تپل‌ها بخوانند؛ زیباترین لباس عروس‌ها برای اندام شما این‌ها هستند!

بیشتر لباس‌ها و مدل‌هایی که می‌بینیم، مربوط به افرادی می‌شود که اندام لاغر و متوسط دارند. کافی است اضافه وزن پیدا کنید تا ببینید دنیای لباس و مد با شما چه اندازه نامهربان می‌شود. هر چند در دهه اخیر این وضعیت بسیار بهبود پیدا کرده و مارک‌هایی به بازار آمده‌اند که خاص افراد با اضافه وزن بالا لباس تولید می‌کنند اما هنوز هم پیدا کردن لباس برای این گروه مشکل است.

ad banner

لباس عروسی برای اندام چاق

حالا بیایید و فکر کنید که ما به عنوان یکی از این افراد می‌خواهیم لباسی برای عروسی‌مان انتخاب کنیم و فرصت و یا حتی امکان کاهش وزن را نداشته باشیم و اصلا مهمتر از همه اینها با اندام خود مشکلی نداشته باشیم. باید چه کنیم؟ چه مدل لباسی را انتخاب کنیم تا بدن ما را خوش فرم‌تر نشان دهد و از این مهم‌تر برایمان خاطره خوشی بسازد. این مطلب می‌تواند در مورد انتخاب لباس به شما کمک کند.

لباس عروسی برای اندام چاق

در ضمن می‌توانید با جست و جوی کلمه لباس عروس در سایت ما می‌توانید مطلب‌های زیادی درباره این موضوع پیدا کنید؛ از جدیدترین مدل‎‌های لباس عروس گرفته تا پوشیده ترین‌ها و تاریخی‌ترین ها…

لباس های یقه بسته

برای هر عروس سایز بزرگی که به دنبال لباس مجلسی جذاب و در عین حال ساده است، یک لباس عروس یقه بسته، بهترین انتخاب می تواند باشد. ضمن اینکه بالا تنه شما را جمع تر نشان می دهد.

لباس عروسی برای اندام چاق

لباس های آستین بلند

لباس عروس های آستین بلند مناسب عروس های سایز بزرگ با اندام های برجسته و انحنا دار است. این لباس ها به دلیل یکدستی که در ظاهر شما ایجاد می کنند، بسیار پر طرفدار هستند. این لباس‌های مجلسی شگفت انگیز آستین‌ بلند، برای مراسم عروسی در زمستان یا در فضای باز که دمای هوا سردتر از حد معمول است، ایده‌آل هستند.

لباس عروسی برای اندام چاق

لباس عروس بوهمین 

آیا قصد برگزاری مراسم عروسی خود را در یک باغ یا روستا را دارید؟ یک لباس مجلسی شیک بوهو (بوهوچیک) دوخته شده از تور نرم و ظریف، بسیار رمانتیک به نظر می رسد. انتخاب این مدل لباس ها  برای عروس های سایز بزرگی که دوست دارند مراسم ساحلی رویایی نیز برگزار کنند، ایده‌آل است.

لباس عروسی برای اندام چاق

اما استایل بوهو چیست؟ خلاصه اش را بخواهیم بگوییم؛ لباس‌هایی حالت راحت و آزاد، قدیمی و تقریباً سرخپوستی، با آرایشی مو و صورت به همراه اکسسوری‌های خاص را می گویند. می توانید درباره این سبک مطالب بوهمین استایل یا بوهو استایل را در سایت بخوانید.

لباس عروسی برای اندام چاق

لباس عروس توری همیشه جذاب

لباس عروس توری همیشه مد بوده و به نظر نمی رسد به این زودی ها از مد بیفتد. لباس عروس های توری سایز بزرگ، از محبوب ترین لباس عروسها هستند. اضافه شدن تور روی هر لباس مجلسی  آن را زیبا و جادویی می کند؛ روی لباس عروس که جای خود را دارد.

لباس عروسی برای اندام چاق

لباس عروس های سایز بزرگ اما قد میدی

عکس دختران لاغر روی جلد مجلات، با کمرهای باریک پاهای کشیده در لباس عروس های قد میدی، زنان واقعی با انحنای بیشتر و سایز بزرگ را به سخره می‌گیرند و نا زیبا نشان می دهند. در واقع این عکسها دلیل اصلی این تصور غلط هستند که برای پوشیدن این نوع لباس ها باید لاغر باشید. با اینکه، لباس‌های قد میدی در اندازه‌های بزرگ‌تر هم وجود دارند، و بسیار هم شیک به نظر می رسند.

لباس عروسی برای اندام چاق

با سبُکی و راحتی که به همراه می آورند مناسب همه دختران، نه تنها مدل های باریک، بلکه سایز بزرگ ها هم هستند. یک دامن راحت که از قسمت بالای کمرتان می افتد، باسن و ران ها را کاملاً می پوشاند و رویه آن می تواند آستین های توری داشته باشد یا بدون آستین باشد. که هر دومدل شگفت انگیز به نظر می رسند.

نکاتی برای پیدا کردن لباس مناسب

این چند مدل محدود بودند اما قوانین آن‌ها می‌تواند شامل حال یک انتخاب درست در هر مدل لباس عروسی باشد اما موارد دیگری هم هستند که ذهن شما را برای انتخاب باز می‌کنند و نمی‌گذارند که در نزدیکی زمان عروسی حسابی حرص و جوش بخورید. ادامه مطلب درباره این نکته هاست.

  • جستجوی خود را هر چه زودتر شروع کنید.هر چه زمان بیشتری برای جستجوی لباس خود داشته باشید، استرس کمتری خواهید داشت.
  • به جای بررسی مجلات عروسی، نمونه کارهای عکاسان حرفه ای را بررسی کنید.

لباس عروسی برای اندام چاق

آن‌ها عکس‌هایی از عروس‌های واقعی با هر شکل و سایزی و با انواع لباس‌ها دارند، بنابراین شما می‌توانید ایده‌ی بهتری در مورد اینکه چه چیزی مناسب اندام و ظاهر شماست داشته باشید.

  • به امید کاهش وزن، لباس نخرید.این موضوع  فقط به شما استرس وارد می کند و لذت آماده شدن برای روز عروسی تان را از بین می برد.
  • لباس عروس خود را با لباس زیری که قرار است در آن روز بپوشید امتحان کنید. یک کرست قابل تنظیم و گن می تواند تفاوت چشمگیری در ظاهر اندام شما ایجاد کند. با این اوصاف، هیچ چیزی که خیلی تحت فشار قرارتان می دهد را امتحان نکنید.

لباس عروسی برای اندام چاق

اگر عادت به پوشیدن کرست ندارید، پس جمع کردن دور کمرتان به اندازه دو اینچ  با گن های کرستی قابل قبول است، اما فشار دادن بیشتر خود برای کوچکتر کردن دور کمرتان مثلا به اندازه شش اینچ می‌تواند منجر به کبودی یا حتی از حال رفتن شما در مراسم عروسی شود.

  • مطمئن شوید که در لباس خود راحت هستید.هنگامی که آن را امتحان می کنید، نه تنها جلوی آینه بایستید و به خود نگاه کنید، بلکه در آن بنشینید تا مطمئن شوید که راحت است و به شکل نامناسبی برآمدگی ندارد. آیا می توانید به درستی حرکت کنید؟ میتوانی با لباست برقصی؟ آیا از پشت زیبا به نظر می رسد؟
  • لباسهای متفاوت را امتحان کنید.لباس عروس های غیررسمی برای خانم های سایز بزرگ فوق العاده به نظر می رسند. آنها از نظر سبک، پارچه و جزئیات ساده تر از لباس های سنتی هستند و شما را لاغرتر نشان می دهند و بسیار راحت هستند.

لباس عروسی برای اندام چاق

درآمد ماهیانه 5-20 میلیون از توی خونه با موبایل

آموزش رایگان کسب درآمد 5-20 میلیون ماهیانه از خونه و فقط با یه موبایل ساده رو در یک وبینار رایگان آموزشی یاد بگیر

مصی روشن
نویسنده: مصی روشن


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :