بهراد در
0

چگونه ظاهر مردانه داشته باشیم؟

چگونه ظاهر مردانه داشته باشیم؟

بطور متوسط هر کدام از ما بیشتر از 100 نوع تیپ و ظاهر مختلف را در طول روز می‌بینیم. اما هر تیپی که دیدیم و مورد پسند ما بود را که نباید بپوشیم. اولویت هر مردی باید این باشد که ظاهر مردانه داشته باشید و بتواند از همان ظاهر مردانه خودش بیشترین بهره را ببرد. چطور؟ با چی بپوشم همراه باشید تا متوجه این موضوع شوید.

شاید در وبسایت‌های اینترنتی و مستندها خیلی از ظاهرهای افراد مثلا مشهور را دیده‌اید که از خودتان پرسیدید آیا این ظاهر مناسب آقایان هست یا نه؟ این بدترین نوع لباس پوشیدن است که حتی طرف مقابل نتواند این موضوع را تشخیص دهد. ولی یک سری هم هستن از روی گمراهی به این لباس ها رو آوردن این ها رو میشه با کمی نوازش دوستانه و محبت دوباره به آعوش جامعه برگردوند. ولی باید این نکات رو رعایت کنن.

1- تنگ

یکی از اصولی که هیچ مرد و مخصوصا زنی، مردونه حساب نمی کنه، تنگ بودن لباس مرده. حالا می خواد تیشرت باشه، پیراهن، شلوار و غیره. وقتی مثلا تیشرت شما تنگه، پارچه تموم زورش رو هم بزنه نمی تونه تمام نقاط استراتژیک بدن شما رو پوشش بده و کار شما تمومه.

چطور ظاهر مردانه داشته باشیم

درسته که مردانی که هیکل بسیار مناسبی دارن بهشون میاد که لباس جذب بپوشن ولی بین لباس جذب و تنگ خیلی فرقه.

چطور ظاهر مردانه داشته باشیم

2- ابرو تیز و پر رنگ

این مدل ابرو (شکل زیر) از لیورپول اومده و حتی خود افراد اون شهر هم برای جبران اشتباهاتشون بزرگانی چون The Beatles و استیون جرارد رو به دنیا معرفی کردند. این مدل ابرو اول توسط بانوان استفاده شد ولی خدا نگذره از کسی که اون رو به دنیای آرایش مردان هم وارد کرد. همین شد که بعد از مدتی الان می بینی که آقایون از توی آرایشگاه میان بیرون و یک تکه هایی از ابرو برداشته شده تا تیز بشه و یک تکه هایی هم بصورت مصنوعی تاتو شده (از خجالت دارم می لرزم)

چطور ظاهر مردانه داشته باشیم

بجای این کارا چیکار کنیم؟ کسی نمیگه حتما باید ابرو های شما اورجینال باقی بمونه و حدود 3 کیلو مو سالانه اضافه بشه بهش. یک ابروی کم پشت ولی شاد و زیاد هم تمیز نشده خیلی عالیه.

realitytvbrows

3- یقه افتاده

باشگاه میری، کلی موندی بدنت رو برنزه کردی و عضلات فولادی رو ساختی، حالا وقتشه یه پیراهن بپوشی که یقه اش افتاده و همه چیز رو بندازی بیرون و در معرض دید؟ غلطه. بجاش پیراهنی بپوش که مکمل عضلاتت باشه و نه اینه فقط اونها رو نشون بده.

چطور ظاهر مردانه داشته باشیم

در مورد شلوارک ساحلی هم همینطور عمل کن و کوتاه نباشه. بهترین گزینه تا دقیقا بالای زانو هستش تا ظاهر مردانه شما رو حفظ کنه.

در آخر هم کیف های رو دوشی رو بندازید کنار و یک کیف دستی شیک بردارید.

چطور ظاهر مردانه داشته باشیم

مطالب مرتبط:

1- اصول پوشیدن لباس زمستانی مردانه

2- پنج قانون اساسی لباس مردانه

3- هفت گناه اصلی در استایل آقایان

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :