لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

0

کت و پالتو در پاییز از لباس‌های مهم هر خانم شیک پوش به شمار می رود. اما خانم هایی که دچار اضافه وزن هستند در انتخاب لباس های زمستانی دچار محدودیت هایی هستند مثلا پوشیدن کاپشن های پف دار شاید گزینه مناسبی برای یک خانم چاق نباشد و باید مدل هایی را انتخاب کنند که چاقی آن ها را تا حدودی مخفی کند تا در زمستان هم شیک و خوش تیپ باشند. لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق را در این مطلب پیدا کنید.

1- نیم پالتو

نیم پالتوهایی که در قسمت کمر کمی تنگ تر باشند تا کمر را باریک تر نشان دهند یکی از بهترین انواع پوشش زمستانی برای خانم های چاق است به ویژه خانم هایی که بالاتنه چاق تری دارند. این نوع پالتو ها را ترجیحا در رنگ های تیره و روی مانتو های تیره با رنگ متفاوت بپوشید.

لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

2- پالتوی کمردار

بستن کمربند باعث لاغرتر شدن قسمت میانی اندام می شود و برای خانم های با اندام سیبی شکل و ساعت شنی چاق پوشیدن پالتوی دارای کمربند گزینه بسیار خوبی در زمستان خواهد بود.

لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

3- پالتو با پایین تنه کلوش

خانم هایی که پایین تنه چاقی دارند و به اصطلاح اندام آن ها گلابی شکل است با پوشیدن پالتو هایی که قسمت پایین آن ها فون یا کلوش است می توانند ایراد اندام خود را پوشش داده و در زمستان خوش هیکل تر شوند.

لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

4- کت دراپه

کت های مدل دراپه بلند می توانند روی مانتو پوشش مناسبی برای خانم های چاق باشند به ویژه در روزهای خنک که هوا چندان گرم نیست این لباس پوشش مناسبی خواهد بود.

لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

5- پانچو

پانچو یک لباس شیک و مناسب برای خانم های چاق است که همزمان هم استایل آن ها را بالاتر می برد و هم ایرادات اندام را به هر شکلی که باشد پوشش می دهد.

لباس‌های زمستانی برای خانم‌های چاق

مطالب مرتبط:

1- انواع مختلف کت زنانه

2- 8 مدل کت زنانه کلاسیک که به روز شده اند

3- راهنمای خرید ژاکت بافتنی زنانه

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :