تحریریه چی بپوشم در
306

تابستان امسال شلوار قرمز بپوشید که همه خیره به استایلتان نگاه کنند؛ ایده‌هایی ناب برای پوشیدن شلوار قرمز

تابستان امسال شلوار قرمز بپوشید که همه خیره به استایلتان نگاه کنند؛ ایده‌هایی ناب برای پوشیدن شلوار قرمز

رنگ قرمز علاوه بر نماد عشق، نشان دهنده شجاعت و جسور بودن است، که هر فرد با استفاده از لباس های قرمز چنین شخصیتی به خود می گیرد.

بهترین استایل ها با شلوار قرمز

برای رفتن به برخی از مهمانی ها به کار بردن یک شلوار قرمز در ترکیب یک استایل جذابیت و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد.

در این مقاله قصد داریم به اصول ست کردن شلوار قرمز در استایل های مردانه و زنانه اشاره کنیم، پس اگر جز طرفداران رنگ قرمز هستید تا انتها همراه ما باشید.

انواع استایل مردانه و زنانه با شلوار قرمز

انواع استایل مردانه و زنانه با شلوار قرمز

شاید تصور کنید که ست کردن شلوار قرمز در یک استایل کار دشواری است، اما اگر از رنگ های مکمل آن مورد استفاده قرار دهید، ترکیب بسیار زیبایی به ارمغان می آورد.

رنگ قرمز نمایانگر قدرت و اعتماد به نفس است، اما ست کردن آن کار دشواری به نظر می رسد؛ به همین دلیل معمولا در استایل های روزانه مورد استفاده قرار نمی گیرد.

یک مکمل عالی برای رنگ قرمز ست کردن رنگ های خنثی سفید و مشکی با شلوار قرمز است. شاید ست کردن رنگ های تیز با رنگ قرمز با سلیقه تمامی افراد جور نباشد، به همین دلیل به جای آن می توانید از رنگ کرم یا طوسی استفاده کنید تا شدت و تیزی رنگ قرمز کاهش یافته و متناسب با سلیقه تمامی افراد باشد.

برخی از ست های جذاب با رنگ قرمز شامل موارد زیر است:

استفاده از شلوار قرمز در استایل مردانه

شاید انتخاب جسورانه ای باشد، اما در صورتی که شلوار قرمز مردانه به درستی ست شود انتخاب شیکی خواهد بود.

برای مردان با شخصیتی خجالتی استفاده از رنگ قرمز گزینه مناسبی محسوب نمی شود، اما برای آقایان جسور و شجاع استفاده از ترکیب شلوار قرمز با سایر رنگ ها بسیار جذاب است.

برای ست کردن آقایان با شلوار قرمز انتخاب پیراهن های آبی و سورمه ای یک انتخاب فریبنده محسوب می شود. به عنوان مثال: ست کردن پیراهن کرمی یا آبی روشن قدرت و اعتماد به نفس را در افراد برجسته می کند.

البته این آیتم برای آقایان مناسب نیست و نباید هنگام انتخاب شلوار قرمز از آیتم های شلوغ در استایل خود استفاده کنند.

ست کردن شلوار قرمز با شومیز سفید

ست کردن یک شومیز سفید با یک شلوار قرمز کلاسیک همیشه زیبا به نظر می رسد. در نظر داشته باشید که در حال حاضر صنعت مد و فشن توصیه می کند تا انتخاب جسورانه ای داشته باشید.

برای داشتن جسارت بیشتر در استایل با شلوار قرمز، بهتر است آن را با کت سبز چهارخونه ست کنید. البته ست شلوار قرمز با شومیزهای مشکی یا طرح های چاپی نیز بسیار شیک و زیبا خواهد بود.

در نظر داشته باشید که در ست کردن شلوار قرمز از رنگ های تند و هم خانواده آن استفاده نکنید.

شلوار قرمز به راحتی با انواع شومیزهای ساده و طرح دار ست می شود.

از به کار بردن رنگ قرمز در استایل های خود نترسید و با اضافه کردن آن جسارت خود را نمایان کنید.

ست کردن شلوار قرمز با لباس طوسی

با ترکیب شلوار قرمز در کنار رنگ طوسی می توانید زیبایی بی نظیری خلق کنید. پوشیدن یک شلوار قرمز با کت طوسی می تواند استایل هر فردی را شیک و زیبا نمایان کند.

به خصوص در فصل های سرد استایل کردن یک کت پشمی طوسی با شلوار قرمز تمامی توجه ها به استایل شیک و جسورانه شما خواهد بود.

نکات مهم در ست کردن استایل با شلوار قرمز

ست کردن شلوار قرمز با رنگ آبی

رنگ قرمز و آبی همیشه مقابل یکدیگر قرار دارند؛ به همین دلیل ست کردن شلوار قرمز با رنگ های خانواده آبی باعث خلق یک استایل زیبا خواهد شد.

به عنوان مثال: پوشیدن یک شومیز آبی روشن یا یک کت کتان آبی با شلوار قرمز استایل زیبایی به ارمغان می آورد و ظاهر شما را سرزنده تر نمایان می کند.

ست کردن شلوار قرمز با رنگ سفید

از گذشته تا به امروز کالکشن های مختلف رنگ های سفید و قرمز را در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار می دهند. ست کردن یک شومیز یا مانتو سفید با شلوار قرمز ست جذابی را تشکیل داده و هیچ فردی نمی تواند در مورد این ست قضاوت منفی داشته باشد.

برای فصل زمستان می توانید از اورکت های چهارخونه سفید، قرمز و مشکی به همراه شلوار قرمز استفاده کنید.

فراموش نکنید که رنگ قرمز برای دخترخانم های جوان بسیار جذاب است، به همین دلیل هر خانم جوانی باید حداقل یک شلوار قرمز در کمد لباس های خود داشته باشد.

ست کردن شلوار قرمز با رنگ زرد

اگر جز افرادی هستید که سن کمتری دارید می توانید جسورانه تر انتخاب کنید. برای سنین کمتر ست کردن شلوار قرمز با لباس زرد پیشنهاد می شود.

ست کردن تاپ یا بلوز زرد برای یک دختر نوجوان مناسب بوده و جنب و جوش او را منعکس می کند.

ست کردن شلوار قرمز با رنگ مشکی

اگر با شلوار قرمز به دنبال استایل ساده تری هستید، می توانید آن را با رنگ مشکی استایل کنید. این دو رنگ، جز رنگ های مکمل کلاسیک محسوب می شوند و ظاهری شیک و زیبا را در افراد ایجاد می کنند.

استفاده از لباس های رنگ مشکی با شلوار قرمز ظاهری رسمی تر به وجود می آورد و برای قرارهای کاری انتخاب مناسبی است.

نکات مهم در ست کردن استایل با شلوار قرمز

  • رنگ قرمز دارای طیف های گسترده ای است؛ به همین دلیل ابتدا باید مشخص کنید کدام رنگ قرمز با پوست شما هماهنگی داشته و مناسب است. قرمز مناسب برای پوست های گندمی، رنگ مرجانی و رنگ های یاقوتی و تیز برای پوست های سفید پیشنهاد می شود.
  • هنگام انتخاب اکسسوری برای شلوار قرمز دقت بالایی به خرج دهید؛ زیرا همانطور که گفته شد رنگ قرمز نشان دهنده قدرت و جسارت است؛ به عنوان مثال هنگام ست کردن شلوار قرمز با شومیز سفید می توانید با استفاده از یک گوشواره رنگ قرمز استایل خود را تکمیل کنید.
  • دخترهای نوجوان برای انتخاب کفش مناسب شلوار قرمز می توانند به سراغ کتانی هایی با رنگ های تند و تیز بروند، اما خانم ها بهتر است از کفش های کلاسیک و ساده با رنگ های خنثی استفاده کنند.
  • یکی از بهترین مکمل ها برای استایل با شلوار قرمز، پوشیدن یک شال همرنگ لباس است. البته برای رنگ شلوار و شال از یک طیف رنگ قرمز استفاده کنید و به سراغ طیف های مختلف رنگ قرمز نروید.
  • برای استایل های غیر رسمی می توانید از مانتو جین یا مانتوهای کتان کاغذی سفید استفاده کنید، اما برای استایل های رسمی پوشش مونوکروم بهترین انتخاب محسوب می شود.
  • توصیه می شود برای استایل با شلوار قرمز از اکسسوری های شلوغ استفاده نکنید و به جای آن به سراغ اکسسوری هایی با رنگ های گلد، نقره ای، سفید یا رزگلد بروید؛ این اکسسوری ها در زیبایی بیشتر یک استایل تاثیرگذار است.
  • شلوارهایی با رنگ قرمز جلب توجه می کنند، به همین دلیل بهتر است سایر آیتم ها را ساده تر انتخاب کنید، تا پوشش شما زننده و آزاردهنده نباشد.
  • در انتخاب کفش برای یک استایل باید به لباس و موقعیت مورد نظر توجه داشته باشید. در موقعیت های رسمی می توانید از یک کفش پاشنه دار قرمز یا مشکی برای ست کردن با شلوار قرمز استفاده کنید، اما در موقعیت های غیر رسمی دست شما در انتخاب کفش باز است و در صورت جذب بودن شلوار قرمز می توانید یک کتونی سفید بسیار زیبا انتخاب کنید.
نکات مهم در ست کردن استایل با شلوار قرمز

سخن پایانی

به دلیل اینکه رنگ قرمز برای استایل های روزانه، رنگ نرمالی نیست، ست کردن آن برای افراد کار دشواری به نظر می رسد. البته اگر شلوار قرمز را به درستی و متناسب در استایل های خود مورد استفاده قرار دهید و اکسسوری مناسب با آن را انتخاب کنید، بسیار شیک و قدرتمند نمایان می شود.

در این مقاله سعی کردیم به تمامی نکات ست کردن استایل با شلوار قرمز اشاره کنیم. امیدواریم نکات گفته شده در داشتن یک استایل جذاب و زیبا با شلوار قرمز تاثیرگذار باشد.

 

منبع: نیلاتن

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :