بهراد در
0

رابطه خوشتیپ بودن و اعتماد به نفس

رابطه خوشتیپ بودن و اعتماد به نفس

مطمئنا الان قبول نمی کنید که بهتون بگیم که شما هم حداقل یکبار جلوی آینه حموم یا دستشویی واستادید و ژست های مختلف با لباس گرفتید و خودتون رو مقایسه کردید. نیازی به انکار هم نیست چون ما قضاوت نمی کنیم، بلکه تبریک هم داره. چرا که برای اولین بار مرد مدل درون خودتون را پیدا کردید. حالا وقتشه همون مرد مدل درون شما از تو حموم و دستشویی بیرون بیاد و خجالتی نباشه. با کارشناسان چی بپوشم همراه باشید تا پرورشش را بهتون یاد بدیم.

اولین راه برای بیرون آوردن مرد مدل درون داشتن اعتماد به نفس هستش. یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگه، “مرد باید مثل کراوات و ساعت، اعتماد به نفس هم بپوشه” و این یعنی باید همون مقدار که ساعت و کراوات میزنید همونقدر هم به خوتون اعتماد به نفس داشته باشید، یعنی تقریبا همیشه. اگه بعد لباس پوشیدن احساس خوبی ندارید باید ببینی که چه چیزی شما را برای حاضر شدن جلوی دید دیگران اذیت میکنه و برطرفش کنید.

در قدم دوم باید بدون اینکه چیزی بگید، حرفی برای گفتن داشته باشید که به این دلالت داره که باید استایل خودتون را داشته باشید. تو همین سایت بارها و بارها گفته شده که اگه با چیزی راحت هستید و بهتون اعتماد به نفس میده، حتی اگه کل استالیست های دنیا بگن که جالب نیست، باز هم میتونه خیلی به شما کمک کنه، گرچه استایلی به روز این مکان را چندین برابر افزایش میده.

رابطه خوشتیپ بودن و اعتماد به نفس

هرقدر هم مقاله خونده باشید باز هم نمیشه فهمید که چی رو تن شما بهترین حالت رو داره، و تنها کسی که میتونه بهون کمک کنه همون مرد مدل درون شماست. اگه اون بیرون باشه مدل تیشرت و پیراهن و … خیلی راحت تر انتخاب میشه.

برای همه پیش اومده که وقتی یک لباس را میپوشند لبخندی زده باشند که مطمئن باشید اون نشان دهنده افزایش اعتماد به نفس و یا پاره بودن قسمت نا فرمی از لباسه، و در صورتی که دومی نبوده باشه میتونید بگید که تونستید استایل خودتون رو کم کم پیدا کنید. بنابراین یادتون نره که خوشتیپ بودن شما میتونه باعث افزایش اعتماد به نفس تون هم بشه.

مطالب مرتبط:

1- نکاتی کاربردی برای آقایان خوشتیپ در تابستان

2- آقایان: در فصل بهار چی بپوشم؟

3- نکاتی برای آقایان خوشتیپ در سفر

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :