چه مدل پولوشرتی به من میاد؟

پولوشرت ها از پوشاک مورد علاقه ی آقایان در همه ی فصل ها هستند و به قدری زیبا با همه ی پوشاک ست می شوند که امکان ندارد در کمد لباس آقایان چند دست پولوشرت مشاهده نکنید. در این مقاله با معرفی مدل های مختلف پلوشرت و اصول ست کردن آن می توانید راحت تر به این پی ببرید که چه مدل پولوشرتی مناسب شماست. با کارشناسان چی بپوشم در این زمینه همراه باشید.

ad banner

۱- پولوشرت آستین بلند

در این قسمت ما راجع به آب و هوایی صحبت می کنیم که در آن وجود خورشید در روز تضمین شده نیست ولی هنوز هوا آنقدر سرد و پاییزی نشده است که شما بخواهید تیپ پاییزه بزنید. در این آب و هوای عجیب و غریب بهترین راهکار پوشیدن پلو شرت آستین بلند است. این تیپ با تیپی که با پلوشرت آستین کوتاه می زنید از نظر جنس لباس و اندازه بودن آن هیچ تفاوتی ندارد و تنها مزیتش گرم نگاه داشتن شما در مواقعی است که هوا به طور ناگهانی رو به سردی می نماید. تیپ هایی که در تصویر زیر مشاهده می کنید بهترین تیپ های با پولوشرت آستین بلند هستند. می توانید پولوشرت‌تان را با شلوار کتان رنگی و بوت ست کنید و از تیپ محشرتان لذت ببرید.

چه مدل پلوشرتی به من میاد؟

۲- پلو شرت مشکی

پلوشرت مشکی آستین کوتاه نیز راه دیگری برای خوشتیپ بودن پیش پای شما می گذارد. در زیر تصویر های این پلو شرت را در تیپ های مختلف می بینید. برند Farah با آن لوگوی طلایی زیبایش روی پلو شرت شما می تواند تیپ شما را متحول کند. اما اگر به دنبال این هستید که تیپ خاص منحصر به فردی داشته باشید پلوشرت مخصوص گوچی را با آن مار خوش خط و خال روی یقه اش به شما پیشنهاد می کنیم. پدر پولوشرت جهان یعنی برند Lacoste نیز پولوشرت زیبای مشکی اش با خطوط سفید روی آن را منتشر کرده تا خوش تیپ های خوش سلیقه به راحتی بتوانند انتخاب کنند.

چه مدل پلوشرتی به من میاد؟

۳- پلو شرت قرمز

پلوشرت قرمز یا رنگی از رگه های قرمز از پولوشرت هایی است که خواهان و طرفداران زیادی دارد. از معروفترین برندهای تولید این پلو شرت زیبا می توان به Ralph Lauren اشاره کرد که طرحی کلاسیک از پلو شرت ارائه می دهد. پلوشرت های این برند به همراه لوگوی دوخته شده در سمت چپ سینه آن عرضه می شوند. جالب است بدانید Lacoste هم در زمینه تولید پولوشرت قرمز از رقبا عقب نمانده و پولوشرتی با جزئیات کم ولی کیفیت بالا ارایه کرده است. یادتان باشد که پولوشرت قرمز را باید با شلوارهای رنگ تیره ست کنید وبرای کفش تان هم از رنگ های شاد کمک بگیرید.

چه مدل پلوشرتی به من میاد؟

۴- پولوشرت آبی

رنگ آبی برای پلو شرت از متنوع ترین رنگ هاست. در زیر تصاویری از ترکیب این رنگ را می بینید. پلوشرت آبی با یقه ی مشکی و آستین کار شده زنگی است که به راحتی با شلوار کتان رنگی و جین ست می شود.وقتی شما پلو شرت آبی می پوشید در ست کردن رنگ شلوار نگران نیستید. رنج زیادی از رنگ ها مثل زرد و سبز با پلو شرت شما سازگاری دارند.

پولوشرت

مطالب مرتبط:

۱- پلو شرت های زیبا برای آقایان

۲- ۵ گام ساده تا انتخاب پلو شرت مردانه

۳- چگونه یک پلو شرت مناسب بپوشم؟

محمد رضا اهوارکی
نویسنده: محمد رضا اهوارکی
چند وقتی است که در حوزه ی استایل به طور جدی فعالیت می کنم و مطالبی رو که در ارتباط با آخرین مد روز برایم جالب باشد در سایت " چی بپوشم " قرار می دهم. مهندس مخابرات هستم و برنامه نویسی iOS نیز انجام می دهم.


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :