نحوه ست کردن دامن توری مشکی با لباس ها

دامن توری مشکی ازظریف‌ترین و پر کاربردترین لباس‌های زنانه است که می‌شود در موقعیت‌های مختلف آن را پوشید. این نوع از دامن‌ها برای تمام فصول، مراسم جشن‌ها مناسب است. در این مطلب چی بپوشم عکس‌هایی از بهترین انواع دامن‌های توری و چطور پوشیدن آن‌ها به عنوان ایده در اختیارتان قرار می‌دهد.

نحوه ست کردن دامن توری مشکی با لباس ها

  • دامن توری مشکی با یک تاپ سفید و پیراهن کتان یا چیت همراه با بوت یا یک کفش ورزشی را برای دورهمی‌های خودمانی، به شما پیشنهاد می‌کنیم.
  • شما می‌توانید استایلتان را با یک دامن توری مشکی و یک تی شرت خاکستری یا رنگ روشن خیلی خوب تغییر بدهید، احتمالا این لباس‌ها در کمد هر خانمی پیدا می‌شود، آن‌ها را با دامن توری خود ست کنید.
  • اگر با دوستانتان برای شام دور هم جمع شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم دامن توری مشکی همراه با یک بلوز ساده را امتحان کنید.
  • اگر می‌خواهید برای رفتن به یک مراسم رسمی آماده شوید، می‌توانیم، پوشیدن یک بلوز آستین بلند و دامن مشکی توری و کیف و اکسسوری‌های مناسب آن استایل را به شما پیشنهاد کنیم.
  • لباس‌های بافت ضخیم به رنگ شنی و بژ همراه با دامن توری مشکی برای خانم‌هایی با موی بلوند بسیار مناسب است.
    پوشیدن لباس‌های مشکی برای اکثر موقعیت‌ها مناسب است، و اکثر ایرادهای اندام را می‌پوشاند. این ست شما را بلندتر و ظریف‌تر نشان می‌دهد.
    اگر دامن مشکی کوتاه را انتخاب می‌کنید، از کفش‌های پاشنه‌دار یا انواع بوت استفاده کنید. دامن توری مشکی همراه با بلوز سفید و رژ لب قرمز برای مراسم جشن، شما را بسیار جذاب‌تر خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

۱- چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

۲- ده مدل دامن مناسب همه خانم ها

۳- چگونه یک دامن انتخاب کنیم؟

۴- امسال کدام رنگ پاییزی را برای لباس‌ها انتخاب کنیم ؟

نرگس حسین زاده
نویسنده: نرگس حسین زاده


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :