رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان

زمانی که به پاییز و زمستان فکر می‌کنید چه چیزی به ذهنتان می‌رسد؟ رنگ‌ها و سایه‌های طلایی و کبود. پس برای انتخاب شال و روسری مناسب حتما به رنگ‌های این فصل دقت کنید. رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان را در این مقاله به شما معرفی می‎کنیم.

1- ترکیب رنگ‌های روشن

در این فصل تطبیق رنگ لباس‌هایتان با رنگ‌های پاییزی، باعث زیباتر شدن شما می‌شود. اگر لباس‌های شلوغ و رنگی را می‌پسندید، با پوشیدن یک بافت رنگ روشن همراه شلوار جین، و شالی به یکی از رنگ‌های پاییزی ست خود را تکمیل کنید.

رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان

2- ترکیب سایه روشن‌های رنگ آبی

 بیشتر خانم‌های جوان ترجیح می‌دهند در پاییز از شلوار‌های جین استفاده کنند، پس پیشنهاد می‌شود لباس‌هایتان را با رنگ شلوارتان ست کنید. استفاده از رنگ‌های تیره و روشن آبی بسیار مناسب است. سعی کنید رنگ شالتان با رنگ شلوارتان، در یک طیف رنگ باشد، ولی رنگ پیراهن‌تان با آن‌ها متفاوت باشد.

رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان

3- رنگ قرمز تیره

اگر می‌خواهید چشم‌گیر به نطر برسید، رنگ قرمز بسیار به جذابیت شما کمک می‌کند. البته فراموش نکنید که ترکیب رنگ مشکی همراه با قرمز بسیار مناسب است. پس پیراهن‌تان را به رنگ قرمز انتخاب کنید، و از شلوار و شال رنگ مشکی استفاده کنید تا ست‌تان تکمیل شود.

4- لباس‌های چند لایه

در فصل پاییز و زمستان پوشیدن چند لایه لباس بر روی یکدیگر ضروری است. همچنین می‌توانید شال خود را نیز در چند لایه ببندید، برای خانم‌هایی که صورت کشیده و لاغری دارند این مدل پیشنهاد می‌شود.

5- رنگ‌های متفاوت و شاد

اگر لباسی به رنگ تیره به تن دارید، پوشیدن شال یا روسری متشکل از رنگ‌های گوناگون و شاد، بسیار مناسب است و به چهره شما نشاط می‌بخشد.

رنگ‌های شال و روسری مناسب برای فصل‌های پاییز و زمستان

6- رنگ‌های مکمل

ترکیب رنگ‌ها در تمام فصول مناسب است و در این فصل هم جذابیت خود را حفظ می‌کند. استفاده از بعضی رنگ‌ها در کنار یکدیگر، زیبایی دو چندانی به استایل شما می‌بخشند. استفاده از رنگ مشکی و قرمز یکی از آن ترکیب رنگ‌ها است.

مطالب مرتبط:

1- راهنمای انتخاب شال و روسری – قسمت اول

2- آموزش بستن شال و روسری

3- شال زمستانی مناسب برای هر تیپ

حانیه محمد علی
نویسنده: حانیه محمد علی
علاقمند به دنیای مد و هنر. من آينده را دوست دارم، چون بقيه عمرم را بايد در آن بگذرانم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :