باید و نباید مدهای بهار و تابستان برای آقایان

0

زمانی که صحبت از مد رایج لباس مردان می‌شود، تنوع حرف اول را می‌زند. پس از ایجاد تنوع در ست کردن لباس‌ها، باید اطرافیان خودتان را قانع کنید که این سبک از لباس پوشیدن مد است؛ بنابراین شما باید لباس‌های خودتان را طوری بپوشید که مثل ماشین تصادفی قانون‌گریز دیده نشوید. اگر شما از جمله کسانی باشید که بااحتیاط دست به تغییر می‌زنید و فقط روی دنده یک اتومبیل خودتان پدال گاز را به نهایت فشار می‌دهید، به شما تبریک می‌گوییم، کار زیادی در پیش ندارید اما اگر از جمله افرادی هستید که در آخرین دنده با چسباندن پدال رانندگی می‌کنند، نیاز به چند توصیه به‌عنوان بیمه دارید؛ بنابراین همراه «چی بپوشم» باشید تا بدون آنکه جریمه‌ای (گوشه و کنایه بشنوید) شوید به راحتی لباس بپوشید. ست لباس بهاری مردانه و باید و نباید مدهای بهار و تابستان برای آقایان را به شما شرح خواهیم داد. 

 

ست لباس بهاری مردانه با رنگ‌های تیره

استایل با لباس‌هایی رنگی از جمله تأثیرگذارترین روندهای تاریخ بوده است ولی در امسال باید این روند را به فراموشی بسپارید. اگر فشن بلاگر هستید و می‌خواهید در صفحه‌های مجازی دیده شوید می‌توانید همچنان به استفاده از این لباس‌ها با رنگ‌های متمایز ادامه دهید. دستورالعملی که طراحان مد امسال به شما داده‌اند: پرهیز از چندرنگی است. مگر اینکه شما مجری شبکه کودکان تلویزیون باشید و صبح با رنگین‌کمانی از رنگ از خانه خارج شوید. از طرفی رنگی که امسال به‌عنوان تک‌رنگ انتخاب شده است مشکی است؛ اما چطور می‌توانید در گرمای تابستان، رنگ تیره را تحمل‌کنید.

ست لباس بهاری مردانه با رنگ‌های تیره

پوشیدن لباس تیره و سیر، امسال یکی از بهترین روندهای موجود در لباس پوشیدن است. شیک‌پوش شدن یکی از نتایج پوشیدن این رنگ است؛ میزان جذابیت شما در این رنگ از لباس به رنگ پوست شما بستگی دارد. اگر رنگ پوست تیره‌ای داشته باشید با این طیف از لباس‌ها جذاب خواهید بود ولی اگر رنگ پوست شما روشن باشد، رنگ شما گرفته خواهد شد. برای حل این مشکل می‌توانید از راه‌حلی ساده استفاده کنید، لباس تیره خود را به همراه یک لباس با طیف کم‌رنگ‌تر بپوشید. همانند کت چرمی تیره با یک تی‌شرت ارتشی.

 

 

رنگ های روشن مخصوص مردان در تابستان و بهار

ست لباس بهاری مردانه با کت‌های دهه هشتاد و نود

تابستان ۲۰۱۷ بازگشت شلوارهای سنگ‌شور به همراه کت‌های بلیزر گشادی است که در اولین نگاه شما در آن‌ها همانند جعبه‌های مربعی متحرک به نظر می‌رسید. این لباس‌ها در دهه‌های گذشته از جمله محبوب‌ترین لباس‌های پدران شما بود. کت‌هایی که به تن ورزشکاران بوکس دوخته‌شده و شلوارهایی که به گشادی پای همان ورزشکاران است. اگر یکی از بازیگران مجموعه کمدی سال‌های دهه هفتاد یا هشتاد نیستید مسلماً پیشنهاد می‌کنیم به ‌جایگزینی که در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد، اکتفا کنید.

ست لباس بهاری مردانه با رنگ‌های تیره

به‌جای لباس‌های جعبه نما، می‌توانید از لباس‌های کلاسیک دیگر استفاده کنید، به لطف فراوانی تی‌شرت‌های یقه‌گرد، یقه دکمه‌ای با طرح‌های هاوایی و گل‌دار شما می‌توانید راه خلاصی از کت داشته باشد. این لباس‌ها نسبت به کت سبک ‌تر هستند و تنوع بیشتری در مغازه‌ها از آن‌ها وجود دارد. می‌توانید به دو صورت این پیراهن‌ها را بپوشید:

به همراه کت‌ و شلواری ساده و کفش کتانی بدون جوراب که نشان از عادی بودن شما است. به همراه یک شلوار کتان و یک کفش کتانی یا اسپرت که نشان از هوشمندی شما در ترکیب لباس است.

 

 

ست لباس بهاری مردانه با رنگ‌های تیره

ست لباس بهاری مردانه با عینک آفتابی

نوبت به عینک‌های تابستانی می‌رسد، طراحان به‌کلی لنزهای کوچک را فراموش می‌کنند و به سراغ لنزهای فیلم‌های ماتریکس می‌روند. لنزهایی که گویا از چاله‌های زمان و از هزاره قبل به زمین دوباره بازگشته‌اند. عینک‌هایی با لنز بزرگ و رنگ‌های تیره رنگ که بیشتر دید را مختل می‌کنند. با این همه این عینک‌ها در تابستان به شدت رایج خواهند شد و در هر سو لنزهایی به بزرگی صورت هر کسی خواهیم دید؛ اما راه فرار از این عینک‌ها چیست؟

ست لباس بهاری مردانه با عینک آفتابی

عینک‌های دهه هفتاد را به چشم بزنید. عینکی که شما به چشم می‌زنید باید متناسب با صورت شما باشد نه آنچه دیگران در مورد شما می‌گویند و می‌خواهند که بر اساس گفته آن‌ها بپوشید. معمولاً از چارچوب‌های روشن استفاده کنید. لنزهایی را متناسب با صورت خودتان انتخاب کنید. مسلماً با پوشیدن عینکی که از دکور خانه پدربزرگتان کش رفته‌اید، زیاد جذاب به نظر نخواهید رسید. عینک آفتابی بد، می‌تواند اعتماد به نفس شما را کور کند هرچند مد باشد.

عینک افتابی

 

ست لباس بهاری مردانه با رنگ سفید

شما زندگی واقعی دارید! روی زمین راه می‌روید و سراغ کارهای روزمره می‌روید. تمام سفید برای کسانی است که رو به دوربین‌ها و اینستاگرام لبخند می‌زنند و بعد از آن لباس خودشان را عوض می‌کنند. همچنین اگر هنرپیشه فیلم‌های شسته‌رفته و باکلاس نیستید بهتر است به چمن و رنگ‌هایی که ممکن است در اثر برخورد بر روی لباس تمام سفیدتان در طول روز بیافتد، فکری کنید.

ست لباس بهاری مردانه با رنگ سفید

مسلماً همه رنگ سفید را دوست ندارند، می‌توانید به‌جای رنگ سفید از رنگ‌های دیگر استفاده کنید. به رنگ صورت شما اگر لباس‌هایی با رنگ تیره می‌آید، لباسی تمام‌رنگ تیره همانند رنگ سبز ارتشی، خاکستری بپوشید. اگر دوست دارید که رنگ‌های دیگر به تن کنید به سراغ تن رنگ‌های متفاوت بروید همانند زرشکی. راه‌حل دوم برای شما این است که یک رنگ از دو پارچه مختلف را برای لباس‌های خودتان انتخاب کنید. همانند شلوار کتان سبز تیره به همراه تی‌شرت نخی سبز تیره. خودتان را محدود نکنید.

باید و نباید مدهای بهار و تابستان برای آقایان

 

مطالب مرتبط:

۱- لباس بهاره مردانه را در سال جدید بر اساس این نکات بخرید

۲- با این سه نوع پارچه در تابستان خنک باشید

۳- ظاهر خود را با این مدل عینک آفتابی متحول کنید

امید جعفری
نویسنده: امید جعفری
امید هستم. اعتقاد دارم لباس ها جان دارند و قبل از خود ما با دیگران سخن می گوید.حرف هایی در گوشی در مورد ما و شما. پس باید در انتخاب انها نهایت دقت را داشته باشیم. چه جایی بهتر از چی بپوشم برای دانستن نکات شیک پوشی می تواند وجود داشته باشد؟


دیدگاه شماارسال دیدگاه

نام :

پست الکترونیکی :