محمد رضا اهوارکی در
0

آیا شلوار جین تنگ به بدن آسیب می رساند؟

آیا شلوار جین تنگ به بدن آسیب می رساند؟

امروزه شلوارهای جین تنگ برای آقایان و بانوان بسیار مد شده اند. آیا پوشیدن آن ها سخت است؟ پوشیدن شلوار جین تنگ ضرر دارد؟ با کارشناسان چی بپوشم در این مقاله که به بررسی این مساله می پردازد همراه باشید.

شورت های بلندی که از زیر شلوارهای بیرون می پوشیم هیچ گاه باعث بروز مشکل نمی شوند مگر در شلوار جین های تنگ. در دنیایی که مردم در حال آماده کردن خود برای رنج کشیدن های آینده از فشن و مد هستند هنوز هم پوشیدن این شورت ها از مواردی مانند خارش شدید بدن، هضم ضعیف غذا، آروغ زدن های مفرط و پایین آمدن درصد ساخت اسپرم در آقایان و یا حتی از دست دادن مردانگی بهتر است. بله درست شنیدید، این مواردی که گفته شد همه از تاثیرات سو پوشیدن شلوارهای جین تنگ است.

آیا شلوار جین تنگ به بدن آسیب می رساند؟

مهمترین مشکلی که از پوشیدن شلوار جین تنگ حاصل می شود بیماری خارش های مفرط و یا Meralgia Paresthetica است. از اسمش که خطرناک به نظر می رسد ولی تاثیرات آن برای بلند مدت نیست. معنی دقیق آن بی حس شدن و خارش پاهاست که باعث و بانی آن فشرده شدن عصب های حسی در قسمت آلت تناسلی است. معمولا این اتفاق حین بلند شدن بعد از یک نشستن طولانی اتفاق می افتد و معمولا با خاراندن قسمت مورد خارش مشکل به صورت لحظه ای حل می شود.

آیا شلوار جین تنگ به بدن آسیب می رساند؟

مشکل دیگری با نام ” سندروم شلوارهای تنگ ” وجود دارد. و این مشکل موقعی خود را نشان می دهد که قسمت کمر شلوار شما خیلی تنگ باشد. فشار شدید روی شکم مشکلات شدید گوارشی مانند هضم نشدن کامل و درست غذا، انقباض شدید عضلات شکم، سوزش معده و یا حتی بریده بریده نفس کشیدن و نهایتا آروغ زدن های پیاپی را به وجود می آورد!

دو مشکل فوق تنها با پوشیدن یک شلوار کمی گشادتر با گذشت زمان به آرامی حل می شوند اما برخی مشکلات به وجود آمده برای آقایان اعم از فشار شدید روی بیضه ها که اگر به موقع حل نشود موجب مرگ می شود وغیر قابل جبران است. لازم به ذکر است که شلوار جین تنگ شدیدا موجب ایجاد گرمای زیاد در ناحیه  آلت تناسلی شده و میزان ساخت اسپرم را بسیار کاهش می دهد. پس پیشنهاد ما برای دوری از شلوارهای خیلی تنگ به آقایان خیلی بیشتر از بانوان است.

امیدواریم که با پیشرفت روزافزون مد و فشن تدبیری برای این قضیه انجام شود تا شاهد این گونه مشکلات جبران ناپذیر نباشیم. نظر شما عزیزان در این باره چیست. خوشحال می شویم که نظراتتان را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط :

1- هرچند وقت باید شلوارهای جین را شست؟ 

2- 4 نکته ای که قبل از خرید شلوار جین باید به آن توجه کرد

3- 10 نکته ی کلیدی درباره ی شلوار جین

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :