بهراد در
0

سه سوته اعتماد به نفستون را بالا ببرید

سه سوته اعتماد به نفستون را بالا ببرید

خیلی ها هستن که وقتی بحث اعتماد به نفس پیش میاد با وجود زیبایی های خدادادی، بازم بهره ای ازش نبردند ولی این موضوع میتونه سه دلیل عمد هم داشته باشه که میخوایم بهتون یاد بدیم چطوری سه سوته اعتماد به نفستون را بالا ببرید. شاید خودتون هم متوجه این موضوعات شده باشید. با مقاله “سه سوته اعتماد به نفستون را بالا ببرید” سایت چی بپوشم، همراه باشید.

1- مدل موی خودتون رو عوض کنید

اگه وقتی تو آینه نگاه می کنید، زیاد با مدل موی خودتون حال نمی کنید، ینی برای اعتماد به نفس خودتون هم شده باید عوضش کنید. یک سری هم به مقاله موی متناسب با شکل صورت بزنید تا بهترین مدل موی نسبی رو برای فرم صورتتون ببینید.

2- ترکیب لباس هاتون رو عوض کنید

گای اوقات آدم بدون اینکه حواسش باشه یک لباس رو بارها و بارها می پوشه و همین کم کم باعث یکنواختی و عدم اعتماد به نفس در شخص میشه. یکم متنوع باشید دوستان خوشتیپ من. بعض از ما یک سری لباس داریم گذاشتیم برای یک مراسمی که معلوم نیس کی اتفاق می افته، همین الان یکبار بپوشید که چیزی کم نمیشه ازش.

سه سوته اعتماد به نفستون را بالا ببرید

3- اصلاح سر و صورتتون رو عو کنید

به شخصه یک بار بجای اینکه 6 تیغ کنم، ریش گذاشتم و چنان اعتماد به نفسم بالا رفته بود که می تونستم تو برخورد دیگران هم ببینمش. سعی کنید دوره اصلاح سر و  صورتتون رو تغییر بدید و همین هم هر چند کم میتونه روی شما تاثیر بزاره. حالا حتما ریش بلند نکنید. مدل هی مختلف هم هست که به خیلی ها میاد. مدل های مختلف رو هم امتحان کنید.

سه سوته اعتماد به نفستون را بالا ببرید

مطالب مرتبط:

1- اعتماد به نفس با تناسب اندام؟

2- رابطه خوشتیپ بودن و اعتماد به نفس

3- اعتماد به نفس تان را بالا ببرید

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :