امسال کدام رنگ پاییزی را برای لباس‌ها انتخاب کنیم ؟

هر فصل تیمی در موسسه رنگ پنتون (Pantone) رنگ‌های به کار رفته توسط طراحان مد در نمایش‌های هفته‌ مد را ارزیابی می‌کنند. سپس این اطلاعات برای ایجاد گزارش این موسسه استفاده می‌شود  و در نهایت ۱۰ رنگ برای مد زنانه و مردانه برای فصل آینده معرفی می‌شود. ترکیب رنگ لباس های پاییزی امسال چگونه خواهد بود ؟ چی بپوشم رنگ‌های پاییزی امسال را به شما معرفی خواهد کرد.

مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون، می‌گوید: “بین رنگ‌هایی که در نمایش‌های مد نیویورک و لندن برای فصل پاییز مشاهده کردیم، تشابهاتی وجود داشت. با این حال، شخصی سازی بین طرح‌ها مشخص است و طراحان در ترکیب‌های خلاقانه‌ای از این رنگ‌ها استفاده کردند.”

صورتی

رنگ صورتی روشن از خانواده رنگ قرمز است با توناژی لطیف‌تر. همه ما رنگ‌های پاییزی را به خوبی می‌شناسیم، مشکی، طوسی، قهوه ای، زرشکی و رنگ‌های تیره دیگر. ست کردن این رنگ‌ها با رنگ‌های روشن مثل صورتی و یاسی می‌تواند ترکیب زیبایی به وجود آورد. برای طرفداران یک استایل دلپذیر و بی سرو صدا صورتی دخترانه مات و ملایم در کنار رنگمایه‌های روشنی از قهوه‌ای بسیار کارساز خواهد بود. قهوه‌ای به طور شگفت انگیزی در کنار صورتی صادقانه است و در عین حال نمی‌گذارد صورتی این ترکیب هارمونی کودکانه‌ای پیدا کند.

ترکیب رنگ لباس های پاییزی : امسال کدام رنگ پاییزی را برای لباس‌ها انتخاب کنیم

سبز

رنگ سبز متمایل به زرد در تمام نمایش‌های مد برای پاییز و زمستان امسال دیده می‌شد. سایه‌های ترکیب شده با طلایی این رنگ مکملی عالی برای کلاسیک‌های فصل پاییز است. یک طیف دیگر از رنگ سبز هم امسال پاییز مورد توجه خواهد بود. ترکیبی طبیعی که تداعی کننده دشت و چمن‌زار است. رنگی که در حنگل‌ها و درختان همیشه سبز می‌بینیم.

ترکیب رنگ لباس های پاییزی : امسال کدام رنگ پاییزی را برای لباس‌ها انتخاب کنیم

آبی

آبی یخی تنها رنگ سرد در پالت پاییز ۹۶ خواهد بود که سبکی و روشنایی را به ارمغان می‌آورد. لباس‌هایی به این رنگ را با طیف رنگ‌هایی مثل قرمز، عاجی و خاکستری ست کنید.

قرمز

قرمز یکی از گزینه‌های شجاعانه و جسورانه‌ای است که می‌تواند به سبک شخصی لباس پوشیدن شما ذائقه و جهت بدهد. هر طیفی از قرمز جذاب خواهد بود، البته قطعا نه برای یک جلسه مهم کاری، اما پس از مدتی به محبوب‌ترین ترکیب غیررسمی شما در پاییز امسال تبدیل خواهد شد.

ترکیب رنگ لباس های پاییزی : امسال کدام رنگ پاییزی را برای لباس‌ها انتخاب کنیم

نارنجی

نارنجی بهترین رنگ پاییز است و احتمالا همه شما در کمد خود لباسی به این رنگ دارید. نارنجی متمایل به قهوه‌ای رنگی است که می‌توانید پاییز امسال با راحتی خاطر در استایل خود استفاده کنید. رنگی گرم و شاداب و یادآور فصل پاییز.

بنفش

رنگ بنفش هارمونی خوبی با رنگ‌های دیگر لباس‌های پاییزی شما خواهد داشت.

قهوه‌ای 

پاییز امسال قهوه‌ای را با انواع رنگمایه‌های متفاوت خودش ترکیب کنید. فقط دقت کنید که این با استفاده بیش از حد از یک رنگ تفاوت دارد، شما باید طیف‌های متفاوتی از قهوه‌ای را کنار هم بگذارید و کنتراستی حرفه‌ای ایجاد کنید.

ترکیب رنگ لباس های پاییزی : امسال کدام رنگ پاییزی را برای لباس‌ها انتخاب کنیم

مطالب مرتبط: 

۱- این ۴ مدل کفش زنانه در پاییز ۹۶ مد است

۲- رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان

۳- معرفی چند مدل کفش زنانه برای پاییز امسال

۴- نکاتی برای خرید و ست کردن مانتو مشکی

ساناز شمس
نویسنده: ساناز شمس


دیدگاه شما

زهره در تاریخ 19 سپتامبر 2017

بسیار خوب و کاربردی بود مرسی چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :