تیپ تینا آخوندتبار

تینا آخوندتبار بازیگر سینما و تلویزیون ایران متولد خرداد 1366 است. او درخانواده ای نسبتا ثروتمند زندگی کرده است و مدرک كارشناسی خود را در رشته حسابداری از دانشگاه آزاد دريافت کرده و پس از آن يك دوره ۶ ماهه در كلاس هاي بازيگری حميد سمندريان تعليم ديد. آخوندتبار بازيگري را با فيلم طلاق به سبك ايرانی در سال ۱۳۸۸ آغاز كرد. در این مطلب می خواهیم تیپ تینا آخوندتبار را بررسی کنیم. 

تیپ تینا آخوندتبار

تینا آخوندتبار معادلات را در مورد زن های شناخته شده در ایران با حرف هایش تغییر داده است چرا که او اعتقاد دارد هنرمند نباید زندگی شخصی اش را از هوادارانش پنهان کند و باید با آنها صادق باشد.

او می گوید که به خاطر چهره اش بازیگر شده است اما از این که مردم فقط ظاهر او را ببینند و به بازی از توجه نکنند متنفر است.

تیپ تینا آخوندتبار

تینا آخوندتبار می گوید: آدم بودن برای من مهمتر از زیبا بودن است. اینکه در مورد تفکرات و توانایی های شما حرف بزنند، به مراتب جذاب تر از این است که بخواهند همه جا صرفا در مورد چشم و ابروی تا صحبت کنند. داشتن صورت زیبا اصلا چیز بدی نیست؛ به آدم اعتماد به نفس می دهد و به دیده شدن کمک می کند اما تا یک جایی…

تیپ تینا آخوندتبار

او در مصاحبه ها با با صراحت اعلام کرده که جراحی بینی داشته است.

تیپ تینا آخوندتبار

او دوره آموزش گریم هم دیده است و در نقاشی هم حرفی برای گفتن دارد. تینا آخوندتبار بسیار فوتبالی و یک پرسپولیسی دو آتیشه هست به حدی که در نوجوانی با لباس پسرانه به همراه پدرش به تماشای دربی در استادیوم آزادی می رود.

تیپ تینا آخوندتبار

او ظاهری زیبا و امروزی دارد، چهره ای که بسیاری از دختران آن را ایده آل می دانند یعنی چشمان رنگی، بینی کوچک و گونه های برجسته.

تیپ تینا آخوندتبار

تیپ و استایل تینا آخوند تبار بسیار راحت و امروزی است و به پوشیدن لباس های ورزشی علاقه خاصی دارد.

تیپ تینا آخوندتبار

او رنگ های زیبا و متنوعی را در لباس های خود انتخاب می کند که شاد و جذاب هستند.

تیپ تینا آخوندتبار

مطالب مرتبط:

1- تیپ شیلا خداداد

2-  تیپ الناز شاکردوست

3- تیپ لیلا اوتادی

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :