نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوش

0

به سراغ مهم ترین لباسی که در بین همه مردان مشترک است خواهیم رفت، کت و شلوار! لباس رسمی که بیشتر کارمندان و آقایان به تن می‌کنند. ست کردن رنگ کت و شلوار کار سختی نیست و نیاز به دانش و استاد بودن در زمینه مد ندارد. بلکه چشم شما می‌تواند بهترین قضاوت را داشته باشد. تخصص شما ترکیب کردن رنگ‌ها نیست، البته کسی هم وجود ندارد که کنار شما باشد و بگوید که این رنگ با کدام رنگ قابل پوشیدن خواهد بود. این کار خودتان است که بر اساس تجربه کت و شلوار خودتان را با کفش مناسب بپوشید. برای اینکه همه کارها را شما انجام ندهید، «چی بپوشم» به شما راهنمای جامعی از ترکیب مختلف لباس کت و شلوار به همراه کفش در ادامه خواهد داد. همراه ما باشید.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ رنگ مشکی

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ رنگ مشکیهر کفش دیگری به جز رنگ مشکی با کت و شلوار مشکی ترکیب معمولی و نامناسب برای محیط کاری درست می‌کند. به همین دلیل است که بیشتر آقایان از رنگ کت و شلوار مشکی متنفر هستند. به صورت کلی باید بگویم: مشکی فقط با مشکی.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ آبی نفتی

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ آبی نفتی

این رنگ از کت و شلوار برای ماه‌های گرم تابستان و بهار بسیار کارآمد هستند، از طرفی این رنگ برای موقعیت‌هایی که لازم نیست کاملا رسمی باشید بهترین گزینه است، البته همین انعطاف باعث شده است که شما کت و شلوار را با رنگ هایی همانند مشکی، قهوه‌ای روشن و قهوه‌ای سوخته بتوانید ترکیب کنید.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ سفید متمایل به بژست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ آبی نفتی

این دسته از رنگ کت و شلوار برای مراسم هایی همانند عروسی و رویدادهایی که در روز برگزار می‌شوند مناسب است. برای ترکیب کردن کفش خودتان می‌توانید از رنگ های قهوه‌ای تیره، قهوه‌ای روشن و خود رنگ سفید استفاده کنید.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ زغالی

نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوشزغالی هم مانند مشکی، حق انتخاب زیادی برای کفش در اختیار شما نمی‌گذارند. شما نباید هیچ وقت کفش قهوه‌ای با زغالی ترکیب کنید. قهوه‌ای برای مراسم دوستانه و خانوادگی مناسب است در حالی که کت و شلوار زغالی برای مراسم کاملا رسمی پوشیده می‌شود. بهترین انتخاب برای این کت‌وشلوارها پوشیدن رنگ خاکستری و سیاه همانند رنگ خود کت و شلوار است.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ خاکستری

نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوشمشکی و قهوه‌ای را همیشه برای کت و شلوار خاکستری خودتان در نظر داشته باشید. اگر پیراهن سفید زیر کت دارید و کراوات تیره بسته‌اید، از کفش مشکی استفاده کنید. برای انتخاب نوع قهوه‌ای که با کت و شلوار خاکستری شما هماهنگ باشد از انواع قهوه‌ای باید کفش بپوشید و در اثر دیدن کفش های مختلف بهترین ترکیب رنگ را انتخاب کنید. برای پیدا کردن رنگ ها نیاز به هیچ علم و دانش خاصی ندارید.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ کرم

نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوشنزدیک تابستان است و وقت آن شده است که انواع مختلفی از رنگ های شبیه به کرم روانه بازار شود. اگر کت‌ و شلواری با این پایه رنگ دارید، به راحتی می‌توانید کفش خودتان را با آن ترکیب کنید اما رنگ مشکی کمی ریسکی است، زیرا که همه نگاه ها به سمت پاهای شما هدایت می‌شود. برای فرار از نگاه دیگران، کفش هایی به رنگ قهوه‌ای، آبی تیره از دیگر پیشنهادهای ما به شما است.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ طوسی روشن

نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوشخاکستری روشن با قهوه‌ای مایل به زرد ترکیب مناسبی ایجاد می‌کند. برای درست کردن استایلی کمی غیر رسمی و قرار ملاقات‌های خاص می‌توانید از کفش های قهوه‌ای و مشکی استفاده کنید. این کار کمی ریسکی است. مراقب باشید که در جای مناسب آن‌ها را بپوشید.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ سرمه اینکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوش

برای بسیاری از مردان کت و شلوار سرمه ای؛ ست هر روزه آن‌ها برای رفتن به سرکارهایشان است. این رنگ انعطاف‌پذیری فوق‌العاده و حرفه‌ای است، بطوریکه می‌توانید آن را با مشکی، قهوه‌ای ترکیب کنید. کفش های مشکی ترکیب شما را به سمت رسمی بودن می برند و بلعکس ترکیب قهوه‌ای و سرمه ای کمی راحت‌تر هستند.

 

ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش ؛ سفید

نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوشکت و شلوار سفید راه‌راه را می‌توانید با کفش قهوه‌ای تیره، جیرهای تیره رنگ، همچنین با رنگ کرمی ترکیب کنید. برای داشتن ترکیب رسمی از رنگ همانند خود کت و شلوار استفاده کنید.

 

مطالب مرتبط:

۱- اندازه گیری سایز کت و شلوار با راهکارهای ساده و کاربردی

۲- چگونه یک کمد کپسولی بی‌نقص برای تابستان بسازید

۳- باید و نباید مدهای بهار و تابستان برای آقایان

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شما

حسین زاده در تاریخ 02 می 2018

خیلی ممنونم نکات مهمی ارایه کردیدارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :