مهفام میرزایی در
0

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

مردان زیادی از میان ستارگان هالیوود، بالیوود، خوانندگان، ورزشکاران و … جزو خوش تیپ‌ترین و جذاب‌ترین مردان جهان بوده و مورد توجه مردم قرار گرفته‌اند. این مطلب را بخوانید و خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید . این لیست ترتیب خاصی ندارد.

دیوید بکهام

ملی پوش سابق تیم فوتبال انگلستان را علاوه بر بازی خوبش همه با تیپ خاص و جذابش می‌شناسند که همیشه جزو خوش تیپ‌ترین مردان جهان انتخاب می‌شود.

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

تام هیدلستون

این بازیگر ۳۶ ساله بریتانیایی با بازی در فیلم انتقام جویان ستاره شد و به یکی از چهره‌های جذاب سینمای جهان تبدیل شد.

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

خوش‌ تیپ‌ترین مردان جهان را بشناسید

جاستین تیمبرلیک

خواننده پاپ ۳۶ ساله امریکایی همیشه جزو شیک پوش‌ترین و جذاب‌ترین مردان جهان بوده است که با جسیکا بیل بازیگر آمریکایی هم ازدواج کرده و صاحب یک پسر است.

JustinTimberlake6-747x589-620x400 خوش‌تیپ ترین مردان جهان را بشناسید

هریتک روشن

تنها مرد آسیایی این لیست هرتیک روشن بازیگر هندی است که چهره جذابی دارد و از شناخته شده‌ترین بازیگران بالیوود است.

Hrithik-Roshan-black-and-white خوش‌تیپ ترین مردان جهان را بشناسید

ادریس آلبا

این بازیگر سیاه پوست و درشت هیکل بریتانیایی همیشه جزو مردان محبوب و خوش تیپ هالیوود بوده است.

Idris-Elba-James-Bond-black-and-white خوش‌تیپ ترین مردان جهان را بشناسید

بردلی کوپر

بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال‌های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب‌ترین مردان سینمای آمریکا است.

بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

 

بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

 

کریس همسورث

یکی از سه برادر استرالیایی خانواده همسوورث که همیشه در فیلم‌ها در نقش مردان جذاب و قوی ظاهر می‌شود اکنون ۳۳ سال دارد و یکی از جذاب‌ترین ومحبوب‌ترین مردان جهان است.

Chris-Hemsworth-black-and-white خوش‌تیپ ترین مردان جهان را بشناسید

ویل اسمیت

بازیگر محبوب سینمای آمریکا که در فیلم‌های بسیاری درخشیده است نه تنها جذاب و خوش لباس است بلکه قصد پیر شدن هم ندارد!

Will-Smith-1 بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

جرج کلونی

اگر اکنون در جوانی زیاد جذاب نیستید نگران نباشید، جرج کلونی جوان هم این مشکل را داشت اما اکنون در دهه ۵۰ زندگی‌اش جزو خوش تیپ‌ترین و جذاب‌ترین مردان جهان به شمار می‌رود.

George-Clooney بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

جانی دپ

بازیگر معروف و خوش تیپ سینما که مانند شخصیت واقع خود استایلی شورشی و غیرمتعارف نیز دارد و همیشه متفاوت‌تر از بقیه مردان هالیوودی بوده است.

Johnny-Depp-Black-and-white

شون کانری

اولین جیمز باند سینما جزو خوش تیپ‌ترین مردان جهان بوده و هست. این بازیگر اسکاتلندی و برنده اسکار در حال حاضر دوران بازنشستگی خود را می‌گذراند.

Sean-Connery-james-bond بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

مایکل جردن

مایکل جردن به اعتقاد بسیاری از مردم جهان برترین و شناخته شده ترین بازیکن بسکتبال در تمام دوران است.  او در دوران حرفه‌ای اش موفقیت‌های فراوانی کسب کرد و پس از آن نیز در فعالیت‌های اقتصادی موفقیت چشمگیری به دست آورد.

Michael-Jordan-2013-Dunk-728x409 بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

جاستین ترودو

تنها سیاست مدار این لیست جاستین ترودو نخست وزیر جدید کانادا است. او علاوه بر ظاهر و تیپ خاصش سیاست‌های خوبی را نیز در مورد اداره کشورش اتخاذ کرده است.

 Justin-Trudeau-style-1 بردلی کوپر بازیگر چشم آبی هالیوود که کار خود را از سریال های تلویزیونی شروع کرد و چند نامزدی اسکار در کارنامه خود دارد از جذاب ترین مردان سینمای آمریکا است.

مطالب مرتبط:

۱- بررسی تیپ جیمز لبرون از گذشته تا کنون

۲- راز خوش تیپ بودن دیوید گندی چیست؟

۳- چطور مثل جیمز دین افسانه ای لباس بپوشید

۴- ۹ درس شیک پوشی از گابریل مکت

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :