مهفام میرزایی در
0

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت اول

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت اول

خريد آنلاين لباس چه از فروشگاه هاي معتبر و بزرگ و چه از مزون ها و بوتيک هاي کوچک که اقدام به فروش آنلاين محصولات خود مي کنند، مي توانند فرصت بسيار خوبي براي تخفيف هاي باورنکردني باشد. اما نگراني هايي را هم به همراه دارد چون لباس را بدون اندازه کردن و ديدن از نزديک مي خريد و امکان دارد اندازه شما نباشد و يا آن چيزي نباشد که در سايت ديده ايد و فقط پولتان را هدر داده باشيد. در اين مقاله خواهيم آموخت که چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت اول

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت اول

خريد اينترنتي لباس مي تواند راهي براي بهبود استايل شما باشد همچنين استرس براي خريد را براي افراد درونگرا و خجالتي از بين ببرد و روز به روز بر تعداد افرادي که تمايل به خريد اينترنتي پيدا مي کنند افزوده مي شود. اما استرس اندازه نبودن لباس همچنان وجود خواهد داشت و برگرداندن و تعويض آن ها هم دردسر زيادي خواهد داشت. پس چگونه اين احتمال اندازه نبودن و مناسب نبودن را به حداقل برسانيم؟

اندازه هاي بدنتان را دقيق بگيريد

اولين و مهم ترين کاري که قبل از صرف پول براي لباس بايد انجام دهيد اندازه گرفتن دقيق سايزهاي بدنتان است. وقتي که سايز درست بدنتان را به دست آورديد مثل لارج يا سايز 3 يا کمر 40 مي توانيد بدون ترس خريد کنيد. اما يادتان باشد که ممکن است سايز 2 يک کمپاني سايز 3 کمپاني ديگري باشد چون طراح هاي مختلف از سايزبندي هاي متفاوتي نسبت به هم استفاده مي کنند. پس اندازه گيري ابعاد بدن اينجا به درد مي خورد. اما چگونه؟

چگونه با اطمينان از اينترنت لباس بخريم؟ قسمت اول

از يک خياط ماهر کمک بگيريد

بهترين روش کمک گرفتن از کسي است که به خياطي و ابعاد بدن آشنا است، مي توانيد به يک خياط خانه برويد و از خياط هاي آنجا بخواهيد تا اندازه هاي شما را بگيرد، اين کار ساده اي براي آن ها است چون هرروز آن را انجام مي دهند. وقتي اندازه ها را به دست آورديد آماده خريد کردن هستيد.

خودتان اندازه بگيريد

راه دیگر برای انازه گرفتن ابعاد بدنتان این است که خودتان این کار را انجام دهید. باید مواظب باشید که این کار را درست انجام دهید مثلا شکم خود را زیادی تو ندهید و حالت طبیعی بدنتان را حفظ کنید و زیادی راست را زیادی قوز کرده نباشید. از دوست یا همراهتان بخواهید تا بر درستی اندازه گیری نظارت کند مثلا خط کمر یا خط باسن درست دقیق در محل اندازه گیری شود و کج نباشد.

مطالب مرتبط
1- راهنماي خريد ساعت مچي زنانه
2- راه هاي تشخيص کفش نايک تقلبي

3- راه های تشخیص کیف لویی ویتون اصل و تقلبیدیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :