واسه اینکه خوشتیپ باشم, کجا چی بپوشم؟

فراموش نکنید که ممکن است ظاهری آراسته در نظر اول شما را جذاب تر و تاثیر گذار تر بنماید، اما زیبایی تفکر و پروراندن فضائل اخلاقی و انسانی باعث می شود که شما برای همیشه دوست داشتنی و ماندنی باشید. به خودتان بگویید جایی می‌روید که آدم‌های زیادی هستند و همه هم بالاخره چیزی خواهند پوشید. شما هر قدر هم که تلاش کنید، مورد پسند همه سلیقه‌ها قرار نمی‌گیرید. پس اضطرابِ «چی بپوشم» را قبل از مهمانی کم کنید و با آرامش، لباسی را انتخاب کنید که با آن راحت هستید.

 

واسه اینکه خوشتیپ باشم, کجا چی بپوشم؟

 

چشم‌ها به او که می‌رسند، خیره می‌مانند: کت و شلوار پوشیده، دستمالگردن سرمه‌ای به گردنش بسته، دکمه‌های سرآستین را بسته و کفش‌های نوک تیزش را تا جایی که توانسته واکسن زده و برق انداخته! صدای پچ‌پچی به گوش می‌رسد و قهرمان داستان ما هر لحظه معذب‌تر می‌شود. گروه به راه می‌افتند و قهرمان، پشیمان از انتخاب این لباس پلوخوری، از کوه بالا می‌رود! شما هم این وضعیت را پیدا می‌کنید پس بدانید باید هر مکان چی بپوشید و مقاله “واسه اینکه خوشتیپ باشم, کجا چی بپوشم؟” را از دست ندهید.

بنابراین این روزها که زیاد به مهمانی و سفر می‌روید، حواستان باشد:  خوب لباس پوشیدن باعث می شود که در اولین برخورد روی افراد تاثیری مثبت بگذارید. بهتر است که در مواقع روبه رو شدن با ارباب رجوع یا افراد جدید در شرکت این مسئله را رعایت کنید.

چی رو کجا بپوشم؟

* محیط کار را با محفل مهمانی اشتباه نگیرید و لباس تنگ و جلب توجه‌کننده نپوشید که علاوه بر عذاب خودتان، مخاطبتان را هم در برقراری رابطه دچار مشکل می‌کنید؛ در صورتی که می‌توانید تمیز و باوقار و آراسته باشید.دظاهر خوب پیام دیگری نیز در خود دارد. خوب لباس پوشیدن در محل کار به دیگران این تفکر را می دهد که شما همانطور که در لباس پوشیدنتان دقیق  هستید، در کار نیز منظم و دقیق هستید. از زیورآلات نیز زیاد استفاده نکنید. یک ساعت و حلقه کفایت می کند.

* در مسافرت، کفش راحت و لباس سبک بپوشید. گوشواره سنگین، شلوار تنگ، و دستمال گردن، سفرتان را خراب می‌کند. اگر هم دوست دارید عکس‌های زیبایی از سفر داشته باشید، لباس‌های شاد و درخشان انتخاب کنید تا یادگاری جذاب‌تری داشته باشید.

* دید و بازدیدهای عصرانه ما جای مناسبی برای لباس‌های سبک و شاد و گلدار خانم‌ها و پیراهن‌های راحت روشن برای آقایان است. در مهمانی‌های شام خانوادگی هم می‌توان همین گونه لباس پوشید.

* پوشیدن کفش پاشنه‌بلند و نوک‌تیز را در سفر و محیط کار فراموش کنید. برای چنین جاهایی، کفش با پنجه گرد مناسب‌تر است و اگر سن‌تان بالای ۵۰ سال است و کمی زانودرد هم دارید، بدانید که کفش‌تان نباید کمتر از ۳ سانتی‌متر لژ داشته باشد.

مطالب مرتبط:

وقتی باشگاه میرم چی بپوشم؟

چگونه کارمند خوش پوشی باشیم؟

بیوگرافی و سبک لباس پوشیدن ادی ردمین

بلندی آستین لباس زنانه چقدر باید باشد

مدیر سایت
نویسنده: مدیر سایت
کارشناسان معتقدند که ۹۰ درصدِ نظر مردم راجع به شما در ۹۰ ثانیه اول ملاقات شما شکل می گیرد و شما هیچ وقت فرصت دیگری برای تغییر دادنِ تاثیر اولیه به دست نخواهید آورد.


دیدگاه شما

الهه در تاریخ 26 ژوئن 2015

وااای خدا من چند روزه با سایت شما آشنا شدم … خیلی خوبه
مرسی از مطالب خوب

شبنم در تاریخ 26 ژوئن 2015

کاشکی اطرافیان من هم میفهمیدن که چرا من همش تیپ میزنم و لباس پوشیدن چقدر مهمه
مرسی از سایت خوبتون چی بپوشم. اسمشم بامزه است

مهسا در تاریخ 26 ژوئن 2015

مرسی جالب بود فقط اگر امکان دارد یک مطلب راجع به عروسی رفتن هم منتشر کنید؟ ممنون

استاد مد و لباس در تاریخ 26 ژوئن 2015

حق با شماست مهسا جان
متاسفانه تاکنون مطلبی در این خصوص نداشتیم. این مورد را نیز مدنظر قرار خواهیم داد.ارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :