیت زیادی است که به تیپش می دهد.

فرم صورتش به گونه ای است که مدل موی یک طرفه به او می آید و خودش هم این مدل را ترجیح می دهد. البته مدل های فانتزی تر و کار شده تر نیز در سریال ها و فیلم ها روی سر او مشاهده کرده ایم که متناسب با چهره اش انتخاب شده بودند.

تیپ سام درخشانی

سام زیاد اهل استفاده از اکسسوری نیست ولی عینک آفتابی و و کلاه از مواردی هستند که بیشتر استفاده می کند. برای این بازیگر موفق کشورمان آرزوی موفقیت روزافزون داریم.

مطالب مرتبط:

۱- تیپ الناز شاکردوست

۲- تیپ لیلا اوتادی

۳- تیپ تینا آخوندتبار

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :