امید جعفری در
0

برترین طراحان لباس مردانه چگونه لباس می‌پوشند؟

برترین طراحان لباس مردانه چگونه لباس می‌پوشند؟

بااینکه کار مردان طراح لباس‌های مردانه، آنالیز هرروزه کمد لباس دیگر مردان است و سعی بر حفظ به‌روز بودن آن‌ها دارند، بسیاری از طراحان در زندگی شخصی خودشان، معمولاً یکدست جین و کت تک استفاده می‌کنند. اگر بیرون از خانه، اتفاقاً یکی از آن‌ها ببینید اصلاً باورتان نمی‌شود که لباس‌های طراحی‌شده به دست آن شخص را احیاناً پوشیده باشید. حتما تعجب کرده‌اید که چرا یک طراح لباس مردانه باید اینگونه لباس بپوشد. همراه «چی بپوشم» باشید تا در مورد آنچه طراحان لباس مردانه معروف دنیا می‌پوشند، بیشتر بدانید.

 

طراح لباس مردانه چارلی هیفورد 

مسلماً داشتن موهبت‌های الهی و خانوادگی همانند پدری که یکی از نام‌های درخشان دنیای مد باشد، و شما را در این راه همراهی کند و ژنی به ارث گذاشته باشد که شما را به دنیای مد می‌کشاند، تقریباً اغراق‌آمیز و ناعادلانه است؛ اما درسی که چارلی می‌تواند به شما بدهد فراتر از آن چیزی است که در دنیای مد از او می‌بینید. لباس‌هایی که چارلی را به‌عنوان یک شخصیت پندآموز برای همگان تبدیل کرده است غالباً کت و شلوار قاب شده روی بدنش، به همراه یک جفت کفش غیرمعمول است. رنگ‌هایی که چارلی انتخاب می‌کند معمولاً ساده و بدون هیچ زرق‌وبرقی است. کسی که در اول لیست ما قرار دارد، لباس‌هایش همیشه اندازه تنش هستند. این نشان از شناخت دقیق وضعیت بدنی و ظاهر خودش است. همچنین او از قدرت کمتر بپوش تا بهتر دیده شوی، استفاده می‌کند.

 

طراح لباس مردانه چارلی هیفورد 

 

طراح لباس مردانه ویرجیل ابلو 

وقتی می‌خواهید در یک جمع بزرگ از دوست داران مد و طراحی حاضر شوید باید همه تلاش خودتان را برای جلب نظر آن‌ها انجام دهید. مجموعه لباس‌های شخصی ویرجیل ابلو یکی از مواردی است که می‌توانید از آن‌ها برای پوشیدن لباس‌هایی که طراحان از آن‌ها خوششان می‌آید، استفاده کنید. ترکیب لباس‌های ویرجیل ابلو پازلی برای نشان دادن، اوضاع کنونی لباس‌های مردانه است. با اینک طراحی‌های او برای دیگران نفس‌گیر و پیچیده هستند اما خودش ترجیح می‌دهد از قانون: راحت و متمایز بپوش و زیاد خودنمایی نکن پیروی کند.

طراح لباس مردانه ویرجیل ابلو 

 

طراح لباس مردانه پل اسمیت 

اگر پل اسمیت شغل اجدادی خودشان را ادامه می‌داد به‌جای طراح لباس مردانه، یک دوچرخه‌سوار حرفه‌ای می‌شد؛ اما مسیر زندگی او را از اجدادش دور کرد و او را تبدیل به کسی کرده است که می‌تواند به میلیون‌ها نفر مسیر لباس پوشیدن را نشان دهد. نزدیک به نیم‌قرن است که طراح لباس‌های کلاسیک مردانه، هر بار با مجموعه‌های جدید خودش، دنیای لباس‌های کلاسیک را پیچ و تاب داده است. او طرفدار حس جسورانه و خاصی است که یک لباس می‌تواند به صاحبش بدهد. بیشتر طراحی‌هایی که پل اسمیت انجام می‌دهد مربوط به دهه هفتاد است و شاید شما هم تصور کنید که او هم مثل لباس‌هایش باید سلیقه‌ی شخصی مربوط به همان دوران داشته باشد؛ اما اسمیت خودش را هنوز جوان می‌داند و لباس‌هایی که وقتی جوانان امروزی بخواهند کلاسیک باشند، می‌پوشند را به تن می‌کند.

 

طراح لباس مردانه پل اسمیت 

 

طراح لباس مردانه الکساندر ماتیوسی

زمانی که الکساندر در سال ۲۰۱۱، شرکت امی که فعال در زمینه تولید تی‌شرت است را تأسیس کرد، ایده خودش که لباس‌های کلاسیک می‌تواند به اندازه کافی برای منحصر بودن کافی باشد را به جامعه مد تزریق کرد. لباس‌های الکساندر ماتیوسی نمونه بارزی از صنعت دوخت لباس‌های بزرگ‌تر از اندازه هرکسی است. اگر او را بیرون از صحنه‌های مد ببینید فکر خواهید کرد که جوان خوشحالی است که از باشگاه بیرون زده باشد؛ اما او یک طراح لباس مردانه است که همیشه تی‌شرت‌های بزرگ‌تر از بدنش، شلوارهای گشاد به تن می‌کند. قانونی که او را خوش‌لباس جلوه می‌دهد، استفاده از لایه‌های تکمیل‌کننده هم به روی‌هم است بدون آنکه نگران اندازه‌ها باشد.

طراح لباس مردانه الکساندر ماتیوسی

طراح لباس مردانه تام فورد 

تام فورد نمونه مردی است که از کوزه‌ای که خودش ساخته است آب می‌خورد، مردی که کت و شلوارهای شیک و مردانه در بیشتر مواقع به تن دارد و نشان از آگاهیش در دنیای مد دارد. این طراح لباس تگزاسی توانسته است با استفاده از دانسته‌هایش در مورد لباس‌های مردانه و دوخت و دوز خودش را به خوبی تغییر شکل دهد. در کنار همه این‌ها تأثیر عطر او را نادیده نگیرید. درسی که تام فورد می‌تواند به شما بدهد این است که رنگ کت و شلوار خودتان را به‌وسیله تکه از پیراهن سفید خنثی کنید و نگاه بیننده را به سمت خودتان بکشید. همچنین کفش‌های خودتان را متناسب با لباستان انتخاب کنید.

 

طراح لباس مردانه تام فورد 

 

طراح لباس مردانه کانیه وست

مجموعه لباس‌هایی که کانیه وست در طول سال‌ها پوشیده است آلبومی از بهترین انتخاب‌های مردان برای لباس‌های روزمره‌شان است، از عکس‌های روز عروسی تا عکس همین امروز صبح. کانیه وست ثابت کرده است که با رنگ‌های مرده هم می‌توانید جذاب باشید، نکته‌ای که باید رعایت کنید این است که لباس‌های باکیفیت و طراحی‌شده بخرید و بپوشید؛ اما اگر هنوز واقعاً درک نکرده آید چرا کانیه وست به خوش‌پوشی معروف است به عکس‌هایش نگاه کنید و با خودتان این جمله که او مخترع لایه‌های لباس بی‌ربط به روی‌هم است فکر کنید.

 

طراح لباس مردانه کانیه وست

 

طراح لباس مردانه رالف لورن 

سبک لباس پوشیدن رالف لورن نسخه‌ای برای آیندگان است. لورن با ترکیب کردن لباس‌های کلاسیک معجونی درست می‌کند که هرکسی با نوشیدن آن، خوش‌لباس دیده می‌شود. رالف ۹۱امین مرد ثروتمند دنیا است، اما این چیزی نیست که همیشه نگاه‌ها را به سمتش می‌کشاند، بلکه سبک لباس‌هایی است که همیشه به تن دارد، مثل این است که همیشه یک کیلو شمش طلا با خودش دارد.

طراح لباس مردانه رالف لورن 

 

 

مطالب مرتبط:

۱- پیر مرد خوشتیپ این روزهای اینستاگرام نیک ووستر است

۲- خوش لباس ترین بازیگران مرد در طول تاریخ

۳- نکات ست کردن رنگ کت و شلوار با کفش برای مردان خوش پوش

mobile_sticky_top ad banner


دیدگاه شما

مرسا حسینی در تاریخ 12 می 2018

ممنونم دوست خوبم در چی بپوشمارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :