چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

وقتی صحبت از لباس مناسب برای عروسی می شود همه لباس هایی رنگی و پر زرق و برق را تصور می کنند که قرار است در یک شب به یاد ماندنی بدرخشند اما اگر برای عروسی لباس مجلسی مشکی بپوشیم چطور؟ آیا ظاهری کسل کننده خواهیم داشت؟ در گذشته پوشیدن لباس شب مشکی در عروسی ها از اشتباهات مد محسوب می شد اما امروز شما می توانید لباس مشکی زیبای مجلسی خود را برای هر مراسمی از جمله عروسی ها بپوشید و زیبا شوید. اما این کار توجه به نکاتی خاص را می طلبد. چطور لباس مشکی مجلسی بپوشیم؟

به جزئیات تکیه کنید

بی رنگی و سادگی یک لباس مشکی را می‌توان با استفاده از جزئیات جبران کرد. یعنی استفاده از پارچه‌های ظریف و کار شده مثل گیپور و دانتل که گلدوزی و سنگ دوزی و تور دوزی‌های زیبا دارند و هم ظاهر زیبا و جذابی به لباس شما خواهند داد و هم سلیقه خوب و رمانتیک شما را در انتخاب لباس نشان خواهند داد.

سراغ ابریشم بروید

اما چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟ پارچه‌های ابریشمی ظاهر لوکس و سطح بالایی دارند که ترکیب آن‌ها با رنگ مشکی علاوه بر این که گران قیمت و مناسب مجالس است می‌تواند لباس مجلسی شما را جذاب و چشم گیر کند.

کمی زرق و برق اضافه کنید

اگر به دنبال جذابیت هستید لباس ساده مشکی را فراموش کنید. طرح‌های ظریف و ریز روی پارچه که مشکی بودن آن را تحت الشعاع قرار ندهد و پولک دوزی‌های ظریف و زرق و برق‌دار می‌تواند به لباس مشکی ساده شما جذابیت دهد.

لباس مجلسی مشکی

به سیلوئت لباس توجه کنید

برای این که لباس مشکی شما در مهمانی‌ها جلب توجه کند باید فرم‌های کلاسیک ساده را فراموش کنید و فرم‌های خاص مثل شانه باز و مدل‌های دیگر را انتخاب کنید تا لباس مشکی زیبای شما جذابیت بیشتری داشته باشد.

چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

اکسسوری مناسب برای لباس مجلسی مشکی

می‌توان گفت از هر ده خانم نه تا از آن‌ها حداقل یک لباس مجلسی مشکی در کمد لباس خود دارند. بررسی‌های جذاب‌تر در مورد لباس مجلسی مشکی کوتاه، کاربرد و استفاده از آن‌ها در هر رویدادی است. این نوع لباس در مراسم رسمی هم بسیار کاربرد دارد.

چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

انتخاب جواهرات مناسب لباس مجلسی مشکی


بسیاری از خانم‌های چاق احساس می‌کنند، پوشیدن یک لباس مشکی احساس لاغری به آن‌ها می‌دهد.
لباس‌های مشکی با ترکیب رنگ‌های مختلف آن در عرصه مد بسیار پرکاربرد هستند. اما با این حال، بسیاری از خانم‌ها هیچ ایده‌ای برای اینکه چطور یک لباس مشکی زیبا را در مناسبت‌های مختلف بپوشند، ندارند.

شاید بتوان گفت نکته اصلی در پوشیدن یک لباس مجلسی مشکی کوتاه برای جذابیت بیشتر آن، توجه به اکسسوری‌ها و جواهراتی است که همراه آن به کار می‌برید. استفاده از اکسسوری ساده همراه لباس مشکی، به رسمی شدن استایل شما کمک می‌کند. گاهی از دستبند و گردنبند نقره استفاده کنید. می‌توانید طبق مد روز از گردنبندهای پلاستیکی استفاده کنید.

چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

استفاده از اکسسوری کلاسیک


یک اشتباه بسیاری از خانم‌ها این است که فکر می‌کنند باید جواهراتی گران و از یک برند معروف بخرند تا همراه لباس آن‌ها زیبا باشد. ولی حقیقت این است، که شما می‌توانید یک لباس ساده را همراه با اکسسوری کلاسیک و نسبتا ارزان بسیار شیک نشان دهید.

برای خانمی که می‌خواهد یک استایل رسمی داشته باشد، استفاده از یک گردنبند الماس اصل ضرورتی ندارد. فقط باید از استعدادهای خود در ایجاد خلاقیت برای تطبیق درست اکسسوری و لباس استفاده کند. می‌توانید از گردنبند مروارید مصنوعی کمک بگیرید. برای ایجاد یک استایل رسمی و کلاسیک می‌توانید از یک شال یا دستکش‌های فانتزی استفاده کنید. تا با هزینه کم به هدفتان برسید.

چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

استفاده از صندل به جای کفش پاشنه‌دار

کفش، مهم‌ترین اکسسسوری است! پوشیدن کفش مناسب می‌تواند باعث ایجاد هماهنگی و ایجاد استایل مناسب برای شما شود. تقریبا هر کفشی با لباس مجلسی مشکی هماهنگ می‌شود، و این بسیار خوب است. البته، اگر می‌خواهید یک استایل جذاب و صمیمی داشته باشید به راحتی از انواع کفش پاشنه‌دار با هر رنگی استفاده کنید. کفش پاشنه‌دار قرمز، نقره‌ای، زرد و هر رنگ دیگری برای پوشیدن با لباس مجلسی مشکی مناسب است. اما اگر استایلی رسمی نیاز دارید از یک کفش با پاشنه کوتاه و یا صندل استفاده کنید تا به هدفتان نزدیک‌تر شوید.

چطور لباس مجلسی مشکی بپوشیم؟

کیف دستی زنانه

کیف دستی می‌تواند آخرین گزینه‌ای باشد که برای همراهی با لباستان باید انتخاب کنید. در نظر داشته باشید استفاده از یک کیف کوچک زیبا، لباس مشکی شما را از یکنواختی خارج می‌کند. برای ایجاد تنوع می‌توانید از کیف پول‌هایی با رنگ و جنس مختلف در مراسم مختلف استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط:

1- توصیه هایی برای انتخاب رنگ لباس مجلسی

2- نکاتی برای خرید لباس مجلسی

3- اصول انتخاب لباس مجلسی با توجه به فرم بدن

مهفام میرزایی
نویسنده: مهفام میرزایی
کارشناس ارشد طراحی صنعتی، طراح لباس، تصویرساز و نویسنده مد


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :