تپلی‌ها هنگام خرید به این نکات مهم باید دقت کنند؛ خانم‌های لاغر نخوانند!

در این مطلب به بررسی نحوه انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز خواهیم پرداخت. اگر شما هم جزو این دسته هستید و می خواهید خوش استایل دیده شوید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ad banner

صنعت مد در سال‌ های اخیر توجه بیش تری به دسته پلاس سایزها کرده است. به این صورت که محصولات متنوع تری برایشان تولید کرده و برخی برندها از اشخاص سایز بزرگ برای مدلینگ بهره گرفتند. بنابراین انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز، دیگر خیلی سخت نخواهد بود و با رعایت نکاتی که در ادامه ذکر خواهیم کرد، می توانید استایلی چشمگیر و زیبا بسازید. پس با ما همراه باشید.

پلاس سایزها برای داشتن یک استایل زیبا و مناسب باید چه نکاتی را رعایت کنند؟

 بدن خود را بپذیرید

در کنار انجام اقدامات مناسب برای حفظ سلامتی، باید آن چه که هستید را بپذیرید تا بتوانید با اعتماد به نفس در جامعه حضور پیدا کنید. واقعیت این است که در وهله اول، اعتماد به نفس مناسب ترین لباس برای شماست. پس بدنتان را بپذیرید و با اعتماد به نفس رفتار کنید. بعد از رعایت اولین و مهم‌ ترین نکته، در ادامه نکات دیگری را بررسی خواهیم کرد

لباس زیر مناسب انتخاب کنید

یکی از موارد دارای اهمیت در انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز، انتخاب لباس زیر با کیفیت است که بتواند بدن شما را خوش فرم تر نگه دارد. لباس زیرهای مناسب سایزتان و با کیفیت بالا، زیربنای خوش استایل بودن شما خواهند شد، پس آن را خیلی جدی بگیرید و برای آن هزینه کنید.

 پارچه مناسب انتخاب کنید

در ادامه پرداختن به انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز، باید به انتخاب پارچه مناسب اشاره کنیم. پارچه های چسبنده و پارچه هایی که از جنس پلی استر باشند نه تنها انتخاب خوبی برای محیط زیست نخواهد بود، بلکه به دلیل راحت نبودن، چسبیدن به بدن و تولید الکتریسیته، انتخاب خوبی برای انسان ها هم نیستند. شما می توانید از پارچه های ساتن، ابریشم یا پنبه ای استفاده کنید و با آن ها احساس راحتی و زیبایی داشته باشید.

 

لباس مناسب برای افراد پلاس سایز

 

با پوشیدن لباس های گشاد، خود را پنهان نکنید

نیازی نیست خود را در لباس های آزاد و گشاد پنهان کنید. نقاط قوت اندام خود را بشناسید و لباس هایی بپوشید که آن ها را برجسته می کنند. با تاکید بر زیبایی ها و انحناهای زیبای اندام خود، دیگر احتیاجی به قایم شدن در لباس های گشاد ندارید.

 

سایز مناسب خود را انتخاب کنید

لباس های خیلی تنگ یا خیلی گشاد چیزی نیست که شما به آن نیاز داشته باشید. سایز خود را بشناسید و لباسی بخرید که درست اندازه شما باشد. گاهی تفاوت هایی در سایزبندی لباس و شلوارهای تولید شده توسط برندهای مختلف وجود دارد. بنابراین موقع خرید، چند سایز مختلف را پرو کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

 

لباس مناسب برای افراد پلاس سایز

روی خط کمر تاکید کنید

شاید فکر کنید لباس های راسته و آزاد، تنها انتخاب مناسب برای شما باشند، درست است که مانعی در استفاده از آن ها نیست و لباس های راسته هم می توانند یکی از انتخاب های موفق شما باشند، اما جلب توجه به نقاط مثبت اندام خود و منحرف کردن چشم از آنچه که نمی خواهید دیگران روی آن تمرکز کنند هم بسیار مهم است. بهترین دارایی شما سینه پر و باسن شماست. همچنین اگر اندامی پلاس سایز اما به شکل ساعت شنی داشته باشید، یکی از انتخاب های عالی برای شما استفاده از کمربند یا برش در قسمت کمر خواهد بود.

خود را قدبلندتر نشان دهید

استفاده از استایل مونوکروم، شلوار جین های فاق بلند، کفش پاشنه بلند، بهره گرفتن از خطوط عمودی و سایر روش هایی که شما را کشیده و بلند جلوه می‌ دهد یکی دیگر از نکات مهم انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز است.

الهام بگیرید

استایل اینفلوئنسرهای پلاس سایز را ببینید و ایده بگیرید. در پوشش اشخاصی که اندامی نزدیک به شکل اندام شما دارند دقت کنید و سعی کنید از راه‌ هایی که برای زیباتر نشان دادن اندامشان استفاده کرده اند، بهره ببرید. آن ها می توانند راهنمای خوبی برای انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز باشند. اما شما مجبور به تقلید از آن ها نیستید و صرفا می توانید از استایل هایی که مورد پسند شماست، ایده بگیرید.

 

لباس مناسب برای افراد پلاس سایز

 

• موارد ممنوعه برای انتخاب یک لباس مناسب برای افراد پلاس سایز چه چیزهایی هستند؟

1. پوشیدن دامن های بلند و طبقه طبقه
2. پوشیدن شلوارهای جین بگی
3. استفاده از لباس گشاد و آزاد، هم زمان در پایین تنه و بالا تنه (بهتر است اگر بالاتنه را گشاد انتخاب می کنید، برای پایین تنه یک آیتم فیت برگزینید و بالعکس)
4. استفاده از پارچه هایی با چاپ ریز و انبوه به جای چاپ های بزرگ
5. استفاده از آستین های پف دار و حجیم که باعث بزرگ نشان دادن اندام شما می شود
6. استفاده از کیف های کوچک به جای کیف های متناسب یا بزرگ
7. استفاده از کمربندهای باریک بجای کمربندهای پهن
8. پوشیدن لباس های شلوغ و پر از طرح و رنگ

 

لباس مناسب برای افراد پلاس سایز

منبع: برنس

در این مطلب به انتخاب لباس مناسب برای افراد پلاس سایز پرداختیم و نکاتی را با هم مرور کردیم که رعایت آن ها باعث خوش استایل تر دیده شدن شما خواهند شد. شما هنگام خرید لباس، چه چالش هایی را تجربه می کنید؟ به جز موارد گفته شده، دیگر چه نکاتی را می توانید به مطلب بالا اضافه کنید؟ نظرات خود را برای ما کامنت کنید.

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

تحریریه چی بپوشم
نویسنده: تحریریه چی بپوشم


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :